Můj antikvariát

vyhledávání v českých antikvariátech

Ikona.

Forsyth, Frederick; Lawrence, R. D; Sparks, Nicholas; Hrubý, Jiří; Grisham, John
Vyd. 1. Reader's Digest Výběr, 1999. 561 s.
Edice: Nejlepší světové čtení ; sv. 1

Baila.net - více informací o knize, hodnocení, vlastní seznamy

 1. Ikona / Bílá puma / Advokát chudých / Zápisník jedné lásky od John Grisham, ...
  - 1999
  Ikona / Bílá puma / Advokát chudých / Zápisník jedné lásky od John Grisham, Nicholas Sparks, Frederick Forsyth, Ronald Douglas Lawrence. Ikona Je rok 1999. Ruskem zmítají předvolební boje. Vítězství ultrapravicového politika Igora Komarova se zdá jisté - dokud na Západ neproniknout zprávy o jeho tajném programu, při nichž naskakuje husí kůže. Sir Nigel Irvine, bývalý šéf britské rozvědky, zorganizuje odvážnou výpravu, která má Komarova zastavit. Bílá puma v horách západní Kanady se narodí vzácný exemplář pumy, sameček se srstí bílou jako sníh. Už jako mládě je odvážný, vynalézavý a má chuť se učit. Prozkoumává okolí, plíží se za veverkami a kočkuje se se svými sestřičkami. A když dospěje, musí využít všech nabytých dovedností - ba ještě víc - k tomu, aby přežil. Uprostřed krásné divočiny totiž číhají mnohá nebezpečí, včetně dvojice lidí, která se ho snaží dostat za každou cenu. Advokát chudých Úspěšný právník Michael Brock je v jednom kole. Dělá kariéru, nemá čas obírat se vlastním svědomím. Nemá čas ani na své soukromí, dokud mu nečekané setkání s mužem bez střechy nad hlavou neobrátí svět vzhůru nohama. Kolegové v podniku se náhle chovají jako nepřátelé. A Michael sám přijme zaměstnání, o němž před tím téměř netušil, že existuje - stane se advokátem chudých. Zápisník jedné lásky Nathan Calhoun nikdy nezapomněl na dívku, kterou potkal v létě roku 1932 a která mu učarovala navždy. Stránky zápisníku se plní vzpomínkami na první schůzky s Ally, na dlouhé odloučení - a na osudový den, kdy se Ally po čtrnácti letech vrátila, aby Nathanovi řekla, že se bude vdávat. méně textu. Vydáno 1999. Stran 561. Dobrý stav.
  Antikvariát AANET (Borotice u Znojma) - 79 Kč
 2. Nejlepší světové čtení - kolektiv autorů

  Ikona - Je rok 1999. Ruskem zmítají předvolební boje. Vítězství ultrapravicového politika Igora Komarova se zdá jisté - dokud na Západ neproniknout zprávy o jeho tajném programu, při nichž naskakuje husí kůže. Sir Nigel Irvine, bývalý šéf britské rozvědky, zorganizuje odvážnou výpravu, která má Komarova zastavit.
  Bílá puma - v horách západní Kanady se narodí vzácný exemplář pumy, sameček se srstí bílou jako sníh. Už jako mládě je odvážný, vynalézavý a má chuť se učit. Prozkoumává okolí, plíží se za veverkami a kočkuje se se svými sestřičkami. A když dospěje, musí využít všech nabytých dovedností - ba ještě víc - k tomu, aby přežil. Uprostřed krásné divočiny totiž číhají mnohá nebezpečí, včetně dvojice lidí, která se ho snaží dostat za každou cenu.
  Advokát chudých - Úspěšný právník Michael Brock je v jednom kole. Dělá kariéru, nemá čas obírat se vlastním svědomím. Nemá čas ani na své soukromí, dokud mu nečekané setkání s mužem bez střechy nad hlavou neobrátí svět vzhůru nohama. Kolegové v podniku se náhle chovají jako nepřátelé. A Michael sám přijme zaměstnání, o němž před tím téměř netušil, že existuje - stane se advokátem chudých.
  Zápisník jedné lásky - Nathan Calhoun nikdy nezapomněl na dívku, kterou potkal v létě roku 1932 a která mu učarovala navždy. Stránky zápisníku se plní vzpomínkami na první schůzky s Ally, na dlouhé odloučení - a na osudový den, kdy se Ally po čtrnácti letech vrátila, aby Nathanovi řekla, že se bude vdávat
  Antikvariát Levné knihkupectví [internet] - 40 Kč
 3. Ikona - Frederick Forsyth

