Můj antikvariát

vyhledávání v českých antikvariátech

Vyzkoušejte novou verzi vyhledávače

Generální zázrak : román naděje.

Páral, Vladimír
Vyd. 2. Odeon, 1989. 414 s.
Edice: Klub čtenářů ; sv. 601

Baila.net - více informací o knize, hodnocení, vlastní seznamy

 1. Generální zázrak
  Vladimír Páral - 1989 - 413 str.
  Děj se odehrává v Ústí nad Labem a jeho okolí, kde řeší své rodinné a jiné problémy zaměstnanci n. p. Kotex (chemický podnik). Petr Holman, který se neumí radovat ze života, žije s Emkou, nejsou však manželé, protože on byl již jednou ženatý s Olinou a poznal strasti rodinného života. Jorga Panušková má svého kluka Mariana, který za ní vždy jezdí na víkend, který posléze spolu stráví na chatě n. p. Kotex. Ona chce však prožít nevázaně svůj život (Marian má plány na několik let dopředu) a začíná si přizpůsobovat Petrovi a jeho až někdy sobeckým nápadům (mýt se téměř po všem). Chce ho však převychovat. Petr má rád hory a chtěl by jet někdy do Himalájí. Tato tužba se mu splní jen částečně – to když s Jorgou jedou na dovolenou do Ruska. Když Emka zjistí, co jí Petr provedl, opouští ho a provdává se za Heřmana, který jí dělá lákavé nabídky. Marian nenávidí Ing. Petra Holmana, protože mu přebral jeho nastávající – Jorgu. Ivanka další Petrova milenka žije s jeho bývalým spolupracovníkem (s nynějším nadřízeným) Leošem Jermanem (jsou manželé). Leoš by pro Ivanku udělal vše, i kdyby ho to mělo stát život. Díky ní se propracovává ze dna podniku na jeho řídící místa. Jednoho dne se Ivanka setkává s Ankem, se kterým zničí Leoše (vyženou ho na kolej a seberou mu jeho majetek). Anek dříve žil s Darinou, se kterou se setkává Petr. Darina je první, která se nestydí říct Petrovi, co si o něm myslí a opouští ho kvůli znovuzrozenému Leošovi. Emka zatím zjišťuje, že Heřman není takový jaký se jí jevil v práci (projevil se zde i věkový rozdíl) a setkává se před podnikem s Ankem, který je podolně jako ona vězněn Ivankou. Mezi nimi vzniká krátký, ale velmi intenzivní vztah. Marian opět zatouží po Jorze, která se nestydí vyspat s kýmkoliv. Nakonec se však znovu shledávají. Heřman umírá a díky dědictví, kvůli kterému vznikl spor mezi Emkou a dcerou zesnulého, se vdova setkává s Radimem. Ten jí dopomůže nabýt právem získaného jmění, o které ji posléze okrade. Petr se stále nemůže smířit s tím, jak byl „odkopnut“ Darinou. Ivanka zjistí, že díky roztržkám s Ankem (kterého nakonec zabije) s u ní začíná projevovat rakovina.
  Galaxie knih.cz (Praha 10) - 40 Kč
 2. Generální zázrak
  Vladimír Páral - 1989 - 416 str.
  Jazyk: česky Rok vydání: 1989Vazba: vázaná s přebalemPočet stran: 416Stav: velmi pěkná POKUD JE POČET KUSŮ 0, ZNAMENÁ TO, ŽE ZBOŽÍ NEMÁME!(Takové zboží lze dohledat z jiných vyhledávačů, ale standardně se již v našem e-shopu nezobrazuje.)NE VŠECHNO JE V PRODEJNĚ!Pokud nechcete zboží zaslat, ale vyzvednout v prodejně - sledujte značky v čísle produktu.Podle nich poznáte, kde se kniha nachází.ZR (např. an-123-ZR66K) Zboží je v prodejně na žďárském nádraží - Chelčického 1.CE (např. an-321-CE25) Zboží je v prodejně v DM centru (Náměstí republiky).Ostatní značky (extern, SK, BY) znamenají, že zboží není v prodejně. Je nutno ho objednat!OBJEDNÁVKA NA OSOBNÍ ODBĚR JE NEZÁVAZNÁ A FUNGUJE JAKO REZERVACE. NENECHTE SI ZBOŽÍ VYFOUKNOUT NĚKÝM JINÝM. :)Další informace o zboží rádi poskytneme e-mailem info@mlha.gr nebo telefonicky: +420 776 484 404.For additional information on any of our products, please contact us at: info@mlha.gr
  Antikvariát Mlha (Žďár nad Sázavou) - 60 Kč
 3. Generální zázrak
  Vladimír Páral - 1989 - 414 str.
