Můj antikvariát

vyhledávání v českých antikvariátech

Vyzkoušejte novou verzi vyhledávače

Encyklopedie knihy : starší knihtisk a příbuzné obory mezi polovinou 15. a počátkem 19. století : papír, písmo a písmolijectví, knihtisk a jiné grafické techniky, tiskaři, nakladatelé, knihkupci, ilustrátoři a kartografové, literární typologie, textové a výtvarné prvky knihy, knižní vazba, knižní obchod.

Voit, Petr
2. vyd. Libri ve spolupráci s Královskou kanonií premonstrátů na Strahově, 2008. 2 sv. (655 s., [96] s. obr. příl., s. 656-1350, [64] s. obr. příl.)
Edice: Bibliotheca Strahoviensis. Series monographica ; 2

Baila.net - více informací o knize, hodnocení, vlastní seznamy

 1. Atlas rozvoje mikroregionu (2008) Hranice na Moravě
  Hranicko - 2008
  Kartografický produkt HRANICKO - atlas rozvoje mikroregionu je publikace zaměřená na území mikroregionu Hranicko. Je koncipován jako tematický regionální atlas ve formě atlasové encyklopedie, v níž mapy tvoří základní informační prvek. Přináší mnoho ucelených prostorových i popisných informací. Atlas je určen pro široké spektrum uživatelů - pracovníků veřejné správy, podnikatele, učitele a studenty i místní obyvatele. Je kartografickou a grafickou prezentací bohatých prostorových jevů na Hranicku a témat, která ovlivňují současný a budoucí rozvoj oblasti. Atlas obsahuje přes 170 map. Je doplněn anglickým summary, přehledem použitých zdrojů (knihy, internetové zdroje, územní plány a mapy) a rejstříky (místopisný a pojmový)
  Antikvariát Olomouc Holice (Olomouc) - 240 Kč
 2. Encyklopedie knihy I., II. (Starší knihtisk a příbuzné obory mezi polovinou 15. a počátkem 19. století) 2 sv.
  Voit Petr - 2008
  Libri 2008, kartonový obal (naražený), 2 svazky, obr. a foto doprovod
  Antikvariát Dana Kurovce (Praha 3) - 2000 Kč