Můj antikvariát

vyhledávání v českých antikvariátech

Vyzkoušejte novou verzi vyhledávače

Harry Potter a Fénixův řád.

Rowling, J. K
1. vyd. Albatros, 2004. 795 s.
Edice: Klub mladých čtenářů

Baila.net - více informací o knize, hodnocení, vlastní seznamy

 1. HARRY POTTER A FÉNIXŮV ŘÁD - 5
  HARRY POTTER A FÉNIXŮV ŘÁD - 5 (J. K. ROWLINGová)
  2004, 1. VYDÁNÍ, 800 STRAN, PEVNÁ LAMINOVANÁ VAZBA 5. kniha s Harrym Potterem Pátý díl příběhů mladého čarodějnického učně Harryho Pottera a jeho věrných kamarádů Rona a Hermiony. Napětím a nervozitou byly poznamenány už prázdniny a hned od začátku pátého ročníku přichází jeden otřes za druhým: na bradavické škole totiž z vůle Ministerstva kouzel došlo k závažným změnám a atmosféra strachu houstne každým dnem víc a víc. Nerozlučná trojice přátel však přesto dokáže kolem sebe soustředit dost studentů, kteří nebudou chtít se založenýma rukama čekat, až je zlo zahubí. To, co zažijí, už nejsou jen neškodná dobrodružství!
  Knihy Arcanum (Třebíč) - 474 Kč
 2. Harry Potter a Fénixův řád od J.K. Rowlingová

  Harry Potter a Fénixův řád, odJ.K. Rowlingová. Pátý díl příběhů mladého čarodějnického učně Harryho Pottera a jeho věrných kamarádů Rona a Hermiony. Napětím a nervozitou byly poznamenány už prázdniny a hned od začátku pátého ročníku přichází jeden otřes za druhým: na bradavické škole totiž z vůle Ministerstva kouzel došlo k závažným změnám a atmosféra strachu houstne každým dnem víc a víc. Nerozlučná trojice přátel však přesto dokáže kolem sebe soustředit dost studentů, kteří nebudou chtít se založenýma rukama čekat, až je zlo zahubí. Počet stran: 800 stran Vazba: pevná väzba Rozměr: 114×194 mm. Hmotnost: 720 g. Nová. Nečtená kniha.
  Antikvariát AANET (Borotice u Znojma) - 245 Kč
 3. stejná vydání

  Harry Potter 5 a Fénixův řád


  (Harry Potter and the Order of the Phoenix)
  Harry Potter 5 a Fénixův řád
  Rowlingová K. Joanne
  Napětím a nervozitou byly poznamenány už prázdniny a hned od začátku pátého ročníku přichází jeden otřes za druhým: na bradavické škole totiž z vůle Ministerstva kouzel došlo k závažným změnám a atmosféra strachu houstne každým dnem víc a víc. Nerozlučná trojice přátel však přesto dokáže kolem sebe soustředit dost studentů, kteří nebudou chtít se založenýma rukama čekat, až je zlo zahubí. To, co zažijí, už nejsou jen neškodná dobrodružství!
  Antikvariát Wales (Praha 4) - 405 Kč
 4. HARRY POTTER A FÉNIXŮV ŘÁD
  - 2013 - 800 str.
  Další strhující příběh mladého čarodějnického učně a jeho věrných kamarádů Rona a Hermiony. Napětím a nervozitou byly poznamenány už prázdniny a hned od začátku pátého ročníku přichází jeden otřes za druhým: na bradavické škole totiž z vůle Ministerstva kouzel došlo k závažným změnám a atmosféra strachu houstne každým dnem víc a víc. Nerozlučná trojice přátel však přesto dokáže kolem sebe soustředit dost studentů, kteří nebudou chtít se založenýma rukama čekat, až je zlo zahubí. To, co zažijí, už nejsou jen ... [více]
  Aukro (antikvanusle, Praha) - 280 Kč (KUP TEĎ)
 5. Harry Potter a Fénixův řád
  ROWLINGOVÁ, J. K. - 2004
  Albatros 2004, 1. vyd., Vazba tuhá, mírně uvolněná, desky lamino. Ořízka ohmataná, jinak výborný stav.
  Antikvariát Jitky Čížkové (Česká Lípa) - 190 Kč
 6. Harry Potter a Fénixův řád
  Rowlingová, Joanne K. - 2004
  vázaná, NOVÁ, nečtená, perfektní stav - pouze vybalena
  Antikvariát Diviš (Praha 8) - 290 Kč
 7. Harry Potter a Fénixův řád
  Rowlingová, Joanne K. - 2004
  vázaná, NOVÁ, ještě v originální folii (!)
  Antikvariát Diviš (Praha 8) - 300 Kč
 8. Harry Potter a Fénixův řád
  Rowlingová J. K. (Joanne) - 2004
  Albatros 2004, 800 s., váz.
  Antik (České Budějovice) - 375 Kč