Můj antikvariát

vyhledávání v českých antikvariátech

Vyzkoušejte novou verzi vyhledávače

Jesus Christ Superstory.

Kučera, Ilja; Panenka, Jaroslav
Vyd. 1. Radioservis, 1998. 162 s.

Baila.net - více informací o knize, hodnocení, vlastní seznamy

 1. JESUS CHRIST SUPERSTORY
  JESUS CHRIST SUPERSTORY (Ilja KUČERA ml., Jaroslav PANENKA)
  1998, 1. VYDÁNÍ, 164 STRAN, PEVNÁ LAMINOVANÁ VAZBA S PŘEBALEM, KŘÍDOVÝ PAPÍR, A4, VELMI DOBRÝ STAV V neděli 28. června 1998 se po téměř čtyřech letech a s 1288 reprízami na kontě rozloučila s pražským Divadlem Spirála legendární česká inscenace muzikáálu Jesus Christ Superstar. Tato kniha vypráví poutavý příběh českého "Ježíše" od jeho samých počátků až po poslední minnuty slavnostní derniéry. Přibližuje osudy lidí na jevišti i v zákulisí a zavádějí čtenáře i tam, kam jako běžný divák neměl možnost nahlédnout. Nabízí portréty hlavních protagonistů muzikálu a přináší kompletní české libreto zasazené do historického rámce. Součástí knihy jsou i podrobná historie originální anglické podoby muzikálu Jesus Christ Superstar, profily jeho tvůrců a exkluuzivní rozhovor s nejslavnějším představitelem Ježíše Krista Ianem Gillanem. Publikaci doplňují cenné archivní a soukromé fotografie, původní fotoreportáž Jiřího Turka z premiéry "Ježíšovy" Verze 97 a především pak snímky dvorního fotografa pražské inscenace Antonína Malého.
  Knihy Arcanum (Třebíč) - 149 Kč
 2. Jesus Christ Superstory
  Jaroslav Panenka - 1998 - 162 str.
  Přibližuje osudy lidí na jevišti i v zákulisí a zavádějí čtenáře i tam, kam jako běžný divák neměl možnost nahlédnout. Nabízí portréty hlavních protagonistů muzikálu a přináší kompletní české libreto zasazené do historického rámce. Součástí knihy jsou i podrobná historie originální anglické podoby muzikálu Jesus Christ Superstar, profily jeho tvůrců a exkluzivní rozhovor s nejslavnějším představitelem Ježíše Krista Ianem Gillanem. Publikaci doplňují cenné archivní a soukromé fotografie, původní fotoreportáž Jiřího Turka z premiéry "Ježíšovy" Verze 97 a především pak snímky dvorního fotografa pražské inscenace Antonína Malého.
  Krmítko pro duši (Jihlava) - 120 Kč
 3. Superstory - Jesus Christ, Ilja Kučera ml., Jaroslav Panenka
  - 1998
  Nakladatelství, vydavatelství: Vydal Radioservis, a.s., Praha ve spolupráci s Českým rozhlasem a společností Musical, s.r.o., v Praze roku 1998 ? Počet stran: 164? ? Stav: dobrý stav včetně obalu ? Ilustrace, příloha: ilustroval Antonín Malý ? Poznámky, klíčová slova: -
  Antikvariát Trutnov (Trutnov) - 90 Kč
 4. Jesus Christ Superstory
  Kučera, Ilja Panenka, Jaroslav - 1998 - 162 s. str.
  Radioservis, Praha 1998, 1. vyd.
  Vazba: Tvrdá
  Stav: pěkný
  Antikvariát u stromu (Pacov) - 50 Kč