Můj antikvariát

vyhledávání v českých antikvariátech

Vyzkoušejte novou verzi vyhledávače

Germánská kniha mrtvých : výklad severského eposu Edda a esoterní nauka o třech světech, strom světa Iggdrasil a kladivo Tóra Hromovládného, síň padlých Valhalla a nesmrtelné valkýry.

Kalweit, Holger
Eminent, 2003. 361 s.

Baila.net - více informací o knize, hodnocení, vlastní seznamy

 1. Germánská kniha mrtvých (Výklad severského eposu Edda a esotrení nauka o třech světech, Strom světa Yggdrasil a kladivo Tóra Hromovládného, Síň padlých Valhalla a nesmtelné valkýry)
  Kalweit, Holger - 2003 - 361 str.
  Přeložil Miloslav Korbelík. V Germánské knize mrtvých rekonstruuje Holger Klaweit, renomovaný německý psychoterapeut, etnolog a mytolog, autor fascinující Keltské knihy mrtvých, germánskou kosmologii, založenou na esoterní nauce o třech světech. Originálním způsobem vykládá mytologické písně staroseverského eposu Edda, v nichž jsou obsaženy fragmenty kosmogonických mýtů. Ve zcela ojedinělém textu, doplněném téměř třemi sty černobílých a barevných obrázků a perokreseb, ukazuje dosud neznámé paralely s keltskou, egyptskou a indickou mytologií. Přibližuje tajemstvím opředený germánský panteon a na symbolu stromu světa Yggdrasilu vykládá nauku o třech světech, Ásgardu, Heli a Midgardu, a jejich zárodku, tajuplném Gimlé.
  1. podzemní antikvariát (Praha 1) - 180 Kč
 2. GERMÁNSKÁ KNIHA MRTVÝCH
  Kalweit, Holser
  Výklad severského eposu Edda a esoterní nauka o třech světech. Strom světa Yggdrasil a kladivo Tóra Hromovládného. Síň padlých Valhalla a nesmrtelné valkýry. AUTOR: Holser Kalweit PŘEKLAD: Miloslav Korbelík VAZBA: pevná - hardback - váz - s přebalem POČET STRAN: 360 PŮVODNÍ CENA: Kč 299,-
  Kairos onyx (Praha 5) - 237 Kč
 3. Germánská kniha mrtvých
  Holger Kalweit - 2003 - 368 str.
  Nakladatelská vazba,242x170,velmi dobrý stav
  Antikvariát Levné knihy (Praha 4) - 180 Kč
 4. Germánská kniha mrtvých
  Kalweit, Holger - 2003 - 368 str.
  Eminent 2003
  Červený knír (Dobřejovice) - 160 Kč