Můj antikvariát

vyhledávání v českých antikvariátech

Vyzkoušejte novou verzi vyhledávače

Conan a krokodýlí bůh.

Blanc, Christopher
Vyd. 1. Deus, 2005. 235 s.

Baila.net - více informací o knize, hodnocení, vlastní seznamy

 1. Blanc, Christopher: CONAN A KROKODÝLÍ BŮH
  - 236 str.
  Kdo v Shadizaru vraždí vysoké a silné muže? Proč nájemní vrazi útočí na Conana, který má ve váčku sotva pár stříbrňáků a ve městě je teprve jeden den? Jedenkrát za tisíc let se v úplňkové noci hvězdy dostanou do takového postavení, aby bylo možné otevřít prastarý skalní chrám, ve kterém kdysi bojovala lehkonohá Tančící bohyně s krokodýlím bohem Sobkem. Jejich dávný boj musí dobojovat lidé, proto míří do pouště Conan s pannou bojovnicí a upovídaným falešným hráčem, aby se v tajemném chrámu utkali v boji na život a na smrt s černým mágem, zradou i samotným krokodýlím bohem. AUTOR: Christopher Blanc ORIGINÁL: Conan and Crocodille God PŘEKLAD: Břetislav Čenda VAZBA: měkká - paperback - brož POČET STRAN: 236 PŮVODNI CENA: Kč 199,-
  Scifík.cz (Praha 5) - 98 Kč
 2. CONAN A KROKODÝLÍ BŮH

  Brožovaná, 235 stran. Kdo v Shadizaru vraždí vysoké a silné muže? Proč nájemní vrazi útočí na Conana, který má ve váčku sotva pár stříbrňáků a ve městě je teprve jeden den? Jedenkrát za tisíc let se v úplňkové noci hvězdy dostanou do takového postavení, aby bylo možné otevřít prastarý skalní chrám, ve kterém kdysi bojovala lehkonohá Tančící bohyně s krokodýlím bohem Sobkem. Jejich dávný boj musí dobojovat lidé, proto míří do pouště Conan s pannou bojovnicí a upovídaným falešným hráčem, aby se v tajemném chrámu utkali v boji na život a na smrt s černým mágem, zradou i samotným krokodýlím bohem.
  Antikvariát Na Rynku (Hradec Králové) - 130 Kč
 3. stejná vydání

  Conan - a krokodýlí bůh


  (Conan and Crocodille God)
  Conan - a krokodýlí bůh
  Blanc Christopher
  Kdo v Shadizaru vraždí vysoké a silné muže? Proč nájemní vrazi útočí na Conana, který má ve váčku sotva pár stříbrňáků a ve městě je teprve jeden den?
  Jedenkrát za tisíc let se v úplňkové noci hvězdy dostanou do takového postavení, aby bylo možné otevřít prastarý skalní chrám, ve kterém kdysi bojovala lehkonohá Tančící bohyně s krokodýlím bohem Sobkem. Jejich dávný boj musí dobojovat lidé, proto míří do pouště Conan s pannou bojovnicí a upovídaným falešným hráčem, aby se v tajemném chrámu utkali v boji na život a na smrt s černým mágem, zradou i samotným krokodýlím bohem.
  Antikvariát Wales (Praha 4) - 179 Kč
 4. Conan a krokodýlí bůh
  Blanc, Christopher - 2005
  Deus 2005.
  Nakladatelská brož, velmi dobrý stav.
  Antikvariát u Léona Cliftona (Praha 4) - 60 Kč
 5. Conan a krokodýlí bůh
  Blanc, Christopher - 2005 - 235 str.
  D-Consult 2005
  Červený knír (Dobřejovice) - 50 Kč