Můj antikvariát

vyhledávání v českých antikvariátech

Vyzkoušejte novou verzi vyhledávače

Indrek z Vargamäe.

Tammsaare, Anton Hansen
1. vyd. Svoboda, 1980. 309, [2] s.
Edice: Úsvit

Baila.net - více informací o knize, hodnocení, vlastní seznamy

 1. Indrek z Vargamäe
  Anton Hansen Tammsaare - 1980 - 309 str.
   Jedná se tedy o druhý díl pentalogie "Pravda a spravedlnost", rozsáhlé humanistické fresky, přirovnávané k dílům R. Rollanda, Thomase Manna či Johna Galsworthyho. Příběh zavádí mladého protagonistu Indreka do města na gymnázium. Na pozadí života internátní školy předvádí jeho vnitřní rozpory, vznikající z kontrastů výchovných projevů pedagogů a jinak se jevícího jejich života a skutečnosti vůbec, které vedou hrdinu ke kladení otázek po smyslu života a světa.
  Krmítko pro duši (Jihlava) - 40 Kč
 2. Indrek z Vargamäe od Anton Hansen Tammsaare
  - 1980
  Indrek z Vargamäe od Anton Hansen Tammsaare. Filozofický román, představující pokračování knihy Dva rody z Vargamäe. Jedná se tedy o druhý díl pentalogie "Pravda a spravedlnost", rozsáhlé humanistické fresky, přirovnávané k dílům R. Rollanda, Thomase Manna či Johna Galsworthyho. Příběh zavádí mladého protagonistu Indreka do města na gymnázium. Na pozadí života internátní školy předvádí jeho vnitřní rozpory, vznikající z kontrastů výchovných projevů pedagogů a jinak se jevícího jejich života a skutečnosti vůbec, které vedou hrdinu ke kladení otázek po smyslu života a světa. Vydáno 1980. Stran 308. Dobrý stav.
  Antikvariát AANET (Borotice u Znojma) - 84 Kč
 3. Indrek z Vargamäe
  Anton Hansen Tammsaare - 1980 - 312 str.
  Filozofický román, představující pokračování knihy Dva rody z Vargamäe. Jedná se tedy o druhý díl pentalogie "Pravda a spravedlnost", rozsáhlé humanistické fresky, přirovnávané k dílům R. Rollanda, Thomase Manna či Johna Galsworthyho. Příběh zavádí mladého protagonistu Indreka do města na gymnázium. Na pozadí života internátní školy předvádí jeho vnitřní rozpory, vznikající z kontrastů výchovných projevů pedagogů a jinak se jevícího jejich života a skutečnosti vůbec, které vedou hrdinu ke kladení otázek po smyslu života a světa.
  Galaxie knih.cz (Praha 10) - 40 Kč
 4. Indrek z Vargamäe od Anton Hansen Tammsaare
  - 1980
  Indrek z Vargamäe od Anton Hansen Tammsaare. Filozofický román, představující pokračování knihy Dva rody z Vargamäe. Jedná se tedy o druhý díl pentalogie "Pravda a spravedlnost", rozsáhlé humanistické fresky, přirovnávané k dílům R. Rollanda, Thomase Manna či Johna Galsworthyho. Příběh zavádí mladého protagonistu Indreka do města na gymnázium. Na pozadí života internátn... Vydáno 1980. Stran 305. Dobrý stav. Bez přebalu.
  Antikvariát AANET (Borotice u Znojma) - 59 Kč
 5. INDREK Z VARGAMAE
  Tammsaare Anton Hansen - 312 str.
  edice úsvit, světový sociální román, překlad Věra Kružíková, plátěná vazba, s přebalem, ten trochu ošoupaný, kniha dobrý stav, 312 stran
  Želví doupě (Mělník) - 60 Kč
 6. Indrek z Vargamäe
  Tammsaare Anton Hamsun - 1980 - 309 str.
  Svoboda 1980
  Antikvariát Čierne na Bielom (SR) (Trenčín) - 1.60 € / 42 Kč
 7. Indrek z Vargamäe
  - 1980 - 312 str.
  Tammsaare A.H., 1980 vydal Svoboda, 312 str., stav velmi dobrý, vázaná s obálkou
  Antikvariát L + P (Stará Boleslav) - 30 Kč