Můj antikvariát

vyhledávání v českých antikvariátech

Děvče k dětem.

McLaughlin, Emma; Kraus, Nicola
Vyd. 1. Ikar, 2003. 318 s.

Baila.net - více informací o knize, hodnocení, vlastní seznamy

 1. Děvče k dětem
  McLaughlinová, Emma / Krausová, Nicola - 2003 - 320 str.
  Nanny, studentka posledního ročníku Newyorské univerzity, si potřebuje přivydělat na nájem své mikroskopické garsonky. Proto neodmítne náhodnou nabídku dámy z lepších kruhů, aby se jí třikrát týdně postarala o čtyřletého syna. Jenže péče o malého Grayera brzy přeroste v práci na plný úvazek, nevděčnou a čím dál víc ukrádající soukromí. Dívka s hrůzou zjišťuje, jak osaměle a smutně může žít dítě v rodině sice velmi bohaté, ale naprosto sobecké, naduté a neschopné lásky. Naštěstí má Nanny citu i humoru na rozdávání, zvlášť když se ve výtahu seznámí s přitažlivým mladíkem, který bydlí ve stejném domě jako její malý svěřenec. Přeložila Iva Pekárková. 1. vydání.
  1. podzemní antikvariát (Praha 1) - 50 Kč
 2. DĚVČE K DĚTEM - Nicole Krauss, Emma McLaughlin

  vazba tvrdá s obálkou, jako nové 1. vydání, 320 stran, překlad - Iva Pekárková Nanny, studentka posledního ročníku Newyorské univerzity, si potřebuje přivydělat na nájem. Proto neodmítne náhodnou nabídku dámy z lepších kruhů, aby se jí třikrát týdně postarala o čtyřletého syna. Jenže péče o malého Grayera brzy přeroste v práci na plný úvazek, nevděčnou a čím dál víc ukrádající soukromí. Dívka s hrůzou zjišťuje, jak osaměle a smutně může žít dítě rodičů sice velmi bohatých, ale sobeckých, nadutých a neschopných lásky. Kniha se v roce 2007 dočkala i filmového zpracování. Do českých kin vstoupil film pod názvem Holka na hlídání.
  Antikvariát Lovosice [Lovosice] - 25 Kč
 3. Děvče k dětem od Nicole Krauss
  - 2003
  Děvče k dětem od Nicole Krauss. Nanny, studentka posledního ročníku Newyorské univerzity, si potřebuje přivydělat na nájem. Proto neodmítne náhodnou nabídku dámy z lepších kruhů, aby se jí třikrát týdně postarala o čtyřletého syna. Jenže péče o malého Grayera brzy přeroste v práci na plný úvazek, nevděčnou a čím dál víc ukrádající soukromí. Dívka s hrů... Vydáno 2003. Stran 318.Dobrý stav. Bez přebalu.
  Antikvariát AANET (Borotice u Znojma) - 65 Kč
 4. Děvče k dětem
  McLaughlin, Emma Kraus, Nicola - 2003 - 318 s. str.
  Ikar, V Praze 2003, 1. vyd.
  Vazba: tvrdá s přebalem
  Stav: velmi pěkný-výborný
  Antikvariát-pce.cz (Pardubice) - 49 Kč
 5. Děvče k dětem
  McLaughlin, Emma Kraus, Nicola - 2003 - 318 s. str.
  Ikar, V Praze 2003, 1. vyd.
  Vazba: původní s obálkou
  Stav: velmi dobrý
  Antikvariát Poděbrady (Poděbrady) - 80 Kč
 6. Děvče k dětem
  McLaughlin, Emma Kraus, Nicola - 2003 - 318 s. str.
  Ikar, V Praze 2003, 1. vyd.
  Vazba: nakl. vazba papírová s přebalem
  Stav: Velmi dobrý
  Antikvariát Vinohradská (Praha 3) - 80 Kč