Můj antikvariát

vyhledávání v českých antikvariátech

Hudební umění Číny.

Šnejerson, G. M
1. vyd. Státní nakladatelství krásné literatury, hudby a umění, 1955. 251 s., [22] s. obr. příloh
 1. Hudební umění číny
  G.M.Šnejerson - 1955 - 256 str.
  SNKLU, Praha, dobrý stav, přebal zahnědlý, pomačkaný a odřený v okrajích, oděrky, a odřená místa, vazba v zadní části linka po skvrně od tekutiny - i z vnitřní strany, zkosený hřbet, odřené a roztřepené okraje, nažloutlá, přední spodní roh pomačkaný, předsádky naprasklé spoje, ořízka oděrky a skvrnky, listy lehce nažloutlé a odřené na hranách, orig. brož s přebalem, na úvodní straně neautorská dedikace, 1. vydání, obsahuje čb. ilustrace a foto a notové záznamy, 256 stran.
  Antikvariáty.cz (Praha 1, 2) - 106 Kč
 2. Hudební umění Číny
  Šnejerson G.M. - 1955 - 255 stran, brožovaná str.
  SNKLHaU 1955. 255 stran, brožovaná stran
  Autor podává stručný nástin vývoje čínské hudby od 13. st. před n.l. až po současnost, zabývá se minulou i současnou čínskou lidovou hudbou a seznamuje čtenáře s jejími charakteristickými rysy. Zvláštníkapitola,nejrozsáhlejšíanejdůkladnější, je věnována hudbě nové Číny. Předností knihy je její informativnost a ucelený výklad o nejzákladnějších otázkách čínské hudební kultury.
  Antikvariát Bohumín (Bohumín) - 80 Kč
 3. Hudební umění číny
  G.M.Šnejerson - 1955 - 256 str.
  SNKLU, Praha, dobrý stav, naprasklý spoj, místy lehce nažloutlé stránky, ohnuté rohy, brož silně pomačkaná a odřená na hranách zažloutlé, zničený přebal - trhliny, silně odřený, pomačkaný a potrhaný, v horní části kus chybí, orig. brož s přebalem, na úvodní straně poznámka, obsahuje razítko, 1. vydání, 256 stran.
  Antikvariáty.cz (Praha 1, 2) - 107 Kč