Můj antikvariát

vyhledávání v českých antikvariátech

Kdo je kdo v nebi, aneb, O prostopášnosti bohů.

Bandini, Ditte; Bandini, Giovanni
Vyd. 1. Knižní klub, 2005. 319 s.

Baila.net - více informací o knize, hodnocení, vlastní seznamy

 1. VRAŽEDNÁ VÝMĚNA
  VRAŽEDNÁ VÝMĚNA (Simon KERNICK)
  2005, 1. VYDÁNÍ, 344 STRAN Druhá kniha Simona Kernicka se odehrává na stejné policejní stanici jako jeho prvotina. Dokonce na první román, Záležitosti kolem umírání, i velmi volně navazuje. Hlavního "hrdinu" ovšem nahrazuje hrdina nový, tentokrát skrznaskrz kladný. Zatímco se detektiv Gallan na stanici zabydluje a seznamuje se s její nepříliš lichotivou historií, přichází ke spolumajiteli bezpečnostní agentury Maxi Iverssonovi zákazník, požadující doprovod na jednu nepříliš čistou obchodní výměnu - pod hrozbou osobní likvidace prý musí prodat svůj noční podnik. Na schůzce ale nedoje k výměně peněz za doklady od klubu - jeden z členů ochranky zabije majitele klubu i jednoho kolegu, ale než stihne zastřelit i Iverssona, zabije on jeho. Protože ale ve službě použil nelegálně drženou zbraň, rozhodne se dělat mrtvého brouka. Když nenápadně ujíždí z místa činu, je zastaven dopravní policií, která v autě objeví rozstřelené okno a krvavé skvrny na sedačce. Iversson policisty napadne a uteče. Musí se skrývat, ale snaží se dokázat, že střílel v sebeobraně. Netuší, kdo za smrtí všech lidí stojí, a postupem doby začne zjišťovat, že nic není jednoznačné, a hlavně, že nikde není bezpečno.Detektiv Gallan paralelně řeší první případy v novém působišti a čirou náhodou se s Iverssonem potká; pozná v něm muže z celostátního pátrání a pokusí se jej zadržet. Ilversson unikne, ale vzápětí se osudy i cesty obou hlavních protagonistů románu začnou čím dál častěji proplétat.Během dramatické zápletky a (jak jinak) nečekaného rozuzlení jsme svědky rychlých a smělých akcí, brutality londýnské mafie i vnitřních vztahů na policejní stanici, kde detektiv Gallan navíc zacvičuje úplně nového kolegu, absolventa policejní školy. Spolupracuje také s inspektorem Malikem z prvního románu, který nyní přešel do jednotky Scotland Yardu pro boj s organizovaným zločinem.
  Knihy Arcanum (Třebíč) - 199 Kč
 2. Top 10: Devětačtyřicátníci