  Rusko, rok 1999... svět plný extrémů chudoby a luxusu, hladu a obžerství, politiků, gangsterů, prostitutek a kněží. Cena chleba se vyšplhala na neuvěřitelný milion rublů a sociální struktury praskají pod náporem hyperinflace, chaosu, korupce a zločinnosti. Před blížícími se volbami zní nejzvučněji hlas charismatického vůdce jedné pravicové strany – Igora Komarova. Slibuje zbídačelému národu měnovou reformu, odstranění korupce, tvrdý postup proti zločinnosti a zemi návrat někdejší moci a slávy. Z Igora Komarova se postupně stává idol – ikona, kterou zdeptaní Rusové potřebují, aby se jí mohli klanět.
  Jenže z Komarovova stolu zmizí dokument – a těm, kdo si jej na Západě přečtou, pro změnu vyprchá krev z tváří a roztřesou se jim ruce. Jestli je Černýmanifest pravý, pak Igor Komarov není spasitel Ruska, ale zrůda v lidské podobě. Oficiálně nemůže Západ dělat nic, ale představitelé nejmocnějších zemí přesto nechtějí jen tak stát a pozorovat, jak se věci vyvinou samy od sebe. Rozhodnou se Komarova odstranit z politické scény a ruskému lidu opatřit jinou ikonu. Pod starobylými zdmi Kremlu se začíná odehrávat gigantický zápas o Rusko...
  Antikvariát Levné knihkupectví [internet] - 99 Kč
 4. Ikona
  Frederick Forsyth - 1999
  Rusko, rok 1999... svět plný extrémů chudoby a luxusu, hladu a obžerství, politiků, gangsterů, prostitutek a kněží. Cena chleba se vyšplhala na neuvěřitelný milion rublů a sociální struktury praskají pod náporem hyperinflace, chaosu, korupce a zločinnosti. Před blížícími se volbami zní nejzvučněji hlas charismatického vůdce jedné pravicové strany - Igora Komarova. Slibuje zbídačelému národu měnovou reformu, odstranění korupce, tvrdý postup proti zločinnosti a zemi návrat někdejší moci a slávy. Z Igora Komarova se postupně stává idol - ikona, kterou zdeptaní Rusové potřebují, aby se jí mohli klanět. Vydal Knižní klub v Praze 1997. Obálku navrhla Libuše Hubičková. Vydání první, stran 480, rozměry: 13 x 21 cm. Původní pevná vazba s přebalem. Stav pěkný (viz foto). EAN: 9788071765455.
  Antikvariát Valentinská (Praha 1) - 120 Kč
 5. NSČ Ikona, Bílá puma, Advokát chudých, Zápisník jedné lásky
  Forsyth F., Lawrence D. R., Grisham J., Sparks N. - 1999 - 561 str.
  Rok vydání: 1999Počet stran: 561Stav: výbornýVazba: Žánr: NSČTOTO ZBOŽÍ NENÍ V PRODEJNĚ! JEDNÁ SE O TITUL OD EXTERNÍHO DODAVATELE!Pokud nechcete zboží zaslat, ale vyzvednout, je nutné udělat objednávku na osobní odběr.Další informace o zboží rádi poskytneme e-mailem info@mlha.gr nebo telefonicky: +420 776 484 404.For additional information on any of our products, please contact us at: info@mlha.grPOKUD JE POČET KUSŮ 0, ZNAMENÁ TO, ŽE ZBOŽÍ NEMÁME!(Takové zboží lze dohledat z jiných vyhledávačů, ale standardně se již v našem e-shopu nezobrazuje.)
  Antikvariát Mlha (Žďár nad Sázavou) - 80 Kč
 6. Connelly, Stein, Rimingtonová, Pezzelli
  Nejlepší světové čtení - 2011 - 560 str.
  Connelly Michael - Devět draků, Stein Garth - Jak závodit v dešti, Rimingtonová Stella - Nebezpečí trvá, Pezzelli Peter - Vila Mirabella, Reader´s Digest Výběr, 2011, 1. vydání, vázaná, 560 stran, velni pěkný stav
  Antikvariát u kostela (Teplice) - 69 Kč
 7. Ikona / Bílá puma / Advokát chudých / Zápisník jedné lásky
  Forsyth F. / Lawrence R.D. / Grisham J. / Sparks N. - 1999 - 564 str.
  Reader´s Digest Výběr, Praha 1999. 564 stran
  Vazba: pův.celokožená 8° s přebalem
  Stav: velmi dobrý
  překlad R.Podaný, J.Hrubý, J.Jirák, M.Jindra
  Antikvariát Bílé vrány (Uherské Hradiště) - 70 Kč
 8. Ikona, Bílá puma, Advokát chudých, Zápisník jedné lásky
  ill. Michael Dudash,Ted CoConis,Wayne Cable - 1999 - 564 str.
  Reader?s Digest Výběr 1999. 564 stran, ilustrátor: Michael Dudash,Ted CoConis,Wayne Cable
  Stav: perfektní
  Antikvariát U nás (Praha 4) - 100 Kč
