Můj antikvariát

vyhledávání v českých antikvariátech

Vyzkoušejte novou verzi vyhledávače

Deníky tesané do kamene.

Shields, Carol
Columbus, 1998. 260 s.

Baila.net - více informací o knize, hodnocení, vlastní seznamy

 1. Deníky tesané do kamene
  Shieldsová Carol - 1998 - 260 stran str.
  S jemnou ironií, obrovskou moudrostí, se vší tragikou i humorem před námi autorka rozvíjí obrazy a děje plné barev, vůní a prchavých záchvěvů dávno zapomenutých vzpomínek. Román je fiktivním životopisem americké ženy v průběhu 20.století, který zachycuje mnoho rovin, úhlů a pohledů na její život.Život hlavní hrdinky románu Daisy Goodwillové se odvíjí jednak z roviny jejího vlastního pohledu, jednak jej sledujeme očima jejích přátel, partnerů i dětí. Román je ságou typické americké rodiny, vzešlé z chudých přistěhovalců, kteří se v průběhu let vypracovali v úspěšné a vážené občany, je vyprávěním o obyčejných strastech života, které se přetaví do poklidné moudrosti vysokého věku hrdinky.
  Antikvariát Bohumín (Bohumín) - 50 Kč
 2. Deníky tesané do kamene
  Shieldsová
  S jemnou ironií, obrovskou moudrostí, se vší tragikou i humorem před námi autorka rozvíjí obrazy a děje plné barev, vůní a prchavých záchvěvů dávno zapomenutých vzpomínek. Román je fiktivním životopisem americké ženy v průběhu 20.století, který zachycuje mnoho rovin, úhlů a pohledů na její život.Život hlavní hrdinky románu Daisy Goodwillové se odvíjí jednak z roviny jejího vlastního pohledu, jednak jej sledujeme očima jejích přátel, partnerů i dětí. Román je ságou typické americké rodiny, vzešlé z chudých přistěhovalců, kteří se v průběhu let vypracovali v úspěšné a vážené občany, je vyprávěním o obyčejných strastech života, které se přetaví do poklidné moudrosti vysokého věku hrdinky
  Antikvariát Olomouc Holice (Olomouc) - 60 Kč
 3. Deníky tesané do kamene

  Román je fiktivním životopisem americké ženy v průběhu 20.století, který zachycuje mnoho rovin, úhlů a pohledů na její život. Život hlavní hrdinky románu Daisy Goodwillové se odvíjí jednak z roviny jejího vlastního pohledu, jednak jej sledujeme očima jejích přátel, partnerů i dětí. Román je ságou typické americké rodiny, vzešlé z chudých přistěhovalců, kteří se v průběhu let vypracovali v úspěšné a vážené občany, je vyprávěním o obyčejných strastech života, které se přetaví do poklidné moudrosti vysokého v
  Apokryf (Brno) - 89 Kč
 4. Deníky tesané do kamene
  Carol Shieldsová - 1998 - 260 str.
  Columbus, Praha, velmi dobrý stav, orig. karton vazba s přebalem, ten je je mírně zašpiněný, lehce odřený, na zadní straně malý štítek, překlad Josef Hanzlík, 260 stran.
  Antikvariáty.cz (Praha 1, 2) - 200 Kč
 5. Deníky tesané do kamene
  Carol Shieldsová - 1998 - 260 str.
  Columbus, Praha, velmi dobrý stav, nažloutlý přebal u hřbetu, naražené hrany, pův. vazba s přebalem, přeložil Josef Hanzlík, 260 stran.
  Antikvariáty.cz (Praha 1, 2) - 150 Kč
 6. Deníky tesané do kamene
  Carol Shieldsová - 1998 - 260 str.
  Columbus, Praha, celkem velmi dobrý stav, přebal mírně našedlý, pův. vazba s přebalem, 260 stran.
  Antikvariáty.cz (Praha 1, 2) - 100 Kč
 7. Deníky tesané do kamene
  Shieldsová, Carol - 1998 - 260 str.
  přeložil J. Hanzlík
  1. podzemní antikvariát (Praha 1) - 80 Kč
 8. DENÍKY TESANÉ DO KAMENE

  Vázaná, ušpiněná obálka, 260 stran, dobrý stav.
  Antikvariát Na Rynku (Hradec Králové) - 68 Kč
 9. Desováníky tesané do kamene
  Carol Shield - 1998 - 262 str.
  Columbus 1998
  Antikvariát Smíchov (Praha 5) - 75 Kč
 10. Deníky tesané do kamene
  Carol Shieldsová - 1998
  260 s. ; 22 cm
  Antikvariát Aurora (Praha 1) - 80 Kč