Můj antikvariát

vyhledávání v českých antikvariátech

Vyzkoušejte novou verzi vyhledávače

Hlubina času.

Barjavel, René; Žák, Jiří
1. vyd. KBM International, 1993. 237 s.

Baila.net - více informací o knize, hodnocení, vlastní seznamy

 1. Hlubina času
  René Barjavel - 1993
  KBM International, 1993, Praha, brožovaná, 237 str., velmi pěkný stav.Hluboko pod ledem Antarktidy objeví sonda francouzské polární základny něco naprosto nečekaného, zvláštního, nepředstavitelného. Stopy neznámé civilizace, trosky budov, schodišť, ulic. A jejich přístroje zachytí signál fungujícího ultrazvukového vysílače. Znamená to snad, že uprostřed změti pohřbených, gigantických zřícenin něco nebo někdo žije a volá? Co najdou vědci a technici Mezinárodní expedice, která je pověřená najít odpověď na tuto otázku? Jak dopadne konfrontace civilizace XX. století s mnohem vyvinutější civilizací, která zničila sama sebe? Kde jsou hranice lásky, víry, nenávisti? Před námi se otevře hlubina času, abychom do ní mohli s úžasem pohlédnout.
  Antikvariát Karlín (Praha 8) - 60 Kč
 2. Hlubina času
  Barjavel René - 1993 - 237 stran, brožovaná str.
  Hluboko pod ledem Antarktidy objeví sonda francouzské polární základny něco naprosto nečekaného, zvláštního, nepředstavitelného. Stopy neznámé civilizace, trosky budov, schodišť, ulic. A jejich přístroje zachytí signál fungujícího ultrazvukového vysílače. Znamená to snad, že uprostřed změti pohřbených, gigantických zřícenin něco nebo někdo žije a volá? Co najdou vědci a technici Mezinárodní expedice, která je pověřená najít odpověď na tuto otázku? Jak dopadne konfrontace civilizace XX. století s mnohem vyvinutější civilizací, která zničila sama sebe? Kde jsou hranice lásky, víry, nenávisti? Před námi se otevře hlubina času, abychom do ní mohli s úžasem pohlédnout.
  Antikvariát Bohumín (Bohumín) - 50 Kč
 3. Hlubina času
  René Barjavel - 1993 - 237 str.
  KMB International, velmi dobrý stav, orig. brož. vazba, ta je mírně odřená a poškrábaná, naražené rohy, slabě nažloutlé listy, přeložil Jiří Źák, 1. vydání, 237 stran.
  Antikvariáty.cz (Praha 1, 2) - 100 Kč
 4. Hlubina času
  Barjavel René , ill. bez il. - 1993 - 238 str.
  Originál brožovaná
  Antikvariát U Bouchalek (Olomouc, Prostějov) - 50 Kč
 5. Hlubina času
  Barjavel René - 1993 - 237 str.
  KMB International 1993
  Antikvariát Čierne na Bielom (SR) (Trenčín) - 2.50 € / 65 Kč