Můj antikvariát

vyhledávání v českých antikvariátech

Dreamland Megafortress.

Brown, Dale; DeFelice, Jim
Vyd. 1. Olympia, 2006. 267 s.

Baila.net - více informací o knize, hodnocení, vlastní seznamy

 1. Megafortress ant.
  Brown Dale
  Napínavý příběh z prostředí americké vojenské letecké základny v Nevadě, která je zároveň nejrozvinutější americkou bojovou laboratoří. Dreamland je domovem útočného oddílu Whiplash. Muži a ženy této jednotky jsou pro své schopnosti prvním týmem, který prezident povolá v případě zásadního ohrožení Ameriky… Nukleární, biologické a chemické zbraně v rukou teroristů a zemí třetího světa spolu s letitými náboženskými a etnickými konflikty představují vysoká rizika. Amerika jako jediná zbývající světová velmoc se zdá být schopna udržet světový mír. Dokáže to ovšem i za této vyhrocené situace? Odpovědí je Dreamleand, technologické bojové letecké centrum v Nevadě, které je zároveň nejrozvinutější bojovou laboratoří. Ta je také domovem útočného oddílu Whiplash, jednotky, jejíž muži a ženy nechávají daleko za sebou běžné vojenské útvary a jsou prvním týmem, který prezident povolá v případě zásadního ohrožení Ameriky.
  1. díl série Dreamland
  Stav: zachovalá
  Antikvariát Wales (Praha 4) - 60 Kč
 2. Megafortress - Dreamland
  Dale Brown, Jim DeFelice - 2006
  Olympia, Praha, 2006, brožovaná, nová. Nukleární, biologické a chemické zbraně v rukou teroristů a zemí třetího světa spolu s letitými náboženskými a etnickými konflikty představují vysoká rizika. Amerika jako jediná zbývající světová velmoc se zdá být schopna udržet světový mír. Dokáže to ovšem i za této vyhrocené situace? Odpovědí je Dreamleand, technologické bojové letecké centrum v Nevadě, které je zároveň nejrozvinutější bojovou laboratoří.
  Antikvariát Karlín (Praha 8) - 64 Kč
 3. Brown - Megafortress dreamland

  Brown - Megafortress dreamland Nakladatel a rok vydání: Olympia 2006 Stran: 267s Vazba: Brož. Stav: Velmi dobrý. Kniha byla asi 1 - 2x čtená. Oslí růžek, obálka lehce pomačkaná. Po domluvě možnost osobního převzetí v kamenném obchodě v Praze na Vinohradech. Otevřeno: Pondělí - pátek 10:00 - 18:00 (Po dohodě i déle) Tím samozřejmě odpadá poštovné. Po velmi špatných zkušenostech s poštou a ...
  Aukro (Hadzitom, Praha 8) - 70 Kč (KUP TEĎ)
 4. Megafortress Dreamland
  Brown Dale, DeFelice Jim - 2006
  Olympia 2006, 272 s., brož.
  Antik (České Budějovice) - 120 Kč