  Jazyk: česky Rok vydání: 1989 Vazba: vázaná s přebalem Počet stran: 414 Stav knihy: uvnitř menší flek na přebalu, jinak pěkná POKUD JE POCET KUSU 0, ZBOŽÍ NEMÁME!(Takové zboží lze dohledat z jiných vyhledávacu, ale standardne se již v našem e-shopu nezobrazuje.) Pokud nechcete zboží zaslat, ale vyzvednout v prodejne - sledujte znacky v císle produktu.Podle nich poznáte, kde se kniha nachází. ZR (napr. an-123-ZR66K)Zboží je v prodejne na ždárském nádraží - Chelcického 1. CE (napr. an-321-CE25)Zboží je v prodejne v DM centru (Námestí republiky). Ostatní znacky (extern, SK, BY) znamenají, že zboží není v prodejne. Je nutno ho objednat!Další informace o zboží rádi poskytneme e-mailem info@mlha.gr nebo telefonicky: +420 776 484 404 .For additional information on any of our products, please contact us at: info@mlha.gr
  Antikvariát Mlha (Žďár nad Sázavou) - 59 Kč
 4. Generální zázrak od Vladimír Páral
  - 1978
  Generální zázrak od Vladimír Páral. Ačkoliv většina dostupných pramenů uvádí datum vzniku rok 1978, první vydání je datováno rokem 1977 v Severočeském nakladatelství v edici Nová próza. Něco se musí stát, a pak to opravdu bude generální zázrak, opakují si nahlas i potajmu, v skrytu duše hrdinové této knihy. Vydáno 1989. Stran 410. Dobrý stav. Bez přebalu.
  Antikvariát AANET (Borotice u Znojma) - 69 Kč
 5. Generální zázrak
  Vladimír Páral - 1989 - 414 str.
  Něco se musí stát, a pak to opravdu bude generální zázrak, opakují si nahlas i potajmu, v skrytu duše hrdinové této knihy. 
  Krmítko pro duši (Jihlava) - 50 Kč
 6. Generální zázrak
  Vladimír Páral - 1989 - 414 str.
  typograficky upravil Milan Grygar
  Antikvariát U nás (Praha 4) - 60 Kč
 7. Generální zázrak
  Páral, Vladimír - 1989 - 414 s. str.
  Odeon, Praha 1989, 2. vyd.
  Vazba: původní s obálkou
  Stav: dobrý
  Antikvariát Poděbrady (Poděbrady) - 50 Kč
 8. Generální zázrak : román naděje
  Páral, Vladimír - 1989 - 414 s. str.
  Odeon, Praha 1989, 2. vyd., 414 s.
  Vazba: Pevná s papírovým přebalem
  Stav: Téměř nečtené
  Antikvariát Skoda Abzeichen [internet] - 49 Kč
 9. Generální zázrak
  Páral, Vladimír - 1989 - 414 s. str.
  Odeon, Praha 1989, 2. vyd.
  Vazba: Pevná s papírovým přebalem
  Stav: Běžné stopy užívání
  Antikvariát Skoda Abzeichen [internet] - 39 Kč
 10. Generální zázrak
  Páral, Vladimír - 1989 - 416 s. str.
  Odeon, Praha 1989, 2. vyd.
  Vazba: vázaná s obálkou
  Stav: přebal lehce opotřebovaný, jinak pěkná
  Antikvariát Jirásek a spol. (Praha 4) - 34 Kč
 11. Generální zázrak : román naděje
  Páral, Vladimír - 1989 - 414 s. str.
