Můj antikvariát

vyhledávání v českých antikvariátech

Vyzkoušejte novou verzi vyhledávače

Daredevil : muž beze strachu! : [omnibus.

Bendis, Brian Michael; il. Mack, David; il. Maleev, Alexander
1. vyd. v českém jazyce. BB/art, 2011-. sv
Edice: BB art komiks

Baila.net - více informací o knize, hodnocení, vlastní seznamy

 1. Daredevil Omnibus 2 - Muž beze strachu - Bendis Brian Michael  (Daredevil Omnibus 2
  The man without fear!)

  KNIHA
  obrázek pro tisk

  Daredevil: Muž beze strachu 2 (Daredevil: Omnibus 1 – Man without Fear (#41-50, 56-60)
  Brian Michael Bendis, Alex Maleev
  překlad: Tomáš Jeník
  kategorie: Komiksy
  Vychází 12.10.2011
  stran: 384
  vazba: vázaná
  ISBN: 978-80-7381-998-9
  cena: 890 Kč po slevě 801 Kč
  koupit
  Na stránkách druhého dílu Bendisova Daredevila se rozehrává složitá partie, v níž nejde o nic menšího než o to, kdo se stane pánem Hell’s Kitchen, na niž si brousí zuby dokonce i jakuza. Matt Murdock najde v nevidomé Mille Donovanové spřízněnou duši a jeho přátelé mají pocit, jako by zcela zapomněl, kým je. Bendis opráší dlouholeté daredevilovské stálice: věrného Foggyho Nelsona, Luka Cage, Petera Parkera, doktora Strange. Také ale přivádí na scénu Daredevilovy dávné nepřátele Owla a Bullseye. A hlavně, do hry se vrací Kingpin, jehož měli všichni téměř za mrtvého. Bendis nám naservíruje strhující, výpravný příběh, který jednou provždy vyřeší vztah mezi marvelovským Mužem beze strachu a mafiánským bossem, jenž vládne městu ocelovou pěstí.
  Brian Michael Bendis vytvořil komiksovou sérii, která při vyprávění Daredevilových dobrodružství ve stylu pulp fiction využívá bohatou paletu postav a psychodrama Muže beze strachu a předkládá je čtenáři v neuvěřitelně pestrém a moderním podání. Bendis a kreslíř Alex Maleev vytvořili daredevilovskou sérii hodnou síně slávy. A po právu za ni získali Eisnerovu cenu za nejlepší dlouhodobou sérii.
  „Brian Michael Bendis je komiksový pokračovatel Sama Fullera, Martina Scorseseho a Quentina Tarantina… Své živé, noirové příběhy zasazuje do temných uliček a dokazuje, že zločin se vyplácí.“ - Entertainment Weekly
  Daredevil: Omnibus 2 obsahuje původní sešitová vydání č. 41 až 50, 56 až 60.
  Antikvariát Wales (Praha 4) - 801 Kč