 9. Nejlepší světové čtení: Ikona, Bílá puma, Advokát chudých, Zápisník jedné lásky
  Forsyth, Frederick Lawrence, R. D. Grisham, John Sparks, Nicholas - 1999 - 561 str.
  Reader's Digest Výběr, Praha 1999, 1. vyd., 561
  Vazba: původní s obálkou
  Stav: dobrý
  Ikona
  Antikvariát Fryč (Liberec) - 70 Kč
 10. Ikona, Bílá puma, Advokát chudých, Zápisník jedné lásky
  Forsyth, Frederick Lawrence, R. D Sparks, Nicholas Grisham, John - 1999 - 561 s. str.
  Reader's Digest Výběr, Praha 1999, 1. vyd.
  Vazba: původní s obálkou
  Stav: Dobrý.
  Antikvariát Fryč (Liberec) - 50 Kč
 11. Ikona
  Forsyth, Frederick Lawrence, R. D Sparks, Nicholas Grisham, John - 1999 - 561 s. str.
  Reader's Digest Výběr, Praha 1999, 1. vyd., 561 s.
  Vazba: Tvrdá
  Stav: pěkný
  Antikvariát u stromu (Pacov) - 50 Kč
 12. Ikona+Bílá puma,Advokát chudých,Zápisník jedné lásky
  Forsyth, Frederick Lawrence, R. D Sparks, Nicholas Grisham, John - 1999 - 561 s. str.
  Reader's Digest Výběr, Praha 1999, 1. vyd.
  Vazba: Tvrdá
  Stav: pěkný
  Antikvariát u stromu (Pacov) - 50 Kč
 13. Ikona, Bílá puma, Advokát chudých, Zápisník jedné lásky
  Frederick Forsyth, R.D. Lawrence, John Grisham, Nicholas Sparks , ill. Michael Dudash,Ted CoConis,Wayne Cable - 1999 - 564 str.
  Reader?s Digest Výběr 1999. 564 stran, ilustrátor: Michael Dudash,Ted CoConis,Wayne Cable
  Stav: perfektní
  Antikvariát U nás (Praha 4) - 100 Kč
 14. Ikona, Bílá puma, Advokát chudých, Zápisník jedné lásky
  Frederick Forsyth, R.D. Lawrence, John Grisham, Nicholas Sparks , ill. Michael Dudash,Ted CoConis,Wayne Cable - 1999 - 564 str.
  Reader?s Digest Výběr 1999. 564 stran, ilustrátor: Michael Dudash,Ted CoConis,Wayne Cable
  Stav: perfektní
  Antikvariát U nás (Praha 4) - 100 Kč
 15. NEJLEPŠÍ SVĚTOVÉ ČTENÍ , Ikona, Bílá puma, Advokát chudých
  - 1999 - 564 str.
  STAV: pěkný, viz foto
  POČET STRAN: 564
  ROK VYDÁNÍ: 1999
  VAZBA: Tvrdá, koženková s obálkou
  NAKLADATEL: READER"S DIGEST VÝBĚR
  Frederyk Forsyth - Ikona
  R. D. Lawrence - Bílá puma
  John Grisham - Advokát chudých
  Nicholas Sparks - Zápisník jedné lásky
  Antikvariát59.cz (Praha 10) - 50 Kč
 16. NEJLEPŠÍ SVĚTOVÉ ČTENÍ , Ikona, Bílá puma, Advokát chudých
  - 1999 - 564 str.
  STAV: pěkný, obálka horní hřbet odřená, viz foto
  POČET STRAN: 564
  ROK VYDÁNÍ: 1999
  VAZBA: Tvrdá, koženková s obálkou
  NAKLADATEL: READER"S DIGEST VÝBĚR
  Frederyk Forsyth - Ikona
  R. D. Lawrence - Bílá puma
  John Grisham - Advokát chudých
  Nicholas Sparks - Zápisník jedné lásky
  Antikvariát59.cz (Praha 10) - 55 Kč
 17. Nejlepší světové čtení. Ikona; Bílá puma; Advokát chudých; Zápisník jedné lásky
  Forsyth; Lawrence; Grisham; Sparks - 1999 - 564 str.
  Reader´s Digest 1999. 564 stran
  Stav: dobrá (3/5)
  Pevná vazba, 564 stran.
  Antikvariát Opava (Opava) - 50 Kč
 18. Frederick Forsyth: IKONA
  - 1999 - 480 str.
  Rusko, rok 1999... svět plný extrémů chudoby a luxusu, hladu a obžerství, politiků, gangsterů, prostitutek a kněží. Cena chleba se vyšplhala na neuvěřitelný milion rublů a sociální struktury praskají pod náporem hyperinflace, chaosu, korupce a zločinnosti. Před blížícími se volbami zní nejzvučněji hlas charismatického vůdce jedné pravicové strany – Igora Komarova. Slibuje zbídačelému národu měnovou reformu, odstranění korupce, tvrdý postup proti zločinnosti a zemi návrat někdejší moci a slávy. Z Igora Komarova se postupně stává idol – ikona, kterou ... [více]
  Aukro (antikvamichle, PRAHA) - 30 Kč (KUP TEĎ)
 19. Nejlepší světové čtení (Ikona - Bílá puma - Advokát chudých - Zápisník jedné lásky)
  Forsyth, Frederick Lawrence, R., D. Grisham, John Sparks, Nicholas - 1999
  Reader's Digest Výběr, Praha 1999
  Vazba: originální, vázaná s přebalem
  Stav: Výborný
  Antikvariát Česko (Praha 9) - 50 Kč
 20. Nejlepší světové čtení ( Ikona / Bílá puma / Advokát chudých / Zápisník jedné lásky)
