Můj antikvariát

vyhledávání v českých antikvariátech

Vyzkoušejte novou verzi vyhledávače

Deník strážného anděla.

Jess-Cooke, Carolyn
1. vyd. Plejáda, 2010. 215 s.

Baila.net - více informací o knize, hodnocení, vlastní seznamy

 1. Jess-Cooke, C.: DENÍK STRÁŽNÉHO ANDĚLA
  - 216 str.
  „Byla jsem zpátky na zemi. Belfast, Severní Irsko. Zdálo se mi, že může být červenec, ale jakého roku, jsem neměla nejmenší tušení." Tak popisuje návrat na zem Ruth, strážný anděl, v něhož se změnila Margot Delacroix po své předčasné smrti. Ruth má božský příkaz znovu prožít život plný osudových zvratů a omylů Margot Delacroix a pokusit se jej změnit a tím zabránit i její náhlé smrti. Ruth se vrací na zem v okamžiku svého narození a rozpoznává záblesk svých nadpřirozených andělských schopností. Jimi obdařena je schopná změnit tragický běh svého života. Když si uvědomí, že synův pád do společenské propasti mezi narkomany, končící vraždou, je následek jejích vlastních neuvážených činů, uzavře Margot smlouvu s ďáblem a vzdá se svého místa v nebi výměnou za možnost zachránit svého syna. Změní tedy běh osudu, ale změny, které učiní, mají neblahé a nečekané následky. „Někteří strážní andělé jsou posláni zpět, aby dohlíželi na své sourozence, děti a lidi, kteří v ně věří. Já se vrátila k Margot. Jsem svůj vlastní strážný anděl, písař v klášteře trpělivě zaznamenávající život a nekonečnou lítost. Klopýtám ve svých vzpomínkách a unáší mě vír dějin, který nedokážu změnit." Spolu s Margot – Ruth prožíváme vizuálně barvitý příběh plný překvapivých a bolestných zvratů, odzbrojující lidskosti a mystérií spirituálního světa. Je v něm láska, lítost, odpuštění, naděje a touha utkat se s protivenstvím. AUTOR: Carolyn Jess-Cooke ORIGINÁL: The Guardian Angel's Journal PŘEKLAD: Marie Fulková VAZBA: pevná - hardback - váz POČET STRAN: 216 PŮVODNÍ CENA: Kč 299,-
  Scifík.cz (Praha 5) - 148 Kč
 2. stejná vydání

  Deník strážného anděla


  (The Guardian Angel's Journal)
  Deník strážného anděla
  Jess-Cooke Carolyn
  „Byla jsem zpátky na zemi. Belfast, Severní Irsko. Zdálo se mi, že může být červenec, ale jakého roku, jsem neměla nejmenší tušení." Tak popisuje návrat na zem Ruth, strážný anděl, v něhož se změnila Margot Delacroix po své předčasné smrti.
  Ruth má božský příkaz znovu prožít život plný osudových zvratů a omylů Margot Delacroix a pokusit se jej změnit a tím zabránit i její náhlé smrti. Ruth se vrací na zem v okamžiku svého narození a rozpoznává záblesk svých nadpřirozených andělských schopností. Jimi obdařena je schopná změnit tragický běh svého života. Když si uvědomí, že synův pád do společenské propasti mezi narkomany, končící vraždou, je následek jejích vlastních neuvážených činů, uzavře Margot smlouvu s ďáblem a vzdá se svého místa v nebi výměnou za možnost zachránit svého syna. Změní tedy běh osudu, ale změny, které učiní, mají neblahé a nečekané následky.
  „Někteří strážní andělé jsou posláni zpět, aby dohlíželi na své sourozence, děti a lidi, kteří v ně věří. Já se vrátila k Margot. Jsem svůj vlastní strážný anděl, písař v klášteře trpělivě zaznamenávající život a nekonečnou lítost. Klopýtám ve svých vzpomínkách a unáší mě vír dějin, který nedokážu změnit."
  Spolu s Margot - Ruth prožíváme vizuálně barvitý příběh plný překvapivých a bolestných zvratů, odzbrojující lidskosti a mystérií spirituálního světa. Je v něm láska, lítost, odpuštění, naděje a touha utkat se s protivenstvím.
  Antikvariát Wales (Praha 4) - 269 Kč
 3. Cooke Carolyn - Deník strážného anděla
  Jess - 2010 - 215 str.
  výborný stav, vydavatel: Plejáda publishing, rok vydání :2010, vydání: 1, přebal: dobrý, 215 str.
  Antikvariát MarLen (Svitavy) - 135 Kč
 4. Deník strážného anděla
  Carolyn Jess-Cooke - 2010 - 214 str.
  Plejáda 2010
  Antikvariát Smíchov (Praha 5) - 95 Kč
 5. Deník strážného anděla
  Cooke - Jess Carolyn - 2014
  Plejáda 2014
  216 stran, původní vazba s obálkou 8°, stav velmi dobrý
  Jihočeské antikvariáty (Lomnice nad Lužnicí, ČB) - 137 Kč
 6. Deník strážného anděla
  Cooke Carolyn - 2010
  Plejáda 2010
  Antikvariát Josef Počta (Praha 9) - 110 Kč