Můj antikvariát

vyhledávání v českých antikvariátech

Horečka.

Cook, Robin
Vyd. 2. Ikar, 1998. 224 s.
Edice: Knihy Robina Cooka

Baila.net - více informací o knize, hodnocení, vlastní seznamy

 1. HOREČKA - Cook, Robin

  vazba tvrdá s obálkou, zachovalé, sešikmený hřbet, štítek, razítka 224 stran, překlad - Alena Amchová Doktor Charles Martel se po tom, co mu zemřela žena, rozhodne věnovat výzkumu rakoviny. Ve své práci úspěšně pokračuje i díky rodinnému zázemí, které mu vytváří druhá manželka Cathryn. Ta se stává oporou i jeho třem dětem - vysokoškolákovi Chuckovi, středoškolákovi Jeanu Paulovi a nejmladší Michelle. Křehká harmonie Charlesova znovunabytého štěstí se však zřítí, když Michelle zachvátí zhoubná leukémie.Charles nehodlá nečinně přihlížet nové tragédii. Zjistí, že nemoc jeho dcery způsobil karcinogenní odpad, který vypouští do řeky chemický závod. Pustí se do boje proti perfektně zorganizované institucionální mašinérii, která drží nad chemickou továrnou ochranou ruku, a v této vypjaté situaci projde zatěžkávací zkouškou celá jeho rodina.
  Antikvariát Lovosice [Lovosice] - 22 Kč
 2. Horečka
  Cook Robin - 1998 - 224 stran, 2.vydání str.
  Ikar 1998. 224 stran, 2.vydání stran
  Doktor Charles Martel se po tom, co mu zemřela na leukemii žena, rozhodne věnovat výzkumu rakoviny. Ve své práci úspěšně pokračuje i díky rodinnému zázemí, které mu vytváří druhá manželka Cathryn. Ta se stává oporou i jeho třem dětem - vysokoškolákovi Chuckovi, středoškolákovi Jeanu Paulovi a nejmladší Michelle. Křehká harmonie Charlesova znovunabytého štěstí se však zřítí, když Michelle zachvátí zhoubná leukémie. Charles nehodlá nečinně přihlížet nové tragédii. Zjistí, že nemoc jeho dcery způsobil karcinogenní odpad, který vypouští do řeky chemický závod. Pustí se do boje proti perfektně zorganizované institucionální mašinérii, která drží nad chemickou továrnou ochrannou ruku, a v této vypjaté situaci projde zatěžkávací zkouškou celá jeho rodina.
  Antikvariát Bohumín (Bohumín) - 60 Kč
 3. Horečka
  Cook, Robin - 1998 - 224 s. str.
  Ikar, Praha 1998, 2. vyd.
  Vazba: nakl. vazba s přebalem
  Stav: Velmi dobrý
  Antikvariát Vinohradská (Praha 3) - 80 Kč
 4. Robin Cook - Horečka
  - 1998 - 224 str.
  Kniha nepoškozená, dobrý stav, viz foto!!!! Kniha je nepoškozená, výborný stav, jako nová, viz foto!!! Doktor Charles Martel se po tom, co mu zemřela žena, rozhodne věnovat výzkumu rakoviny. Ve své práci úspěšně pokračuje i díky rodinnému zázemí, které mu vytváří druhá manželka Cathryn. Ta se stává oporou i jeho třem dětem ... [více]
  Aukro (schartner, Dobříš) - 59 Kč (KUP TEĎ)
 5. Horečka
  Cook Robin - 1998
  Ikar a Knižní klub 1998, velmi dobrý stav
  Antikva U Vinohradské vodárny (Praha 3) - 60 Kč