Můj antikvariát

vyhledávání v českých antikvariátech

Dobrodružství : jsou napínavou kronikou intrik, milostných vzplanutí, nebezpečí, úniků na poslední chvíli a slavných vítězství nad divokými šelmami a divokými obyvateli tajemného a exotického temného kontinentu.

Resnick, Michael D
Vyd. 1. Polaris, 1995. 245 s.

Baila.net - více informací o knize, hodnocení, vlastní seznamy

 1. stejná vydání

  Indiana Jones Omnibus 2


  (Indiana Jones Omnibus vol. 2)
  Indiana Jones Omnibus 2
  Gianni Gary
  Nebezpečí a vzrušení následují archeologa doktora Henryho Jonese juniora po celém světě, zatímco se snaží zajistit, aby nejmocnější předměty světa nepadly do nesprávných rukou!
  V jižním Tichomoří či ve vikinských vodách jej závod s nacisty přivádí k takovým artefaktům jako Zlaté rouno, Kámen mudrců, či Kopí osudu a vrhá jej do spárů legendárních nestvůr, starodávných kultů a armád nemrtvých! Pro Indianu Jonese je dobrodružství každodenním chlebem!
  V tomto omnibusu se nachází rovnou pět příběhů původních komiksových minisérií z roků 1994 a 1995, z nichž mnohé silně připomínají a odkazují na filmová dobrodružství Indiany Jonese.
  Indiana Jones a Zlaté rouno je prvním z dvou kratších příběhů v tomto svazku. Indy se v něm snaží nalézt bájné zlaté rouno dřív, než šílený kult bohyně Hekaté a zabránit zneužití jeho sil.
  Indiana Jones a Svatyně Mořského ďábla, druhý z kratších příběhů, ukazuje Indyho netypicky na palubě lodi na cestě k odhalení Svatyně Mořského ďábla. Během pátrání se však Indy nevědomky stává figurkou ve hře vzpoury a málem i obětí osobní vendety jednoho z členů posádky.
  Indiana Jones a Železný fénix měl být původně základem pro další hru firmy LucasArts. Jde tedy o komplexní příběh, který zachycuje Indyho pátrání po kameni mudrců. Indy nejenže musí podstoupit řadu útrap, aby části kamene nalezl dřív, než skupinka válku přeživších nacistů, ale musí se vypořádat i se sličným majorem Sovětského svazu, která se mu lepí na paty.
  Indiana Jones a Kopí osudu je působivý příběh svou atmosférou připomínající film Indiana Jones a Poslední křížová výprava, na který také volně navazuje. Indy spolu se svým otcem a irským rodákem O’Nealem putuje po Irsku a Walesu a snaží se nalézt Longinovo kopí, tradičně dříve, než skupina fanatických nacistů.
  Indiana Jones a piráti Sargasového moře je dalším z námořnických dobrodružství Indiany Jonese. Tentokrát se musí mít na pozoru před úskoky pomstychtivého piráta Billyho Lawtona, kterého údajně připravil o nohu, a spolu se svým falešným bratrem a jeho společnicí se poprat se zrádnými řasami Sargasového moře, ve kterých, stejně jako mnozí další, uvízli.
  Antikvariát Wales (Praha 4) - 801 Kč
 2. Resnick, Mike: DOBRODRUŽSTVÍ
  - 246 str.
  Seznamte se s doktorem Luciferem Jonesem: americkým tulákem a zkušeným podvodníkem, který svou odvahou a chytrostí čelí těm nejfantastičtějším nebezpečím Černého kontinentu. Může však jediný člověk, třebaže obdařený tak výjimečnými nadáními jako Lucifer Jones, obstát dlouho ve světě zalidněném oživlými mumiemi faraonů, krvelačnými upíry a tlupami hladových kanibalů? Je mu snad určeno, aby potkal svůj osud na legendárním sloním hřbitově? Nebo v rukou Pána opic? Nebo bílé bohyně? AUTOR: Mike Resnick ORIGINÁL: Adventures PŘEKLAD: Petr Caha VAZBA: měkká - paperback - brož POČET STRAN: 246 PŮVODNÍ CENA: Kč 76,-
  Scifík.cz (Praha 5) - 88 Kč
 3. stejná vydání

  Dobrodružství


  jsou napínavou kronikou intrik, milostných vzplanutí, nebezpečí, úniků na poslední chvíli a slavných vítězství nad divokými šelmami a divokými obyvateli tajemného a exotického temného kontinentu
  Dobrodružství
  Resnick, Michael D - 1995 - 245 s. str.
  Polaris, Frenštát p. R. i.e. pod Radhoštěm 1995, 1. vyd.
  Vazba: měkká
  Stav: pěkný
  Antikvariát u stromu (Pacov) - 50 Kč
 4. Dobrodružství
  Resnick Mike - 1995 - 245 str.
  výborný stav, vydavatel: Polaris, rok vydání :1995, vydání: 1, přebal: bez přebalu, 245 str., brožovaná
  Antikvariát MarLen (Svitavy) - 65 Kč
 5. Dobrodružství
  Resnick, Mike - 1995 - 245 str.
  245 stran, původní brož 8°, velmi dobrý stav, KNIHA ULOŽENA V LOMNICI NAD LUŽNICÍ !!!
  Jihočeské antikvariáty (Lomnice nad Lužnicí, ČB, Pr8) - 48 Kč
 6. Dobrodružství
  Resnick Mike , ill. o. Z. Boušková - 1995 - 246 str.
  Originál brožovaná
  Antikvariát U Bouchalek (Olomouc, Prostějov) - 48 Kč
 7. Dobrodružství
  Mike Resnick - 1995 - 245 str.
  Polaris 1995
  Antikvariát Smíchov (Praha 5) - 65 Kč