  Odeon, Praha 1989, 2. vyd., 414 s.
  Vazba: Pevná s obálkou
  Stav: Velmi dobrý
  Antikvariát Avion (Liberec) - 40 Kč
 12. Generální zázrak
  Páral, Vladimír - 1989 - 414 s. str.
  Odeon, Praha 1989, 2. vyd.
  Vazba: původní s obálkou
  Stav: velmi dobrý
  Antikvariát Poděbrady (Poděbrady) - 70 Kč
 13. Generální zázrak
  Páral, Vladimír - 1989 - 414 s. str.
  Odeon, Praha 1989, 2. vyd.
  Vazba: pevná s přebalem
  Stav: pěkná originální vazba s přebalem
  Antikvariát Morava (Brno) - 29 Kč
 14. Generální zázrak
  Páral, Vladimír - 1989 - 414 s. str.
  Odeon, Praha 1989, 2. vyd.
  Vazba: Vazaná
  Stav: Zachovalá
  Kniha má obálku-na hřbetu vybledlou.
  Antikvariát S (Humpolec) - 40 Kč
 15. Generální zázrak
  Páral, Vladimír - 1989 - 414 s. str.
  Odeon, Praha 1989, 2. vyd.
  Vazba: Tvrdá
  Stav: pěkný
  Děj se odehrává v Ústí nad Labem a jeho okolí, kde řeší své rodinné a jiné problémy zaměstnanci n. p. Kotex (chemický podnik). Petr Holman, který se neumí radovat ze života, žije s Emkou, nejsou však manželé, protože on byl již jednou ženatý s Olinou a poznal strasti rodinného života. Jorga Panušková má svého kluka Mariana, který za ní vždy jezdí na víkend, který posléze spolu stráví na chatě n. p. Kotex. Ona chce však prožít nevázaně svůj život (Marian má plány na několik let dopředu) a začíná si přizpůsobovat Petrovi a jeho až někdy sobeckým nápadům (mýt se téměř po všem). Chce ho však převychovat. Petr má rád hory a chtěl by jet někdy do Himalájí. Tato tužba se mu splní jen částečně – to když s Jorgou jedou na dovolenou do Ruska. Když Emka zjistí, co jí Petr provedl, opouští ho a provdává se za Heřmana, který jí dělá lákavé nabídky. Marian nenávidí Ing. Petra Holmana, protože mu přebral jeho nastávající – Jorgu. Ivanka další Petrova milenka žije s jeho bývalým spolupracovníkem (s nynějším nadřízeným) Leošem Jermanem (jsou manželé). Leoš by pro Ivanku udělal vše, i kdyby ho to mělo stát život. Díky ní se propracovává ze dna podniku na jeho řídící místa. Jednoho dne se Ivanka setkává s Ankem, se kterým zničí Leoše (vyženou ho na kolej a seberou mu jeho majetek). Anek dříve žil s Darinou, se kterou se setkává Petr. Darina je první, která se nestydí říct Petrovi, co si o něm myslí a opouští ho kvůli znovuzrozenému Leošovi. Emka zatím zjišťuje, že Heřman není takový jaký se jí jevil v práci (projevil se zde i věkový rozdíl) a setkává se před podnikem s Ankem, který je podobně jako ona vězněn Ivankou. Mezi nimi vzniká krátký, ale velmi intenzivní vztah. Marian opět zatouží po Jorze, která se nestydí vyspat s kýmkoliv. Nakonec se však znovu shledávají. Heřman umírá a díky dědictví, kvůli kterému vznikl spor mezi Emkou a dcerou zesnulého, se vdova setkává s Radimem. Ten jí dopomůže nabýt právem získaného jmění, o které ji posléze okrade. Petr se stále nemůže smířit s tím, jak byl „odkopnut“ Darinou. Ivanka zjistí, že díky roztržkám s Ankem (kterého nakonec zabije) s u ní začíná projevovat rakovina.
  Antikvariát u stromu (Pacov) - 50 Kč
 16. Generální zázrak
  Páral Vladimír - 1989 - 416 str.
