Můj antikvariát

vyhledávání v českých antikvariátech

Vyzkoušejte novou verzi vyhledávače

Jan Halaška : na cestě = on the road.

Halaška, Jan
Gallery, 2007. 137 s.

Baila.net - více informací o knize, hodnocení, vlastní seznamy

 1. Na cestě / On the Road
  Jan Halaška - 1956
  Fotografická publikace s barevnými snímky ze všech koutů světa od fotografa Jana Halašky (narozen v roce 1956 v Praze, od roku 1979 žije ve Woodstocku v USA) je ukázkou pestré plejády nejrůznějších obrazových postřehů a zážitků z fotografových četných cest po celé zeměkouli. Snímky na jednotlivých dvoustranách spolu vždy nějak souvisejí, jsou si námětově podobné, byť každý odjinud: někdy je to „jen“ překvapivé, často i úsměvné, vždy působivé. Jan Halaška už přes dvacet let spolupracuje s fotoagenturami v New Yorku, Tokiu a po Evropě. Své „fotografické výlety“ podniká stále, léto však pravidelně tráví v rodných Čechách. Úvodním textem (v češtině a angličtině) doprovází Daniela Mrázková. Praha, Gallery, 2007. Původní vazba s přebalem, ten nepatrně odřený a zezadu výrazně natržený. Příčný formát, větší než A4, 137 stran. Až na obálku velmi dobrý stav (viz obr.).
  Antikvariát Valentinská (Praha 1) - 300 Kč
 2. Jan Halaška Na cestě On the Road
  Mrázková, Daniela - 2007
  Pap. nakl. vazba s původní obálkou. Praha, Gallery, 2007, 137 S., příčné Fol. s celou řadou barevných fotografií z cest. Zcela nová kniha; text anglicky a česky. * V roce 2008 jsme zakoupili veškerou produkci společnosti Fraktály Publishers,s. r. o. V naší nabídce jsou tedy knihy z oborů: Architektura, design (Ladislav Sutnar atd.) a jejich produkce. V případě zájmu o tyto knihy, nás prosím kontaktujte na info@valentinska.cz *
  Antikvariát Valentinská (Praha 1) - 300 Kč
 3. Jan Halaška : na cestě = on the road
  Mrázková, Daniela - 2007
  Pap. nakl. vazba s původní obálkou. Praha, Gallery, 2007, 137 str., příčný formát, větší než A4,, s celou řadou barevných fotografií z cest. ; text anglicky a česky. Stav velmi dobrý, obal na okrajích ohmataný a natržený.
  Antikvariát Valentinská (Praha 1) - 200 Kč