Můj antikvariát

vyhledávání v českých antikvariátech

Vyzkoušejte novou verzi vyhledávače

Domácí zahrady a zahrádky : úplné pouč. o zaklád. a říz. zahrad pro užitek i ozdobu jak na venkově, tak i ve městech se zvláštním zřetelem k zahradám vilovým, domovním, na dvoře, stráni i údolí, rolnickým, úřednickým, školním, botanickým a jiným : Prakt. podrob. rádce.

Kulišan, Alois Josef
A. Neubert, 1916. 628 s.

Baila.net - více informací o knize, hodnocení, vlastní seznamy

 1. Domácí zahrady a zahrádky
  Kulišan Alois J. , ill. čb. il. a foto - 1916 - 628 str.
  Ppl. s nalepenou obálkou - Desky vazby jsou odřené, plátno na hřbetu prasklé, rohy a hrany dsek vazby odřené. Uvnitř jsou na předsádkách zbytky lepidla, zřejmě zde původně bylo něco vlepeno. Stránky jsou pošpiněny od listování. Celkově kniha ve slušném stavu.
  Antikvariát Beneš (Plzeň) - 1000 Kč
 2. Domácí zahrady a zahrádky (Úplné poučení o zakládán a řízení zahrad pro užitek i ozdobu jak na venkově tak i ve městech se zvláštním zřetelem k zahradám vilovým, domovním, na dvoře stráni i v údolí, rolnickým, úřednickým, školním, botanickým a jiným)
  Alois J. Kulišan - 1916 - 628 str.
  A. Neubert, Praha, docela dobrý stav, polopl. převazba, chybí hřbet, odřené desky, odřené v krajích, naražené rohy, roztřepené, listy jsou skvrnité, čb. vyobrazení a fotografie, 628 stran.
  Antikvariáty.cz (Praha 1, 2) - 472 Kč
 3. Domácí zahrady a zahrádky. : úplné pouč. o zaklád. a říz. zahrad pro užitek i ozdobu jak na venkově, tak i ve městech se zvláštním zřetelem k zahradám vilovým, domovním, na dvoře, stráni i údolí, rolnickým, úřednickým, školním, botanickým a jiným : Prakt.
  Alois Josef Kulišan - 1916
  628 s. ; 8°; S několika sty pův. vyobr. a plánů; hřbet odlepený - v plastovém obalu
  Antikvariát Aurora (Praha 1) - 800 Kč