Můj antikvariát

vyhledávání v českých antikvariátech

Vyzkoušejte novou verzi vyhledávače

Dáma ze společnosti.

Šaginjan, Marietta Sergejevna
1. vyd. v tomto znění. Lidové nakladat, 1972. 140, [2] s.
Edice: Knihy srdce ; Sv. 25

Baila.net - více informací o knize, hodnocení, vlastní seznamy

 1. Dáma ze společnosti
  Marietta Šagiňanová - 1972 - 142 str.
  Překlad: Jarmila FronkováJazyk: česky Rok vydání: 1972 Vazba: vázaná s přebalem Počet stran: 142 Stav knihy: pěkná POKUD JE POCET KUSU 0, ZBOŽÍ NEMÁME! (Takové zboží lze dohledat z jiných vyhledávacu, ale standardne se již v našem e-shopu nezobrazuje.) Pokud nechcete zboží zaslat, ale vyzvednout v prodejne - sledujte znacky v císle produktu. Podle nich poznáte, kde se kniha nachází. ZR (napr. an-123-ZR66K) Zboží je v prodejne na ždárském nádraží - Chelcického 1. CE (napr. an-321-CE25) Zboží je v prodejne v DM centru (Námestí republiky). Ostatní znacky (extern, SK, BY) znamenají, že zboží není v prodejne. Je nutno ho objednat! Další informace o zboží rádi poskytneme e-mailem info@mlha.gr nebo telefonicky: +420 776 484 404 . For additional information on any of our products, please contact us at: info@mlha.gr
  Antikvariát Mlha (Žďár nad Sázavou) - 42 Kč
 2. Dáma ze společnosti od Marietta Sergejevna Šagiňan
  - 1972
  Dáma ze společnosti od Marietta Sergejevna Šagiňan. Upřímná zpověď inteligentní, ale rozmarné a zhýčkané ženy, provdané bez lásky za bohatého, vlivného muže. Své vyprávění z doby první světové války a prvních poválečných let adresuje svému muži, emigrantovi, který ve snaze zachránit majetek a své postavení ji zanechal úplně bez prostředků. Osamělá žena pak namáhavě hledá nejen obživu, ale i své uplatnění v nové společnosti a zároveň s tím i lidskou důstojnost, kterou v ní její manželství ubíjelo. Autorka, bystrá, vtipná pozorovatelka života, vložila do románu mnoho svých vlastních prožitků. Román je doplněn třemi povídkami humorného ladění. Vydáno 1972. Stran 140. Bez přebalu.
  Antikvariát AANET (Borotice u Znojma) - 45 Kč
 3. Dáma ze společnosti
  Marietta Sergejevna Šagiňan - 1972 - 144 str.
  Upřímná zpověď inteligentní, ale rozmarné a zhýčkané ženy, provdané bez lásky za bohatého, vlivného muže. Své vyprávění z doby první světové války a prvních poválečných let adresuje svému muži, emigrantovi, který ve snaze zachránit majetek a své postavení ji zanechal úplně bez prostředků. Osamělá žena pak namáhavě hledá nejen obživu, ale i své uplatnění v nové společnosti a zároveň s tím i lidskou důstojnost, kterou v ní její manželství ubíjelo. Autorka, bystrá, vtipná pozorovatelka života, vložila do románu mnoho svých vlastních prožitků. Román je doplněn třemi povídkami humorného ladění.
  Galaxie knih.cz (Praha 10) - 20 Kč
 4. Dáma ze společnosti
  - 1972
  M. Šagiňanová - 1972 Upřímná zpověď inteligentní, ale rozmarné a zhýčkané ženy, provdané bez lásky za bohatého, vlivného muže. Své vyprávění z doby první světové války a prvních poválečných let adresuje svému muži, emigrantovi, který ve snaze zachránit majetek a své postavení ji zanechal úplně bez prostředků. Osamělá žena pak namáhavě hledá nejen obživu, ale i své uplatnění v nové společnosti a zároveň s tím i lidskou důstojnost, kterou v ní její manželství ubíjelo.
  Antikvariát 390 (Hradec Králové) - 39 Kč
 5. Dáma ze společnosti
  - 1972
  M. Šagiňanová - 1972 Upřímná zpověď inteligentní, ale rozmarné a zhýčkané ženy, provdané bez lásky za bohatého, vlivného muže. Své vyprávění z doby první světové války a prvních poválečných let adresuje svému muži, emigrantovi, který ve snaze zachránit majetek a své postavení ji zanechal úplně bez prostředků. Osamělá žena pak namáhavě hledánejen obživu, ale i své uplatnění v nové společnosti a zároveň s tím i lidskou důstojnost, kterou v ní její manželství ubíjelo.
  Antikvariát 390 (Hradec Králové) - 39 Kč
 6. Dáma ze společnosti
  Šaginjan, Marietta Sergejevna - 1972 - 140 s. str.
  Lidové nakladat, Praha 1972, 1. vyd., 140 s.
  Vazba: původní s obálkou
  Stav: dobrý
  Antikvariát Poděbrady (Poděbrady) - 30 Kč
 7. Dáma ze společnosti
  Marietta Šigiňanová, 1972 - 1972 - 141 str.
  Dáma ze společnosti / Marietta Šigiňanová, 1972 - vazba: tvrdá, stav: zachovalá, první vydání. stran 141
  Antikvariát Liberec (Liberec) - 79 Kč
 8. Šagiňanová Marietta - Dáma ze společnosti
  - 1972
  Vydal: Lidové nakladatelství, Praha, 1972 Vazba: celoplátěná, pap.přebal      
  ANTIKnihy (Náchod) - 40 Kč
 9. Dáma ze společnosti
  Šagiňanová Marietta - 1972 - 140 str.
  Lidové nakladatelství 1972
  Antikvariát Čierne na Bielom (SR) (Trenčín) - 1.30 € / 34 Kč
 10. Dáma ze společnosti
  Šagiňanová, Marietta - 1972
  vázaná, bez přebalu
  Antikvariát Diviš (Praha 8) - 40 Kč