  Odeon, 1989. 416 stran
  Vazba: pevná
  Velmi pěkný stav.
  Antikvariát Klariani (Varnsdorf) - 40 Kč
 17. Generální zázrak
  Vladimír Páral - 1989 - 414 str.
  Odeon 1989. 414 stran
  Stav: perfektní
  2. vydání
  Antikvariát U nás (Praha 4) - 70 Kč
 18. Generální zázrak - román naděje
  Páral, Vladimír , ill. Grygar, Milan - 1989 - 414 s. str.
  Odeon, Praha 1989, 2. vyd., il.: Grygar, Milan
  Stav: Výborný stav orig.vazby i obálky
  Antikvariát Zeyer (Praha 2) - 70 Kč
 19. Generální zázrak - román naděje
  Páral, Vladimír , ill. Grygar, Milan - 1989 - 414 s. str.
  Odeon, Praha 1989, 2. vyd., il.: Grygar, Milan
  Stav: Pěkná originální vazba s přebalem
  Antikvariát Zeyer (Praha 2) - 30 Kč
 20. Generální zázrak - román naděje
  Páral, Vladimír , ill. Grygar, Milan - 1989 - 414 s. str.
  Odeon, Praha 1989, 2. vyd., il.: Grygar, Milan
  Stav: Výborná originální vazba s přebalem
  Antikvariát 11 (Praha 4 - NUSLE) - 22 Kč
 21. Generální zázrak - román naděje
  Páral, Vladimír , ill. Grygar, Milan - 1989 - 414 s. str.
  Odeon, Praha 1989, 2. vyd., il.: Grygar, Milan
  Stav: Výborná originální vazba s přebalem
  Antikvariát 11 (Praha 4 - NUSLE) - 22 Kč
 22. GENERÁLNÍ ZÁZRAK - Vladimír Páral

  vazba tvrdá s obálkou, ta je poškozená, kniha zachovalá 1. vydání, náklad 30 000, 400 stran Děj se odehrává v Ústí nad Labem a jeho okolí...
  Antikvariát Lovosice [Lovosice] - 5 Kč
 23. V. Páral - Generální zázrak
  - 1989
  Vydavatelství, Nakladatelství: Odeon 1989 ? ?Počet stran: 414 ? Stav: Dobrý stav. Mírně zašlé desky. ? ?Ilustrace, přílohy: - ? ?Klíčová slova, poznámky: -
  Antikvariát Trutnov (Trutnov) - 60 Kč
 24. Vladimír Páral - Generální zázrak
  - 1989 - 414 str.
  Ačkoliv většina dostupných pramenů uvádí datum vzniku rok 1978, první vydání je datováno rokem 1977 v Severočeském nakladatelství v edici Nová próza. Něco se musí stát, a pak to opravdu bude generální zázrak, opakují si nahlas i potajmu, v skrytu duše hrdinové této knihy Kniha v dobrém ...
  Aukro (gladiola_shop, Praha) - 30 Kč (KUP TEĎ)
 25. Generální zázrak
  Vladimír Páral, 1989 - 1989 - 413 str.
  Generální zázrak / Vladimír Páral, 1989 - vazba: tvrdá, stav: zachovalá, původní obálka, druhé vydání, stran 413
  e-Trafika.cz (Liberec) - 79 Kč
 26. Generální zázrak
  Páral Vladimír
  Odeon Praha 1989, celopl. vazba 414 stran, 8°, na str.213 až 233 tmavá skvrna od popálení - jinak dobře zachováno
  Antikvariát Felix Jenewein (Kutná Hora) - 45 Kč
 27. Generální zázrak (1989)
  Páral - 1989 - 414 str.
  Odeon Praha 1989, 414 stran, papírový přebal opotřebován, uvnitř velmi dobrý stav. (X525)
  Antikvariát Olomouc Holice (Olomouc) - 30 Kč
 28. Generální zázrak
  Páral, Vladimír - 1989 - 416 str.
  Vazba: plátěná. Stav: velmi dobrý. Typograf: Grygar Milan.
  Antiqariat Radhošť (Praha 3) - 50 Kč
 29. Generální zázrak
  Páral, Vladimír - 1989 - 416 str.