  Forsyth, Frederick Lawrence, R.D. Grisham, John Sparks, Nicholas - 1999
  Reader's Digest Výběr, Praha 1999
  Vazba: originální, vázaná s přebalem
  Stav: Výborný
  Antikvariát Česko (Praha 9) - 50 Kč
 21. Ikona , Bílá puma, Advokát chudých, Zápisník
  Forsyth, Frederick Lawrence, R. D Sparks, Nicholas Grisham, John - 1999 - 561 s. str.
  Reader's Digest Výběr, Praha 1999, 1. vyd.
  Stav: Výborná originální vazba BEZ PAPÍR. PŘEBALU
  Antikvariát Morava (Brno) - 39 Kč
 22. Nejlepší světové čtení ( Ikona / Bílá puma / Advokát chudých / Zápisník jedné lásky)
  Forsyth, Frederick Lawrence, R.D. Grisham, John Sparks, Nicholas - 1999
  Reader's Digest Výběr, Praha 1999
  Vazba: originální, vázaná s přebalem
  Stav: Výborný
  Antikvariát Česko (Praha 9) - 50 Kč
 23. Nejlepší světové čtení (Ikona / Bílá puma / Advokát chudých / Zápisník jedné lásky)
  Forsyth, Frederick Lawrence, R.D. Grisham, John Sparks, Nicholas - 1999
  Reader's Digest Výběr, Praha 1999
  Vazba: originální, vázaná s přebalem
  Stav: Výborný
  Antikvariát Česko (Praha 9) - 50 Kč
 24. Nejlepší světové čtení (Ikona - Bílá puma - Advokát chudých - Zápisník jedné lásky)
  Forsyth, Frederick Lawrence, R., D. Grisham, John Sparks, Nicholas - 1999
  Reader's Digest Výběr, Praha 1999
  Vazba: originální, vázaná s přebalem
  Stav: Výborný
  Antikvariát Česko (Praha 9) - 50 Kč
 25. Nejlepší světové čtení (Ikona - Bílá puma - Advokát chudých - Zápisník jedné lásky)
  Forsyth, Frederick Lawrence, R., D. Grisham, John Sparks, Nicholas - 1999
  Reader's Digest Výběr, Praha 1999
  Vazba: originální, vázaná s přebalem
  Stav: dobrý
  ob. otřep.
  Antikvariát Česko (Praha 9) - 50 Kč
 26. NEJ.SVĚTOVÁ ČTENÍ - FORSYTH, GRISHAM, SPARKS....
  - 1999 - 564 str.
  Kniha je nepoškozená, dobrý stav, viz foto !!! FORSYTH, FREDERICK - IKONA (Icon) LAWRENCE, R. D. - BIELA PUMA (The White Puma) GRISHAM, JOHN - ADVOKÁT CHUDOBNÝCH (The Street Lawyer) SPARKS, NICHOLAS - ZÁPISNÍK (The Notebook) VYDAL: The Reader ´s 2015/4335 NAŠE CELÁ NABÍDKA ... [více]
  Aukro (schartner, Dobříš) - 39 Kč (KUP TEĎ)
 27. Ikona / Bílá puma / Advokát chudých / Zápisník jedné lásky
  různí autoři - 1999 - 561 str.
  Nejlepší světové čtení, Edice zkrácených verzí románů. Stav: Přebal nese stopy běžného použití, kniha stav dobrý
  Antikvariát Antiknet (Praha 2) - 45 Kč
 28. Ikona / Bíla puma / Advokát chudých / Zápisník jedné lásky
  *** kolektiv autorů*** - 1999 - 564 stran str.
  Reader´s Digest 1999. 564 stran stran
  Frederick Forsyth - R.D.Lawrence - John Grisham - Nicholas Sparks
  Antikvariát Bohumín (Bohumín) - 40 Kč
 29. Ikona, Bílá puma, Zápisník jedné lásky, Advokát chudých
  Forsyth, Frederick Lawrence, R. D Sparks, Nicholas Grisham, John - 1999 - 561 s. str.
  Reader's Digest Výběr, Praha 1999, 1. vyd.
  Vazba: vázaná s obálkou
  Antikvariát Jirásek a spol. (Havlíčkův Brod) - 45 Kč
 30. Ikona, Bílá puma, Zápisník, Advokát chudých
  Forsyth, Frederick Lawrence, R. D Sparks, Nicholas Grisham, John - 1999 - 561 s. str.
  Reader's Digest Výběr, Praha 1999, 1. vyd.
  Vazba: vázaná s obálkou
  Antikvariát Jirásek a spol. (Havlíčkův Brod) - 44 Kč
 31. Ikona, Bílá puma, Advokát chudých, Zápisník jedné lásky
  Forsyth, Frederick Lawrence, R. D Sparks, Nicholas Grisham, John - 1999 - 561 s. str.
  Reader's Digest Výběr, Praha 1999, 1. vyd.
  Vazba: vázaná s obálkou
  Antikvariát Jirásek a spol. (Havlíčkův Brod) - 46 Kč
 32. Nejlepší světové čtení - Ikona, Bílá puma, Advokát chudých, Zápisník jedné lásky
  Forsyth F., Lawrence R. D., Grisham J., Sparks N. - 1999 - 564 s. str.
  Reader's Digest Výběr, Praha 1999, 1. vyd.
  Vazba: vázaná s obálkou
  Antikvariát Jirásek a spol. (Havlíčkův Brod) - 46 Kč
 33. Nejlepší svět. čtení - Ikona (F. Forsythe), Advokát chudých (J. Grisham) atd.

