Můj antikvariát

vyhledávání v českých antikvariátech

Grafologie - cesta do hlubin duše : přehled dějin písma a rozbory rukopisů slavných osobností s využitím hlubinné psychologie.

Veličková, Helena
Vyd. 1. Academia, 2002. 288 s.

Baila.net - více informací o knize, hodnocení, vlastní seznamy

 1. Grafologie - cesta do hlubin duše
  Helena Veličková - 2002
  Přehled dějin písma a rozbory rukopisů slavných osobností s využitím hlubinné psychologie. V české odborné literatuře ojedinělá práce seznamuje s některými principy grafologie, které nahlíženy pohledem hlubinné psychologie aplikuje nejen ručně vytvářené, ale do jisté míry i tištěné písmo. První, teoretická část knihy podává stručný přehled dějin písma z hlediska vývoje lidského myšlení a zčásti popisuje i metody práce grafologa. Druhá část shrnuje dvacet pět grafologicko-psychologických rozborů písma slavných osobností, jež autorka odhaluje mnohdy v nečekaném světle. Kniha není učebnicí grafologie v pravém slova smyslu, ale přináší grafologům i laikům mnohé nové poznatky a ukazuje i nové cesty, po nichž se tento zajímavý a poněkud výlučný obor může ubírat. Vydala Academia, Praha 2002. Původní pevná vazba, vydání první, 288 stran, rozměry: 15 x 21 cm. Dobrý stav, lehce ušpiněné desky (viz foto). EAN: 9788020009319.
  Antikvariát Valentinská (Praha 1) - 150 Kč
 2. Grafologie cesta do hlubin duše
  Veličková Helena , ill. čb. foto - 2002 - 288 str.
  orig. pevná - Přehled dějin písma a rozbory rukopisů slavných osobností s využitím hlubinné psychologie. Velmi pěkný stav.
  Antikvariát Beneš (Plzeň) - 130 Kč
 3. Grafologie - cesta do hlubin duše - přehled dějin písma a rozbory rukopisů slavných osobností s využitím hlubinné psychologie
  Veličková, Helena - 2002 - 288 s. str.
  Academia, Praha 2002, 1. vyd.
  Stav: Výborná originální vazba
  Antikvariát 11 (Praha 1) - 77 Kč