Můj antikvariát

vyhledávání v českých antikvariátech

Dilvermoon.

Aldridge, Ray
Vyd. 1. Polaris, 1997. 357 s.
Edice: Science fiction

Baila.net - více informací o knize, hodnocení, vlastní seznamy

 1. Aldridge, Ray: DILVERMOON
  - 360 str.
  Třináct příběhů této knihy tvoří střípky mozaiky pangalaktického světa budoucnosti a na vlastní kůži v nich prožijete všechny myslitelné i nemyslitelné lidské emoce. Podmaní si vás svou drsnou poetikou a syrovou krásou. Kniha svým stylem připomíná Bradburyho Marťanskou kroniku. Dilvermoon je stříbrné jablko velké jako planeta. Plní jej deset tisíc vzájemně soutěžících civilizací, stěsnaných v prostoru mezi jeho vnější kovovou slupkou a dutým srdcem. Máte-li to štěstí a jste bohatý, můžete si najmout loď a vydat se podél jeho rovníku za západem slunce. Leťte nízko! Všude uvidíte stopy rozsáhlé obchodní činnosti, kterou Dilvermoon podporuje: nespočetné kosmické nákladní lodě, obrovské přistávací doky, zapuštěné do jeho pancéřového povrchu, monstrózní ploché obrazovky inzerující snad každý myslitelný výrobek a službu. Kromě Dilvermoonu existují i jiné planety, které společnost SeedCorp osila inteligencí, a které teď využívá ke svým cílům. Všechny dohromady vytváří nemilosrdný svět, kde lidé musí soupeřit s jinými rasami, otroctví je legální a tresty, kterým se musí podrobit ti, kdož se provinili těm nejpřísnějším zákonům, trvají mnohem déle, než jediný život. Především to však je svět lidí, nepředstavitelně bohatých xenolordů, hrdinných emancipátorů i nejrůznějších podivínů, svět, jehož kouzlo vás zaručeně uchvátí…   AUTOR: Ray Aldridge (Raymon Huebert Aldridge) SESTAVILI: Miroslav Kocián, Bohuslav Svoboda PŘEKLAD: V.Lackovič, V.Pala, J.Pilch, P.Caha VAZBA: měkká - paperback - brož POČET STRAN: 360
  Scifík.cz (Praha 5) - 78 Kč
 2. Dilvermoon
  Aldridge Ray - 1997 - 357 stran, brožovaná str.
  Polaris 1997. 357 stran, brožovaná stran
  Třináct příběhů této knihy tvoří střípky mozaiky pangalaktického světa budoucnosti a na vlastní kůži v nich prožijete všechny myslitelné i nemyslitelné lidské emoce. Podmaní si vás svou drsnou poetikou a syrovou krásou. Kniha svým stylem připomíná Bradburyho Marťanskou kroniku.
  Antikvariát Bohumín (Bohumín) - 70 Kč
 3. Dilvermoon
  - 1997
  R. Aldridge - 1997 Třináct příběhů této knihy tvoří střípky mozaiky pangalaktického světa budoucnosti a na vlastní kůži v nich prožijete všechny myslitelné i nemyslitelné lidské emoce. Podmaní si vás svou drsnou poetikou a syrovou krásou. Kniha svým stylem připomíná Bradburyho Marťanskou kroniku.
  Antikvariát 390 (Hradec Králové) - 49 Kč
 4. Dilvermoon
  Ray Aldridge - 1997 - 357 str.
  Polaris 1997. 357 stran
  Stav: dobrá (3/5)
  Deset tisíc soupeřících civilizací, a zákon stanovuje silnější... Měkká vazba, 357 stran.
  Antikvariát Opava (Opava) - 50 Kč
 5. Dilvermoon
  Ray Aldridge - 1997
  Deset tisíc soupeřivých civilizací, a zákon stanovuje silnější... Vydalo sdružení Polaris, Frenštát p. R. 1997. Původní brož, stran 357, vydání první. Rozměry: 11 x 18 cm. Velmi dobrý stav (viz foto).
  Antikvariát Valentinská (Praha 1) - 80 Kč
 6. Dilvermoon
  Aldridge, Ray - 1997
  Polaris, Frenštát pod Radhoštěm 1997.
  Vazba: pův. brož.
  Dobrý stav, mírně slehlá vazba. Sci - fi povídky ze světa Dilvermoon.
  eAntikvariat.cz - Ant. Pod Svícnem (Frýdek-Místek) - 90 Kč
 7. Ray Aldridge: Dilvermoon

  Dilvermoon Ray Aldridge Třináct příběhů této knihy tvoří střípky mozaiky pangalaktického světa budoucnosti a na vlastní kůži v nich prožijete všechny myslitelné i nemyslitelné lidské emoce. Podmaní si vás svou drsnou poetikou a syrovou krásou. Kniha svým stylem připomíná Bradburyho Marťanskou kroniku. Dilvermoon je stříbrné jablko velké jako planeta. Plní jej deset tisíc vzájemně soutěžících civilizací, stěsnaných v prostoru mezi jeho vnější kovovou slupkou a dutým srdcem. Máte-li ... [více]
  Aukro (Ondra_CH, Praha 10) - 90 Kč (KUP TEĎ)
 8. DILVERMOON
  Ray Aldridge - 1997
  Polaris 1997. Brožovaná, mírně poškozené desky a některé listy, 355 stran.
  Antikvariát Na Rynku (Hradec Králové) - 50 Kč
 9. Dilvermoon
  Aldridge Ray , ill. o. J. Burns - 1997 - 358 str.
  Originál brožovaná
  Antikvariát U Bouchalek (Olomouc, Prostějov) - 68 Kč
 10. Dilvermoon
  Aldridge Ray - 1997
  Polaris 1997, brož, velmi dobrý stav
  Antikva U Vinohradské vodárny (Praha 3) - 70 Kč
 11. Dilvermoon (Obr, 360 s.)
  Aldridge Ray - 1997
  Polaris, Stav:1
  antikvariat-ant.com (Praha 5) - 70 Kč