Můj antikvariát

vyhledávání v českých antikvariátech

Ďáblova alternativa.

Forsyth, Frederick
Vyd. 2. Euromedia Group, 1999. 443 s.
Edice: Stopa

Baila.net - více informací o knize, hodnocení, vlastní seznamy

 1. Ďáblova alternativa
  Frederick Forsyth - 1999 - 448 str.
  Osmdesátá léta minulého století – studená válka mezi Spojenými státy a Sovětským svazem vrcholí. Agentům CIA se podaří odhalit, že ruské zemědělství utrpělo díky svému špatnému systému hospodaření a kontroly značné škody a že zemi hrozí hladomor. Američané, každoroční dodavatelé pšenice do SSSR, se tuto zprávu snaží využít ve svůj prospěch při jednání o odzbrojení. Vše probíhá podle plánu a dohoda je téměř uzavřena. Pak se však objeví na světové scéně skupina ukrajinsko-židovských emigrantů, kteří se rozhodnou odstranit nenáviděného šéfa KGB. Během několika hodin se jim podaří rozvrátit jednání a nastolit pouze dvě alternativy – zničení západní Evropy, nebo třetí světová válka. Napjatou situaci se pokusí vyřešit Adam Murdo z britské tajné služby SIS, když přinese alternativu třetí – ďáblovu. V edici Stopa vydala Euromedia Group v Praze 1999. Přeložila Eva Marxová. Vydání druhé, stran 448. Původní brož, měkká vazba, mírně odřená. Stav pěkný.
  Antikvariát Valentinská (Praha 1) - 90 Kč
 2. Ďáblova alternativa
  Forsyth, Frederick - 1999 - 443 str.
  Historický zlom mezi Východem a Západem v osmdesátých letech tohoto století. V Sovětském svazu, v roce katastrofální neúrody a s hrozbou hladomoru se politbyro rozdělí na dvě frakce. Jestřábi prosazují válku, druhá, umírněná skupina navrhuje jednat o odzbrojení. Ve Spojených státech amerických se agentům CIA podaří zjistit, že Sovětskému svazu hrozí hladomor - prezident má v plánu této informace využít při jednání o odzbrojení. 2. vydání. Přeložila Eva Marxová.
  1. podzemní antikvariát (Praha 1) - 40 Kč
 3. Stopa : Ďáblova alternativa
  Forsyth Frederick - 1999 - 448 stran, brožovaná, 2.vydání str.
  Osmdesátá léta minulého století studená válka mezi Spojenými státy a Sovětským svazem vrcholí. Agentům CIA se podaří odhalit, že ruské zemědělství utrpělo díky svému špatnému systému hospodaření a kontroly značné škody a že zemi hrozí hladomor.
  Antikvariát Bohumín (Bohumín) - 40 Kč
 4. Ďáblova alternativa
  Forsyth Frederick - 1999 - 444 str.
  výborný stav, vydavatel: Euromedia Group, rok vydání :1999, vydání: 2, přebal: bez přebalu, 444 str., brožovaná
  Antikvariát MarLen (Svitavy) - 65 Kč
 5. Ďáblova alternativa
  Forsyth, Frederick - 1999 - 443 s. str.
  Euromedia Group, V Praze 1999, 2. vyd.
  Stav: Pěkná brož
  Antikvariát Morava (Brno) - 45 Kč
 6. Ďáblova alternativa
  Forsyth, Frederick - 1999 - 443 str.
  OBr. se šikmeným hřbetem, přel. Eva Marxová
  Knížky.com (Praha 1) - 60 Kč