Můj antikvariát

vyhledávání v českých antikvariátech

Vyzkoušejte novou verzi vyhledávače

Kapitán Nemo. (3), Neviditelná armáda.

Troska, J. M; il. Rotrekl, Teodor
Vyd. 4., Ve Sfinze 1. Sfinga, 1992. 174 s.
 1. Neviditelná armáda
  Jan Matzal Troska - 1992 - 174 str.
  Osudy dvou mladých přátel Arna a Jiřího však nekončí. Jejich bdělý ochránce kapitán Nemo, který ze své podzemní říše sleduje plavbu lodi Kamako až na Sumatru a je svědkem nelidského činu Farinových vrahů, včas odvrátí tragické rozuzlení: neobyčejně přesným zásahem svého ,,meteoritu" - tajemným světelným zdrojem s obrovskou ničivou silou - potápí loď Kamako i její zločinnou posádku a zachraňuje Arna a Jiřího. S oběma se setkáváme ve třetím dílu trilogie, nazvaném Neviditelná armáda. Arne se v objetí robota - Nemova létajícího stroje - ocitá na místě, kam před lety zmizel jeho otec inženýr Farin, v říši geniálního vládce Nema. Seznamuje se s jeho vnučkou Nelly, jedinou ženou v podzemní říši, a brzy pracuje jako jeden z Nemových pomocníků. Nemocného Jiřího posílá Nemo inženýru Holanovi. Zdá se, že Arnova přítele čeká dlouholetý pobyt v ústavu choromyslných. Nekolik hodin strávených poblíž sopky Krakatoa stačí k tomu, aby u něho propuklo šílenství. Ale Nemo neopouští své přátele. Použije svých prostředků na zeměkouli dosud neznámých a uzdraví Jiřího. Později mu umožní setkání s Arnem a tak získává dalšího spolupracovníka a ochránce světového míru. Farinovi paprsky už nejsou žádným tajemstvím. Neznámému evropskému vynálezci se podařil stejný objev jako kdysi inženýru Farinovi a účinky smrtících paprsků jsou známy generálskému štábu jisté mocnosti. Aby zabránil blížící se katastrofě, ničí Nemo vynálezcův přístroj. Ale síly připravující novou válku jsou stále nebezpečné. Nemo, teď už spoolečně s Arnem a Jiřím, se rozhoduje k novému, tentokrát rozhodujícímu zákroku. Když nepomáhá první výstraha - zničení nepřátelské flotily, nastupuje jeho neviditelná armáda.
  Krmítko pro duši (Jihlava) - 80 Kč
 2. Kapitán Nemo 3 J. M. Troska
  - 1992
  Vydavatelství, Nakladatelství: Sfinga 1992 ? ?Počet stran: 180 ? ?Stav: Pěkný stav.  Bez obálky. ? ?Ilustrace, přílohy: il. Teodor Rotrekl ? ?Poznámky, Klíčová slova: -
  Antikvariát Trutnov (Trutnov) - 80 Kč
 3. Kapitán Nemo III - Neviditelná armáda
  Troska, J. M , ill. Rotrekl, Teodor - 1992 - 174 s. str.
  Sfinga, Ostrava 1992, 4. vyd., il.: Rotrekl, Teodor
  Stav: Výborná originální vazba s přebalem
  APART
  Antikvariát 11 (Praha 4 - NUSLE) - 29 Kč
 4. Kapitán Nemo II. - Rozkazy z éteru
  - 1992
  J. M. Troska - 1992 V druhém dílu trilogie pokračuje dobrodružná cesta účastníků Farinovy výpravy. Poznávají tajemství mořského dna - a zbytky zničené Atlantidy.
  Antikvariát 390 (Hradec Králové) - 28 Kč
 5. Neviditelná armáda
  Troska J.M. - 1992
  Sfinga, 1992.
  Troska J.M. - Neviditelná armáda (Kapitán Nemo 3)
  Antikvariát Klariani (Varnsdorf) - 40 Kč
 6. Kapitán Nemo 3 - Neviditelná armáda
  J. M. Troska - 1992 - 174 str.
  Sfinga 1992
  Antikvariát Smíchov (Praha 5) - 65 Kč
 7. Kapitán Nemo 3-Neviditelná armáda
  - 1992 - 182 str.
  Troska J.M., 1992 vydal Sfinga, 182 str., ilustrace T.Rotrekl, stav velmi dobrý, vázaná s obálkou
  Antikvariát L + P (Stará Boleslav) - 65 Kč