Můj antikvariát

vyhledávání v českých antikvariátech

Vyzkoušejte novou verzi vyhledávače

Detektivní agentura Půlměsíc.

Colfer, Eoin
1. vyd. Albatros, 2008. 221 s.

Baila.net - více informací o knize, hodnocení, vlastní seznamy

 1. Colfer, Eoin: DETEKTIVNÍ AGENTURA PŮLMĚSÍC
  - 221 str.
  "Před měsícem na moje dveře zaklepal případ, který mě přiměl uvažovat o tom, že detektivní branži nadobro opustím. Bylo mi sotva dvanáct." Nechte se strhnout příběhem nejmladšího detektiva, kterého poznal náš svět. Teprve dvanáctiletý Fletcher Moon, pro svou výšku přezdívaný Půlměsíc, získává přes internetový kurz oprávnění být skutečným detektivem a ve svém okolí řeší jednu záhadu za druhou, ukradený školní oběd, zmizení sladkostí ze skříňky. Ale je jen otázkou času, kdy se stane něco mnohem závažnějšího. Skutečný případ pro detektiva, který prověří jeho schopnosti, úsudek a možná změní jeho dočasné mínění o lidech. OBSAH: První pravidlo vyšetřování Moon dostane zlobivého panáčka Moon má případ Vytvoření dojmu - na Moonově čele Neotřelé manýry doktora Brendana Středem zájmu - ale ne příjemného Útěk z vězení U Sharkeyových doma Důkaz, nebo výsledky? Mladé studentky Magnetická síla Slib Po stopách obra Larry a Adam Moon vidí, jak se věci mají - s konečnou platností AUTOR: Eoin Colfer ORIGINÁL: HalfMoon Investigations PŘEKLAD: Dana Stuchlá VAZBA: pevná - hardback - váz POČET STRAN: 221 PŮVODNÍ CENA: Kč 199,-
  Scifík.cz (Praha 5) - 148 Kč
 2. Detektivní agentura Půlměsíc
  Eoin Colfer - 2008
  Albatros, Praha, 2008, vázaná, jako nová. Nechte se strhnout příběhem nejmladšího detektiva, kterého poznal náš svět. Teprve dvanáctiletý Fletcher Moon, pro svou výšku přezdívaný Půlměsíc, získává přes internetový kurz oprávnění být skutečným detektivem a ve svém okolí řeší jednu záhadu za druhou, ukradený školní oběd, zmizení sladkostí ze skříňky. Ale je jen otázkou času, kdy se stane něco mnohem závažnějšího. Skutečný případ pro detektiva, který prověří jeho schopnosti, úsudek a možná změní jeho dočasné mínění o lidech. OBSAH: První pravidlo vyšetřování Moon dostane zlobivého panáčka Moon má případ Vytvoření dojmu - na Moonově čele Neotřelé manýry doktora Brendana Středem zájmu - ale ne příjemného Útěk z vězení U Sharkeyových doma Důkaz, nebo výsledky? Mladé studentky Magnetická síla Slib Po stopách obra Larry a Adam Moon vidí, jak se věci mají - s konečnou platností.
  Antikvariát Karlín (Praha 8) - 80 Kč
 3. Detektivní agentura Půlměsíc
  Colfer Eoin
  Nechte se strhnout příběhem nejmladšího detektiva, kterého poznal náš svět. Teprve dvanáctiletý Fletcher Moon, pro svou výšku přezdívaný Půlměsíc, získává přes internetový kurz oprávnění být skutečným detektivem a ve svém okolí řeší jednu záhadu za druhou, ukradený školní oběd, zmizení sladkostí ze skříňky. Ale je jen otázkou času, kdy se stane něco mnohem závažnějšího.
  Skutečný případ pro detektiva, který prověří jeho schopnosti, úsudek a možná změní jeho dočasné mínění o lidech, kteří v sobě mají více, než se zdá - v dobrém i špatném.
  Antikvariát Wales (Praha 4) - 199 Kč
 4. Detektivní agentura Půlměsíc

  Nechte se strhnout příběhem nejmladšího detektiva, kterého poznal náš svět. Teprve dvanáctiletý Fletcher Moon, pro svou výšku přezdívaný Půlměsíc, získává přes internetový kurz oprávnění být skutečným detektivem a ve svém okolí řeší jednu záhadu za druhou, ukradený školní oběd, zmizení sladkostí ze skříňky. Ale je jen otázkou času, kdy se stane něco mnohem závažnějšího. Skutečný případ pro detektiva, který prověří jeho schopnosti, úsudek a možná změní jeho dočasné mínění o lidech.
  Apokryf (Brno) - 89 Kč
 5. Detektivní agentura Půlměsíc
  Colfer Eoin - 2008
  Albatros 2008, původní vazba omyvatelná
  Antikvariát Dana Kurovce (Praha 3) - 90 Kč
 6. Detektivní agentura Půlměsíc
  Colfer Eoin - 2008
  Albatros 2008, pv
  Antikvariát Dana Kurovce (Praha 3) - 50 Kč