Můj antikvariát

vyhledávání v českých antikvariátech

Vyzkoušejte novou verzi vyhledávače

Devátá vlna.

Èrenburg, Il'ja Grigor'jevič
4. vyd., ve Světě sovětů 1. vyd. Svět sovětů, 1955. 934, [1] s.

Baila.net - více informací o knize, hodnocení, vlastní seznamy

 1. Devátá vlna
  Ilja Erenburg - 1955 - 940 str.
  Překlad: Květa MilcováJazyk: česky Rok vydání: 1955 Vazba: vázaná s přebalem Počet stran: 940 Stav knihy: poničený přebal, jinak pěkná POKUD JE POČET KUSŮ 0, ZNAMENÁ TO, ŽE ZBOŽÍ NEMÁME!(Takové zboží lze dohledat z jiných vyhledávačů, ale standardně se již v našem e-shopu nezobrazuje.)NE VŠECHNO JE V PRODEJNĚ!Pokud nechcete zboží zaslat, ale vyzvednout v prodejně - sledujte značky v čísle produktu.Podle nich poznáte, kde se kniha nachází.ZR (např. an-123-ZR66K) Zboží je v prodejně na žďárském nádraží - Chelčického 1.CE (např. an-321-CE25)Zboží je v prodejně v DM centru (Náměstí republiky).Ostatní značky (extern, SK, BY) znamenají, že zboží není v prodejně. Je nutno ho objednat!OBJEDNÁVKA NA OSOBNÍ ODBĚR JE NEZÁVAZNÁ A FUNGUJE JAKO REZERVACE. NENECHTE SI ZBOŽÍ VYFOUKNOUT NĚKÝM JINÝM. :)Další informace o zboží rádi poskytneme e-mailem info@mlha.gr nebo telefonicky: +420 776 484 404.For additional information on any of our products, please contact us at: info@mlha.gr
  Antikvariát Mlha (Žďár nad Sázavou) - 90 Kč
 2. Devátá vlna od Ilja Erenburg
  - 1955
  Devátá vlna od Ilja Erenburg. Tato kniha je druhým dílem románu Bouře, setkáme se v ní s hrdiny, starými známými z této knihy, ale i s hrdiny novými. Děj se odehrává v poválečných letech v Německu, Rusku, Francii a Americe, kdy se utváří nová politika, buduje se, schůzuje i řeční a obyčejní lidé jsou vystrašeni atomovou pumou a jejím dalším možným použitím... Vydáno 1955. Stran 234. Dobrý stav.
  Antikvariát AANET (Borotice u Znojma) - 79 Kč
 3. Devátá vlna
  Èrenburg, Il'ja Grigor'jevič - 1955 - 934 s. str.
  Svět sovětů, Praha 1955, 4. vyd.
  Vazba: Tvrdá
  Stav: Pěkný,mírně poškozená obálka
  Tato kniha je druhým dílem románu Bouře, setkáme se v ní s hrdiny, starými známými z této knihy, ale i s hrdiny novými. Děj se odehrává v poválečných letech v Německu, Rusku, Francii a Americe, kdy se utváří nová politika, buduje se, schůzuje i řeční a obyčejní lidé jsou vystrašeni atomovou pumou a jejím dalším možným použitím a pořádají čím dál mohutnější protesty proti válce v Korei.
  Antikvariát u stromu (Pacov) - 30 Kč
 4. I. Erenburg Devátá vlna
  - 1955
  Vydak Svět Sovětů 1955. Uvnitř obrázek kopie leptu J. Lieslera.
  Antikvariát Trutnov (Trutnov) - 25 Kč
 5. Devátá vlna (Ocpl, 936 s., ob. M.Hegar, dosl. A. J. Liehm, front. J. Liesler)
  Erenburg Ilja - 1955
  Sv. Sov 1955
  Antikvarium (Zlín, Brno, Praha) - 250 Kč