Můj antikvariát

vyhledávání v českých antikvariátech

Kainovo znamení.

Knox, Tom
Vyd. 1. Knižní klub, 2011. 486 s.

Baila.net - více informací o knize, hodnocení, vlastní seznamy

 1. Kainovo znamení - Knox Tom
  - 1971
  Kainovo znamení - Knox Tom. Autor : Tom Knox, Kainovo znamení je tajemný napínavý příběh pro milovníky záhad. Tom Knox je pseudonym britského novináře a spisovatele Seana Thomase, který píše do mnoha novina časopisů včetně The Times, Guardianu nebo Daily Mail. Jeho tématy jsou především starověká historie, umění a politika. Kainovo znamení je nemazatelný znak vyděděnců společnosti. Mladý Američan se španělskými kořeny David Martinéz se nikdy nedomníval, že by mezi ně mohl patřit. Zpráva o nečekaném a velkém dědictví, které mu odkázal španělský dědeček, měla znamenat naopak posun k lepšímu životu. Podivná podmínka převzetí peněz jej zavede na sever Španělska, do kraje jeho předků. Po příjezdu do Španělska zaznamená řadu podivných události, které jsou propojeny s jeho životem nebo s tragickou smrtí jeho rodičů. Zemře několik starých lidí, většinou barbarským a komplikovaným způsobem. Z londýnské laboratoře zmizí špičkový vědec a vezme sebou záznamy o svých nezvyklých experimentech. Počet stran 109 Rok vydání 1971
  Antikvariát AANET (Borotice u Znojma) - 25 Kč
 2. Kainovo znamení
  Tom Knox - 2011
  David Martinéz, Američan se španělskými kořeny, se dozvídá šokující zprávu: podle poslední vůle svého dědečka zdědí dva miliony dolarů, avšak musí se vydat do Španělska po stopách svých tragicky zesnulých rodičů. David přilétá do země, kde řádí baskičtí teroristé, a jeho zájem o dědictví se velice rychle změní v boj o holé přežití. Na povrch však zároveň začínají vyplouvat podivné souvislosti mezi smrtí Davidových rodičů a existencí Cagotů, národu vyděděnců, nedotknutelných, kteří se stali oběťmi pokusů Hitlerových genetických inženýrů… Vydal Knižní klub, Praha 2011. Původní pevná vazba s přebalem, 486 stran. Vydání první, rozměry: 14 x 21 cm. Velmi dobrý stav (viz foto).
  Antikvariát Valentinská (Praha 1) - 270 Kč
 3. Kainovo znamení
  Tom Knox - 2011 - 488 str.
  Euromedia Group a Knižní klub, Praha, velmi dobrý stav, přebal lehce zašpiněný, nažloutlé listy, mírně naražený hřbet, orig. karton. vazba s přebalem, 1. vydání, 488 stran.
  Antikvariáty.cz (Praha 1, 2) - 20 Kč
 4. KAINOVO ZNAMENÍ, TOM KNOX,
  - 2011 - 486 str.
  20 !!!!!!!!!!!! ...
  Aukro (karelmares, PCHERY, OKR.KLADNO) - 90 Kč (KUP TEĎ)
 5. Kainovo znamení
  - 2011 - 488 str.
  Knox T., 2011 vydal Knižní klub, 488 str., stav nová, vázaná s přebalem, thriller, Knox T.
  Antikvariát L + P (Stará Boleslav) - 65 Kč
 6. Kainovo znamení
  Knox, Tom - 2011 - 488 str.
  přeložil Štěpán Jindra, 1.vydání
  1. podzemní antikvariát (Praha 1) - 50 Kč
 7. Kainovo znamení
  Knox Tom - 2011
  Knižní klub, Praha 2011
  Antikvariát Judaica (Praha 1) - 50 Kč