Můj antikvariát

vyhledávání v českých antikvariátech

Hvězdný příliv.

Brin, David
Wales, 1999. 501 s.

Baila.net - více informací o knize, hodnocení, vlastní seznamy

 1. Hvězdný příliv ant.
  Brin David Glen
  V době, kdy byl Vesmír ještě mladý, povstali Prapředci všech rozumných bytostí a jako první pozvedli nové rasy k hranicím inteligence. A přikázali jim činit dle obrazu svého a hledat další myslící bytosti a pozvednout je.
  Tak tomu bylo od samého počátku věků - každá rasa měla svého učitele, kterým náleželo odsloužit dluh za pozvednutí, a hledala nové bytosti, protože pouze jako učitel jiných mohla postoupit v hierarchii galaktického společenství.
  Každá rasa, s výjimkou lidstva. Kdyby to bylo možné, určitě by se o ně někdo starší, zkušenější a moudřejší postaral, ale lidé stačili vychovat své první chráněnce ještě dříve, než pronikli do vzdáleného kosmu.
  Stali se z nich vyděděnci, a v okamžiku, kdy náhodně objevili stopu Prapředků, dosáhlo rozhořčení pravověrných ras vrcholu.
  Společná posádka lidí, šimpanzů a delfínů jako záminka konfliktu všech proti všem, který již dlouho dřímal pod povrchem galaktické společenství.
  Jsou přímými svědky probuzení prastarých sil, skrytých v hloubi zapomenuté planety, a zrození ničivé vlny událostí, hrozících smést stávající pořádky.
  Stav: velmi dobrý
  Antikvariát Wales (Praha 4) - 150 Kč
 2. Hvězdný příliv - David Brin
  - 1999 - 501 str.
  Hvězdný příliv - David Brin nakl. Wales 1995 pěkný stav ...
  Aukro (satandart, Teplice) - 95 Kč (aukce)
 3. David Brin: Hvězdný příliv (Pozvedání 2)

  Hvězdný příliv David Brin V době, kdy byl Vesmír ještě mladý, povstali Prapředci všech rozumných bytostí a jako první pozvedli nové rasy k hranicím inteligence. A přikázali jim činit dle obrazu svého a hledat další myslící bytosti a pozvedmout je. Tak tomu bylo od samého počátku věků – každá rasa měla svého učitele, kterým náleželo odsloužit dluh za pozvednutí, a hledala nové bytosti, protože pouze jako učitel jiných ... [více]
  Aukro (Ondra_CH, Praha 10) - 140 Kč (KUP TEĎ)
 4. Hvězdný příliv
  Brin David - 1999
  V. Soukup-Wales 1999, brož, velmi dobrý stav
  Antikva U Vinohradské vodárny (Praha 3) - 130 Kč
 5. Hvězdný příliv
  David Brin - 1999
  [Praha] : Wales, c1999 1999
  Antikvariát Aurora (Praha 1) - 100 Kč