Můj antikvariát

vyhledávání v českých antikvariátech

Conan bukanýr.

De Camp, L. Sprague; Carter, Lin
Vyd. 1. Mustang, 1995. 202 s.

Baila.net - více informací o knize, hodnocení, vlastní seznamy

 1. Conan bukanýr
  Lyon Sprague de Camp - 1995
  Děsivá noční můra žene princeznu Chabelu z paláce. Vévoda Villagro má jedinečnou šanci svrhnout starého zingarského krále a usednout na trůn. Kněz tajného Setova kultu mu v tom pomáhá silami černé magie. Vše jde snadno a zdá se, že již mají vyhráno, když tu se v Zingaře objeví barbar ze Severu. V přístavu totiž zakotvil svou loď… Conan! Nakl. Mustang, Plzeň 1995. Původní brož, napatrně natržená ve hřbetu. 202 stran, rozměr 11,5 × 18 cm. Velmi dobrý stav (viz foto)!
  Antikvariát Valentinská (Praha 1) - 120 Kč
 2. Conan Bukanýr
  Lyon Sprague de Camp - 1995
  Děsivá noční můra žene princeznu Chabelu z paláce. Vévoda Villagro má jedinečnou šanci svrhnout starého zingarského krále a usednout na trůn. Kněz tajného Setova kultu mu v tom pomáhá silami černé magie. Vše jde snadno a zdá se, že již mají vyhráno, když tu se v Zingaře objeví barbar ze Severu. V přístavu totiž zakotvil svou loď… Conan! Nakl. Mustang, Plzeň 1995. Vydání první. Původní brož, 202 stran, rozměr 11,5 × 18 cm. Pěkný stav (viz foto)!
  Antikvariát Valentinská (Praha 1) - 60 Kč
 3. Lyon Sprague de Camp: Conan bukanýr

  Conan bukanýr Lyon Sprague de Camp Děsivá noční můra žene princeznu Chabelu z paláce. Vévoda Villagro má jedinečnou šanci svrhnout starého zingarského krále a usednout na trůn. Kněz tajného Setova kultu mu v tom pomáhá silami černé magie. Vše jde snadno a zdá se, že již mají vyhráno, když tu se v Zingaře objeví barbar ze Severu. V přístavu totiž zakotvil svou loď… Conan! vydal Mustang v roce ... [více]
  Aukro (Ondra_CH, Praha 10) - 120 Kč (KUP TEĎ)
 4. Conan bukanýr
  L. Sprague de Camp - 1995 - 200 str.
  Mustang 1995
  Antikvariát Smíchov (Praha 5) - 85 Kč