  Vazba: plátěná. Stav: výborný. Typograf: Grygar Milan.
  Antiqariat Radhošť (Praha 3) - 50 Kč
 30. Generální zázrak
  Páral, Vladimír - 1989 - 416 str.
  Vazba: plátěná. Stav: výborný. Typograf: Grygar Milan.
  Antiqariat Radhošť (Praha 3) - 40 Kč
 31. GENERÁLNÍ ZÁZRAK,
  PÁRAL VLADIMÍR - 1989
  VLADIMÍR PÁRAL , VYDALO NAKL. ODEON V EDICI KLUB ČTENÁŘŮ 1989, VYDÁNÍ DRUHÉ, 415 STRAN,
  Chiméra (Ostrava) - 80 Kč
 32. Generální zázrak
  Páral Vladimír , ill. bez ilust. - 1989 - 413 str.
  původní vazba s obálkou
  Antikvariát U Bouchalek (Olomouc, Prostějov) - 50 Kč
 33. Generální zázrak
  Páral Vladimír , ill. bez il., - 1989 - 414 str.
  původní vazba s obálkou
  Antikvariát U Bouchalek (Olomouc, Prostějov) - 50 Kč
 34. Generální zázrak
  Páral Vladimír , ill. bez ilustrací - 1989 - 416 str.
  původní vazba s obálkou
  Antikvariát U Bouchalek (Olomouc, Prostějov) - 50 Kč
 35. Generální zázrak
  Páral Vladimír , ill. bez ilustrací - 1989 - 416 str.
  původní vazba s obálkou
  Antikvariát U Bouchalek (Olomouc, Prostějov) - 50 Kč
 36. Generální zázrak
  Páral Vladimír - 1989 - 414 str.
  Odeon, Praha 1989
  414 stran, pův.vazba s přebalem

  Levný antikvariát (Ostrava) - 39 Kč
 37. Generální zázrak
  Vladimír Páral - 1989 - 416 str.
  Nakladatelská vazba, 206x137, pěkná
  Antikvariát Levné knihy (Praha 4) - 40 Kč
 38. Generální zázrak
  V. Páral - 1977 - 396 str.
  Severočeské nakladatelství 1977, 396 stran, dobrý stav
  Antik-Variat.cz [Karlovice] - 50 Kč
 39. Generální zázrak
  Páral Vladimír
  Odeon Praha 1989, celopl. vazba 413 stran, 8°, dobře zachováno
  Antikvariát Felix Jenewein (Kutná Hora) - 45 Kč
 40. Generální zázrak
  Páral Vladimír
  Odeon Praha 1989, celopl. vazba 414 stran, 8°, dobře zachováno
  Antikvariát Felix Jenewein (Kutná Hora) - 45 Kč
 41. Generální zázrak
  Páral Vladimír
  Odeon Praha 1989, celopl. vazba 414 stran, 8°, dobře zachováno
  Antikvariát Felix Jenewein (Kutná Hora) - 45 Kč
 42. Generální zázrak
  Páral Vladimír
  Odeon Praha 1989, celopl. vazba 414 stran, 8°, dobře zachováno
  Antikvariát Felix Jenewein (Kutná Hora) - 45 Kč
 43. Generální zázrak
  Páral, Vladimír - 1989 - 414 s. str.
  Odeon, Praha 1989, 2. vyd.
  Antikvariát Ostrov (Havlíčkův Brod) - 30 Kč
 44. Generální zázrak
  Páral, Vladimír - 1989 - 413 str.
  OCpl. s ob.
  Knížky.com (Praha 1) - 40 Kč
 45. GENERÁLNÍ ZÁZRAK
  PÁRAL Vladimír - 1989 - 414 str.
  Odeon – Edice KLUB ČTENÁŘŮ – svazek č.601 1989
  SHIORI - 50 Kč
 46. Generální zázrak
  Páral Vladimír - 1989
  Odeon, Praha 1989
  411 stran, původní vazba s obálkou 8°, stav velmi dobrý
  Jihočeské antikvariáty (Lomnice nad Lužnicí, ČB) - 50 Kč