  Dále v knize Bílá puma (R. D. Lawrence) a Zápisník jedné lásky (N. Sparks)
  Antik-Variat.cz [Karlovice] - 60 Kč
 34. Ikona, Bílá puma, Advokát chudých, Zápisník jedné lásky
  Sparsk N. - 1999
  Reader´s digest výběr, 1999, velmi dobrý stav
  Antikva U Vinohradské vodárny (Praha 3) - 50 Kč
 35. Ikona; Bílá puma; Advokát chudých; Zápisník jedné lásky
  Forsyth F.; Lawrence R. D.; Grisham John; Sparks Nicholas - 1999
  Reader´s digest výběr 1999, velmi dobrý stav
  Antikva U Vinohradské vodárny (Praha 3) - 40 Kč
 36. Ikona, Bílá puma, Advokát chudých, Zápisník jedné lásky

  Kolektiv autorů - 1999
  Antikvariát 390 (Hradec Králové) - 22 Kč
 37. Ikona/Bílá puma/Advokád chudých/Zápisník jedné lásky
  Frederick Forsyth/R.D.Lawrence/John Grisham/Nicholas Sparks - 1999 - 562 str.
  Reader´s Digest Výběr 1999. 562 stran
  Stav: pěkná
  Antikvariát U nás (Praha 4) - 80 Kč