Můj antikvariát

vyhledávání v českých antikvariátech

Hvězdy nad samotou.

Adla, Zdeněk; il. Paleček, Josef
1. vyd. Albatros, 1974. 184, [2] s.
Edice: Střelka ; Sv. 109

Baila.net - více informací o knize, hodnocení, vlastní seznamy

 1. Hvězdy nad samotou od Zdeněk Adla
  - 1974
  Hvězdy nad samotou od Zdeněk Adla. Příběh jedenáctiletého chlapce z Prahy, který pro nemoc matky přijíždí k tetě do podhorské vesnice, kde se skamarádí s vesnickými kluky a navazuje přátelství s moudrým dospělým člověkem. Vyprávění, zarámované letní přírodou, vyniká lidským porozuměním a kamarádstvím. Pro čtenáře od 9 let. Vydáno 1974. Stran 204. Dobrý stav. Bez přebalu.
  Antikvariát AANET (Borotice u Znojma) - 59 Kč
 2. Hvězdy nad samotou od Zdeněk Adla
  - 1974
  Hvězdy nad samotou od Zdeněk Adla. Příběh jedenáctiletého chlapce z Prahy, který pro nemoc matky přijíždí k tetě do podhorské vesnice, kde se skamarádí s vesnickými kluky a navazuje přátelství s moudrým dospělým člověkem. Vyprávění, zarámované letní přírodou, vyniká lidským porozuměním a kamarádstvím. Pro čtenáře od 9 let. Vydáno 1974. Stran 183. Dobrý stav.
  Antikvariát AANET (Borotice u Znojma) - 34 Kč
 3. Hvězdy nad samotou od Zdeněk Adla
  - 1974
  Hvězdy nad samotou od Zdeněk Adla. Příběh jedenáctiletého chlapce z Prahy, který pro nemoc matky přijíždí k tetě do podhorské vesnice, kde se skamarádí s vesnickými kluky a navazuje přátelství s moudrým dospělým člověkem. Vyprávění, zarámované letní přírodou, vyniká lidským porozuměním a kamarádstvím. Vydáno 1974. Stran 185. Dobrý stav, Bez přebalu,
  Antikvariát AANET (Borotice u Znojma) - 34 Kč