Můj antikvariát

vyhledávání v českých antikvariátech

Vyzkoušejte novou verzi vyhledávače

Dobrodružství : jsou napínavou kronikou intrik, milostných vzplanutí, nebezpečí, úniků na poslední chvíli a slavných vítězství nad divokými šelmami a divokými obyvateli tajemného a exotického temného kontinentu.

Resnick, Michael D
Vyd. 1. Polaris, 1995. 245 s.

Baila.net - více informací o knize, hodnocení, vlastní seznamy

 1. stejná vydání

  Indiana Jones Omnibus 2


  (Indiana Jones Omnibus vol. 2)
  Indiana Jones Omnibus 2
  Gianni Gary
  Nebezpečí a vzrušení následují archeologa doktora Henryho Jonese juniora po celém světě, zatímco se snaží zajistit, aby nejmocnější předměty světa nepadly do nesprávných rukou!
  V jižním Tichomoří či ve vikinských vodách jej závod s nacisty přivádí k takovým artefaktům jako Zlaté rouno, Kámen mudrců, či Kopí osudu a vrhá jej do spárů legendárních nestvůr, starodávných kultů a armád nemrtvých! Pro Indianu Jonese je dobrodružství každodenním chlebem!
  V tomto omnibusu se nachází rovnou pět příběhů původních komiksových minisérií z roků 1994 a 1995, z nichž mnohé silně připomínají a odkazují na filmová dobrodružství Indiany Jonese.
  Indiana Jones a Zlaté rouno je prvním z dvou kratších příběhů v tomto svazku. Indy se v něm snaží nalézt bájné zlaté rouno dřív, než šílený kult bohyně Hekaté a zabránit zneužití jeho sil.
  Indiana Jones a Svatyně Mořského ďábla, druhý z kratších příběhů, ukazuje Indyho netypicky na palubě lodi na cestě k odhalení Svatyně Mořského ďábla. Během pátrání se však Indy nevědomky stává figurkou ve hře vzpoury a málem i obětí osobní vendety jednoho z členů posádky.
  Indiana Jones a Železný fénix měl být původně základem pro další hru firmy LucasArts. Jde tedy o komplexní příběh, který zachycuje Indyho pátrání po kameni mudrců. Indy nejenže musí podstoupit řadu útrap, aby části kamene nalezl dřív, než skupinka válku přeživších nacistů, ale musí se vypořádat i se sličným majorem Sovětského svazu, která se mu lepí na paty.
  Indiana Jones a Kopí osudu je působivý příběh svou atmosférou připomínající film Indiana Jones a Poslední křížová výprava, na který také volně navazuje. Indy spolu se svým otcem a irským rodákem O’Nealem putuje po Irsku a Walesu a snaží se nalézt Longinovo kopí, tradičně dříve, než skupina fanatických nacistů.
  Indiana Jones a piráti Sargasového moře je dalším z námořnických dobrodružství Indiany Jonese. Tentokrát se musí mít na pozoru před úskoky pomstychtivého piráta Billyho Lawtona, kterého údajně připravil o nohu, a spolu se svým falešným bratrem a jeho společnicí se poprat se zrádnými řasami Sargasového moře, ve kterých, stejně jako mnozí další, uvízli.
  Antikvariát Wales (Praha 4) - 801 Kč
 2. Resnick, Mike: DOBRODRUŽSTVÍ
  - 246 str.
  Seznamte se s doktorem Luciferem Jonesem: americkým tulákem a zkušeným podvodníkem, který svou odvahou a chytrostí čelí těm nejfantastičtějším nebezpečím Černého kontinentu. Může však jediný člověk, třebaže obdařený tak výjimečnými nadáními jako Lucifer Jones, obstát dlouho ve světě zalidněném oživlými mumiemi faraonů, krvelačnými upíry a tlupami hladových kanibalů? Je mu snad určeno, aby potkal svůj osud na legendárním sloním hřbitově? Nebo v rukou Pána opic? Nebo bílé bohyně? AUTOR: Mike Resnick ORIGINÁL: Adventures PŘEKLAD: Petr Caha VAZBA: měkká - paperback - brož POČET STRAN: 246 PŮVODNÍ CENA: Kč 76,-
  Scifík.cz (Praha 5) - 88 Kč
 3. Dobrodružství od Mike Resnick
  - 1995
  Dobrodružství od Mike Resnick. Seznamte se s doktorem Luciferem Jonesem: americkým tulákem a zkušeným podvodníkem, který svou odvahou a chytrostí čelí těm nejfantastičtějším nebezpečím Černého kontinentu. Může však jediný člověk, třebaže obdařený tak výjimečnými nadáními jako Lucifer Jones, obstát dlouho ve světě zalidněném oživlými mumiemi faraonů, krv... Vydáno 1995. Stran 245.Velmi dobrý stav.
  Antikvariát AANET (Borotice u Znojma) - 34 Kč
 4. Dobrodružství
  Mike Resnick - 1995 - 250 str.
  POLARIS 1995, První. vyd., výborný, viz foto, menší formát
  Antikvariát59.cz (Praha 10) - 45 Kč
 5. stejná vydání

  Dobrodružství


  jsou napínavou kronikou intrik, milostných vzplanutí, nebezpečí, úniků na poslední chvíli a slavných vítězství nad divokými šelmami a divokými obyvateli tajemného a exotického temného kontinentu
  Dobrodružství
  Resnick, Michael D - 1995 - 245 s. str.
  Polaris, Frenštát p. R. i.e. pod Radhoštěm 1995, 1. vyd.
  Vazba: brožovaná
  Stav: oděrky, insignie knihovny!
  Antikvariát Fryč (Liberec) - 40 Kč
 6. Dobrodružství
  Resnick Mike - 1995 - 250 str.
  překlad Petr Caha
  Antikvariát Bílé vrány (Uherské Hradiště) - 45 Kč
 7. Dobrodružství
  Resnick Mike - 1995 - 245 str.
  výborný stav, vydavatel: Polaris, rok vydání :1995, vydání: 1, přebal: bez přebalu, 245 str., brožovaná
  Antikvariát MarLen (Svitavy) - 65 Kč
 8. Dobrodružství
  Resnick Mike - 1995 - 245 str.
  nakl. Polaris, 1995, 1. vydání, brožovaná, 245 stran, velmi dobrý stav
  Antikvariát u kostela (Teplice) - 39 Kč
 9. Dobrodružství
  Resnick Mike , ill. o. Z. Boušková - 1995 - 246 str.
  Originál brožovaná
  Antikvariát U Bouchalek (Olomouc, Prostějov) - 48 Kč
 10. Dobrodružství
  Mike Resnick - 1995 - 245 str.
  Polaris 1995
  Antikvariát Smíchov (Praha 5) - 65 Kč