Můj antikvariát

vyhledávání v českých antikvariátech

Encyklopedie knihy : starší knihtisk a příbuzné obory mezi polovinou 15. a počátkem 19. století : papír, písmo a písmolijectví, knihtisk a jiné grafické techniky, tiskaři, nakladatelé, knihkupci, ilustrátoři a kartografové, literární typologie, textové a výtvarné prvky knihy, knižní vazba, knižní obchod.

Voit, Petr
2. vyd. Libri ve spolupráci s Královskou kanonií premonstrátů na Strahově, 2008. 2 sv. (655 s., [96] s. obr. příl., s. 656-1350, [64] s. obr. příl.)
Edice: Bibliotheca Strahoviensis. Series monographica ; 2

Baila.net - více informací o knize, hodnocení, vlastní seznamy

 1. Atlas rozvoje mikroregionu (2008) Hranice na Moravě
  Hranicko - 2008
  Kartografický produkt HRANICKO - atlas rozvoje mikroregionu je publikace zaměřená na území mikroregionu Hranicko. Je koncipován jako tematický regionální atlas ve formě atlasové encyklopedie, v níž mapy tvoří základní informační prvek. Přináší mnoho ucelených prostorových i popisných informací. Atlas je určen pro široké spektrum uživatelů - pracovníků veřejné správy, podnikatele, učitele a studenty i místní obyvatele. Je kartografickou a grafickou prezentací bohatých prostorových jevů na Hranicku a témat, která ovlivňují současný a budoucí rozvoj oblasti. Atlas obsahuje přes 170 map. Je doplněn anglickým summary, přehledem použitých zdrojů (knihy, internetové zdroje, územní plány a mapy) a rejstříky (místopisný a pojmový)
  Antikvariát Olomouc Holice (Olomouc) - 240 Kč
 2. ENCYKLOPEDIE ČESKOSLOVENSKÝCH AUTOBUSŮ... III.
  - 2008 - 200 str.
  Encyklopedie poprvé představuje v ucelené podobě autobusy a trolejbusy a jejich provoz na území Československa. Je členěna podle výrobců. Třetí díl je věnován dalším českým výrobcům autobusové, případně trolejbusové techniky - firmám Praga, Walter, a Wikov. stav ...
  Aukro (antikvanusle, Praha) - 700 Kč (KUP TEĎ)
 3. Malý slovník staréh vojenského názvosloví
  - 2008 - 144 str.
  Výkladový slovník vychází z dobové encyklopedie z poloviny 18. století a seznamuje čtenáře s významem řady pojmů z oblasti vojenské historie, které byly ve své době běžně známy, ale dnes, zvláště po zrušení povinné vojenské služby, upadají v zapomnění. Publikace je určena nejen odborným badatelům (archivářům, historikům, etnologům a muzejníkům), ale i laickým zájemcům, kteří často působí v kulturní a umělecké oblasti. Publikace je doplněna řadou původních obsahově sdělných ilustrací, které v zásadě postihují vývoj vojenských stejnokrojů, výstrojních součástek, zbraní ... [více]
  Aukro (Silamor, Nové Město) - 100 Kč (150 Kč - KUP TEĎ)
 4. ENCYKLOPEDIE ELITNÍCH JEDNOTEK, 2.SV. VÁLKY,HASKEW
  - 2008 - 192 str.
  20 !!!!!!!!!!!! ...
  Aukro (karelmares, PCHERY, OKR.KLADNO) - 150 Kč (KUP TEĎ)
 5. Encyklopedie hraničních jevů a oborů ... (s19)
  - 2008 - 121 str.
  2008, Použité
  Aukro (pirat_tr, teplice) - 25 Kč (aukce)