Můj antikvariát

vyhledávání v českých antikvariátech

Vyzkoušejte novou verzi vyhledávače

Horečka.

Cook, Robin
Vyd. 2. Ikar, 1998. 224 s.
Edice: Knihy Robina Cooka

Baila.net - více informací o knize, hodnocení, vlastní seznamy

 1. Horečka
  Cook, Robin - 1998 - 224 str.
  Doktor Charles Martel se po tom, co mu zemřela žena na leukémii, rozhodne věnovat výzkumu rakoviny. Ve své práci úspěšně pokračuji i díky rodinnému zázemí, které mu vytváří druhá manželka Cathryn. Cathryn se stává oporou i jeho třem dětem - vysokoškolákovi Chuckovi, středoškolákovi Jean Paulovi a nejmladší Michelle. Křehká harmonie Charlesova znovunabytého štěstí se zřítí, když Michelle zachvátí zhoubná leukémie. Charles nehodlá nečinně přihlížet nové tragédii. Zjistí, že nemoc jeho dcery způsobil karcinogenní odpad, který vypouští do řeky chemický závod. Pustí se do boje proti perfektně zorganizované institucionální mašinérii, která drží nad chemickou továrnou ochrannou ruku. V této vypjaté situaci projde zatěžkávací zkouškou celá jeho rodina. Přeložila Alena Amchová. 2. vydání.
  1. podzemní antikvariát (Praha 1) - 50 Kč
 2. Horečka
  Cook Robin - 1998 - 224 stran, 2.vydání str.
  Doktor Charles Martel se po tom, co mu zemřela na leukemii žena, rozhodne věnovat výzkumu rakoviny. Ve své práci úspěšně pokračuje i díky rodinnému zázemí, které mu vytváří druhá manželka Cathryn. Ta se stává oporou i jeho třem dětem - vysokoškolákovi Chuckovi, středoškolákovi Jeanu Paulovi a nejmladší Michelle. Křehká harmonie Charlesova znovunabytého štěstí se však zřítí, když Michelle zachvátí zhoubná leukémie. Charles nehodlá nečinně přihlížet nové tragédii. Zjistí, že nemoc jeho dcery způsobil karcinogenní odpad, který vypouští do řeky chemický závod. Pustí se do boje proti perfektně zorganizované institucionální mašinérii, která drží nad chemickou továrnou ochrannou ruku, a v této vypjaté situaci projde zatěžkávací zkouškou celá jeho rodina.
  Antikvariát Bohumín (Bohumín) - 60 Kč
 3. Horečka
  - 1998
  Robin Cook - 1998 Doktor Charles Martel se po tom, co mu zemřela žena, rozhodne věnovat výzkumu rakoviny. Ve své práci úspěšně pokračuje i díky rodinnému zázemí, které mu vytváří druhá manželka Cathryn. Ta se stává oporou i jeho třem dětem - vysokoškolákovi Chuckovi, středoškolákovi Jeanu Paulovi a nejmladší Michelle. Křehká harmonie Charlesova znovunabytého štěstí se však zřítí, když Michelle zachvátí zhoubná leukémie.
  Antikvariát 390 (Hradec Králové) - 50 Kč
 4. HOREČKA - Cook, Robin

  vazba tvrdá s obálkou, zachovalé, sešikmený hřbet, štítek, razítka 224 stran, překlad - Alena Amchová Doktor Charles Martel se po tom, co mu zemřela žena, rozhodne věnovat výzkumu rakoviny. Ve své práci úspěšně pokračuje i díky rodinnému...
  Antikvariát Lovosice [Lovosice] - 22 Kč
 5. Horečka
  Cook, Robin - 1998 - 224 s. str.
  Ikar, Praha 1998, 2. vyd.
  Vazba: nakl. vazba s přebalem
  Stav: Velmi dobrý
  Antikvariát Vinohradská (Praha 3) - 45 Kč
 6. Horečka
  Cook, Robin - 1998 - 224 s. str.
  Ikar, Praha 1998, 2. vyd.
  Stav: Pěkná originální vazba s přebalem
  Antikvariát Bohemia (Praha 2) - 29 Kč
 7. HOREČKA
  ROBIN COOK - 1998
  Stav: velmi dobrý
  AntikvariátBook.cz (Praha 1) - 59 Kč
 8. HOREČKA
  ROBIN COOK - 1998
  Stav: výborný
  AntikvariátBook.cz (Praha 1) - 79 Kč
 9. Horečka
  Cook Robin - 1998
  Ikar 1998, vydání první, pevná vazba, přebal, bezvaný stav
  Antikvariát JANQAS (Česká Třebová) - 25 Kč
 10. Horečka
  Cook Robin - 1998
  Ikar a Knižní klub 1998, velmi dobrý stav
  Antikva U Vinohradské vodárny (Praha 3) - 60 Kč
 11. Horečka
  Cook, Robin; Amchová, Alena - 1998
  Ikar : Knižní klub 1998
  Antikvarium (Zlín, Brno, Praha) - 75 Kč