Můj antikvariát

vyhledávání v českých antikvariátech

Vyzkoušejte novou verzi vyhledávače

Jirkův vesmírný lov pokladů.

Hawking, Lucy; Hawking, S. W; Galfard, Christophe
Vyd. 1. Knižní klub, 2009. 303 s., [32] s. barev. obr. příl
Edice: Universum

Baila.net - více informací o knize, hodnocení, vlastní seznamy

 1. Hawking, Stepheni: JIRKŮV VESMÍRNÝ LOV POKLADŮ
  - 304 str.
    Jirkova nejlepší kamarádka Anička potřebuje pomoct. Její otec Erik pracuje na důležitém vesmírném projektu, ale z ničeho nic se objevily potíže. Jeho robot, který byl vyslán na Mars, se začal chovat velmi podivně. Co se stalo? Je to snad zpráva od mimozemšťanů? Dokážou děti vyluštit jeho poselství, které je zavede do vesmíru na neuvěřitelný lov pokladů napříč galaxií? Fantastická cesta vesmírem při hledání vesmírného pokladu je plná nejen neuvěřitelných dobrodružství Jirky a jeho kamarádů, ale i nejnovějších vědeckých poznatků o vesmíru a také úvah předních světových vědců. Knížka, kterou napsali Lucy Hawkingová a její otec, profesor Stephen Hawking, nejslavnější vědecký génius ve vesmíru, navazuje na úspěšný první díl Jirkův tajný klíč k vesmíru. AUTOR: Lucy Hawkingová, Stephen Hawking ORIGINÁL: George's Cosmic Treasure Hunt PŘEKLAD: Lukáš Grygar VAZBA: pevná - hardback - váz - s přebalem POČET STRAN: 304 PŮVODNÍ CENA: Kč 299,-
  Scifík.cz (Praha 5) - 228 Kč
 2. stejná vydání

  Jirkův vesmírný lov pokladů


  (George`s Cosmic Trasure Hunt)
  Jirkův vesmírný lov pokladů
  Hawkingovi Lucy a Stephen
  Fantastická cesta vesmírem při hledání vesmírného pokladu je plná nejen neuvěřitelných dobrodružství Jirky a jeho kamarádů, ale i nejnovějších vědeckých poznatků o vesmíru a také úvah předních světových vědců. Jirkova nejlepší kamarádka Anička potřebuje pomoct. Její otec Erik pracuje na důležitém vesmírném projektu, ale z ničeho nic se objevily potíže. Jeho robot, který byl vyslán na Mars, se začal chovat velmi podivně. Co se stalo? Je to snad zpráva od mimozemšťanů? Dokážou děti vyluštit jeho poselství, které je zavede do vesmíru na neuvěřitelný lov pokladů napříč galaxií?
  Knížka, kterou napsali Lucy Hawkingová a její otec, profesor Stephen Hawking, nejslavnější vědecký génius ve vesmíru, navazuje na úspěšný první díl Jirkův tajný klíč k vesmíru.
  Antikvariát Wales (Praha 4) - 359 Kč
 3. Jirkův vesmírný lov pokladů
  Lucy a Stephen Hawkingovi a Christophe Galfard - 2009
  303 s., [32] s. barev. obr. příl. : il. ; 23 cm
  Antikvariát Aurora (Praha 1) - 200 Kč
 4. Jirkův vesmírný lov pokladů
  Hawking, Stephen - Hawking, Lucy , ill. Parson, Garry - 2009
  vázaná, perfektní stav
  Antikvariát Diviš (Praha 8) - 350 Kč