Můj antikvariát

vyhledávání v českých antikvariátech

Hra o stát : operační centrum.

Clancy, Tom; Pieczenik, Steve
1. vyd. v českém jazyce. BB art, 2001. 327 s.
Edice: Operační centrum

Baila.net - více informací o knize, hodnocení, vlastní seznamy

 1. Božská Florence
  Jasper Rees - 2016 - 268 str.
  Pozoruhodný životní příběh Florence Foster Jenkins, „proslulé“ americké sopranistky. Tato žena tolik toužila stát se operní pěvkyní, že to nakonec dokázala i přesto, že neměla snad ani kapku hudebního sluchu a zpívala falešně. Navzdory tomu na závěr své kariéry vyprodala slavnou newyorskou Carnegie Hall, sklidila tam obrovské ovace a krátce nato zemřela šťastná a spokojená.Smrtí ale její sláva zdaleka neskončila. V roce 2001 byla poprvé uvedena hra známého anglického dramatika Petera Quiltera, nazvaná Glorious, právě o jejím životě. Brzy se tato úspěšná hra objevila také u nás. Pražské divadlo Kalich ji uvedlo pod názvem Je úchvatná v hlavní roli s Jaroslavou Kretschmerovou. Následovala celá řada dalších, úspěšných nastudování Quilterovy hry po celém světě. A nakonec životní osud Florence Foster Jenkins inspiroval i filmaře. Pod vedením režiséra Stephena Frearse byl natočen film s Meryl Streepovou a Hugh Grantem. Sláva Božské Florence má však i svůj rub a líc. Na jedné straně se lidé jejím zpěvem často zlomyslně bavili a brali ji jako pouťovou atrakci. A ta druhá strana? Člověk nemá vzdávat své sny, jakkoli se mohou zdát nereálné. Štěstí v nich nakonec může nalézt nejen on sám. 
  Krmítko pro duši (Jihlava) - 150 Kč
 2. Operační centrum - Hra o stát
  Tom Clancy * Steve Pieczenik - 2001
  Ve třetím příběhu Operačního centra zavedou zneklidňující události Paula Hooda a jeho tým na evropský kontinent. Sjednocené Německo vře aktivitami neonacistických skupin. Operační centrum však záhy zjistí, že má proti sobě velice konkrétního protivníka, který vyvolává chaos, aby se chopil vlády nad Evropou a poté snad i nad světem. Vydalo nakladatelství BB/art, Praha 2001. Překlad z anglického originálu. Stran 328, vydání první. Původní pevná vazba s přebalem, stav dobrý (viz obr.), přebal lehce odřený. Rozměry: 15 x 21 cm. EAN: 9788072574599.
  Antikvariát Valentinská (Praha 1) - 90 Kč
 3. Operační centrum - Hra o stát
  Clancy Tom , ill. -- - 2001 - 327 str.
  BB art, Praha 2001, --
  Pevná papírová s obálkou - Román o boji proti nebezpečném neonacistickém hnutí a jeho kontrole a likvidaci. Kniha je v pěkném stavu.
  Antikvariát Beneš (Plzeň) - 120 Kč
 4. Operační centrum hra o stát Tom Clancy Steve Pieczenik
  - 2001
  Vydavatelství, nakladatelství: BB art 2001 ? Počet stran: 328 ? Stav: Pěkný stav včetně obalu. ? Ilustrace, přílohy: - ? klíčová slova, poznámky: -
  Antikvariát Trutnov (Trutnov) - 70 Kč
 5. TOM CLANCY - HRA O STÁT
  - 2001 - 328 str.
  Kniha je nepoškozená, výborný stav, viz foto!!!! Třetí kniha série Operační centrum. Knihy následují v tomto pořadí: Operační centrum, Zrcadlový odraz, Hra o stát, Zákon války, Rovnováha sil, Stav obležení, Rozděl a panuj, Bojová linie, Čestné poslání, Moře v ohni, Cestou zrady, Válka orlů. Ve třetím ... [více]
  Aukro (schartner, Dobříš) - 99 Kč (KUP TEĎ)
 6. Operační centrum - Hra o stát
  Pieczenik Steve - 2001
  BB art 2001, velmi dobrý stav
  Antikva U Vinohradské vodárny (Praha 3) - 90 Kč
 7. Hra o stát
  Clancy Tom - 2001
  BB art 2001
  Antikvariát Dana Kurovce (Praha 3) - 135 Kč
 8. Operační centrum. Hra o stát
  Clancy Tom - 2001
  , Praha 2001
  Antikvariát Dlážděná (Praha 1) - 80 Kč