  Žánr: akční, superhrdinský Vydal:BBart Rok a měsíc vydání: 2006/-- ISBN: 80-7341-945-9 Vydání: 1.Vazba: vázanýFormat: 175 x 265 mmPočet stran: 112Tisk: barevnýNázev originálu: Top Ten: The Forty NinersVydavatel originálu: America's Best Comics (DC Comics), 2005 Stav: Perfektní,Nové    viz fotky Popis: Píše se rok 1949. Vědečtí a váleční hrdinové se sjíždějí do města Neopolis, které je ještě ve výstavbě a které se má stát domovem všech, kdo vládnou nadlidskými schopnostmi a nadáním. Jedním z těchto hrdinů je mladý bojový pilot, letecké eso, Steve Traynor, také známý jako Jetlad. Nedávno se vrátil z válkou zmítaných nebes Evropy a těší se na nový život i kariéru. S ním přijíždí i jeho někdejší protivnice, Leni Müllerová, též Nebeská čarodějnice, která chce po porážce Německa prokázat, že si zaslouží dostat v Neopoli novou šanci. Oba však nemají představu, jaké těžkosti je v experimentálním městě čekají. Do nového a nezmapovaného prostředí totiž za superhrdiny následovali i superpadouši a superorganizovaní superzločinci. Vznikají nová přátelství, jako třeba to Stevovo s Wulfem, který patří ke skupině špičkových letců, zvané Žraloci nebes, a Lenino s Ramonem Moralesem, motorkářem a bojovníkem proti zločinu, který si říká Černý jezdec. Rychle se objevují i noví nepřátelé, například někdejší nacističtí vědci, ale také zlovolný gang známý pod jménem Pijavice. Bude odvaha a obratnost obránců zákona stačit na všechny hrozby? Povede experiment k úspěchu, anebo vznikající policejní síly podlehnou záplavě zločinu?
  Komiksový antikvariát (Orlová) - 549 Kč
 3. Kdo je kdo v nebi aneb O prostopášnosti Bohů
  D.a G.Bandini - 2005 - 320 str.
  Vydala Euromedia Group-Knižní klub, Praha 2005. Eset, Ódin, Héra, Šiva… Lexikon více než 200 bohů a bohyň uctívaných v nejrůznějších zemích světa, bytostí laskavých i krutých, milujících i chladných, moudrých i šílených, velkorysých i sobeckých vás zve do světa pradávných tradic legend a mýtů a poodhaluje mnohdy opomíjenou stránku naší podstaty, duchovnosti naší duše, formou přívětivou, zábavnou, ale zároveň zpřístupňující mnohá tajemství. Z německého originálu. Vydání první. Stran 320. Původní pevná vazba, stav pěkný(viz obr.). Rozměr 13x21 cm.
  Antikvariát Valentinská (Praha 1) - 90 Kč
 4. Kdo je kdo v nebi aneb O prostopášnosti bohů
  Ditte a Giovanni Bandini - 2005
  Eset, Ódin, Héra, Šiva… Lexikon více než 200 bohů a bohyň uctívaných v nejrůznějších zemích světa, bytostí laskavých i krutých, milujících i chladných, moudrých i šílených, velkorysých i sobeckých vás zve do světa pradávných tradic legend a mýtů a poodhaluje mnohdy opomíjenou stránku naší podstaty, duchovnosti naší duše, formou přívětivou, zábavnou, ale zároveň zpřístupňující mnohá tajemství. Vydalo nakl. Knižní klub, Praha 2005. Původní pevná vazba, rozměry: 13 x 21 cm, 320 stran, vydání první. Velmi dobrý stav (viz foto)! EAN: 9788024214597.
  Antikvariát Valentinská (Praha 1) - 200 Kč
 5. Kdo je kdo v nebi, aneb, O prostopášnosti bohů
  Bandini, Ditte Bandini, Giovanni - 2005 - 319 s. str.
  Knižní klub, V Praze 2005, 1. vyd., 319 s.
  Vazba: Pevná
  Stav: Dobrý
  Antikvariát Avion (Liberec) - 80 Kč
 6. Kdo je kdo v nebi aneb O prostopášnosti bohů - D. a G. Bandini
  - 2005
  Vydavatelství, nakladatelství: KK a Euromedia Group 2005 ? Počet stran: 320 ? Stav: Dobrý stav. ? Ilustrace, přílohy: - ? klíčová slova, poznámky: -bohové od A do Z.
  Antikvariát Trutnov (Trutnov) - 80 Kč
 7. Kdo je kdo v nebi aneb prostopášnosti bohů
  Bandini Ditte a Giovanni, - 2005 - 316 str.
  316 stran, původní vazba lamino 8°, stav velmi dobrý
  Jihočeské antikvariáty (Lomnice nad Lužnicí, ČB, Pr8) - 100 Kč
 8. Kdo je kdo v nebi aneb O prostopášnosti bohů
  Bandini, Ditte a Giovanni - 2005 - 320 str.
  1. vydání, přeložila Lydie Stočesová
  1. podzemní antikvariát (Praha 1) - 50 Kč
 9. Kdo je kdo v nebi aneb o prostopášnosti bohů
  Ditte a Giovanni Bandini - 2005 - 320 str.
  Knižní klub, Praha, velmi dobrý stav, lamino vazba, 320 stran.
  Antikvariáty.cz (Praha 1, 2) - 100 Kč
 10. Kdo je kdo v nebi aneb o prostopášnosti bohů
  Ditte a Giovanni Bandini - 2005 - 319 str.
  Knižní klub 2005. 319 stran
  Antikvariát Smíchov (Praha 5) - 125 Kč
 11. Kdo je kdo v nebi aneb o prostopášnosti bohů
  Bandini Ditte a Giovanni - 2005
  Euromedia Group 2005, 319 s., Váz.
  Antik (České Budějovice) - 160 Kč