Můj antikvariát

vyhledávání v českých antikvariátech

Vyzkoušejte novou verzi vyhledávače

Člověk není nikdy úplně šťastný.

Gavalda, Anna
1. vyd. Mladá fronta, 2009. 535 s.

Baila.net - více informací o knize, hodnocení, vlastní seznamy

 1. ČLOVĚK NENÍ NIKDY ÚPLNĚ ŠŤASTNÝ

  Vázaná s obálkou, 450 stran. Sedmačtyřicetiletý pařížský architekt Charles Balanda stojí v čele úspěšného studia, vydělává slušné peníze, žije s krásnou ženou a její dospívající dcerou a zdánlivě mu nic nechybí ke štěstí. Jednoho dne se dozví, že zemřela Anouk, žena, která ho v mládí nejvíce ovlivnila, matka jeho nejlepšího kamaráda. Těch pár slov v něm najednou vyvolá vlnu vzpomínek. Mimoděk si uvědomí, co všechno mu za život uteklo mezi prsty, co zanedbal, vynechal, nedotáhl, a zaplaví ho smutek, deprese, cítí se starý, unavený, vyčerpaný, bez chuti žít. Něco ho táhne do minulosti, ale nestačí mu vracet se do ní v myšlenkách, musí se vyrovnat s nedořešenými věcmi svého mládí do důsledku. Rozjede se na jih Francie, do zapadlého kouta, kde žije jeho bývalý kamarád a Anoučin syn. Objeví tam nejen úplně jiný svět, který dosud neznal, ale znovu si uvědomí život a jeho sílu. Další z Gavaldiných bestsellerů, který uchvátí a připomene, že lidská existence se skládá z mnoha kapitol a štěstí z drobných kousíčků.
  Antikvariát Na Rynku (Hradec Králové) - 260 Kč
 2. Člověk není nikdy úplně šťastný
  Gavalda, Anna - 2009 - 535 s. str.
  Mladá fronta, Praha 2009, 1. vyd.
  Vazba: Tvrdá
  Stav: pěkný
  Nejnovější román populární francouzské spisovatelky Rozdrolené lásky, rodiny rozpadající se kvůli nudě a opotřebovanosti a hledající způsob, jak začít znovu, po kouskách poztrácené štěstí, nová setkání, bytosti, které se míjejí, navzájem ovlivňují, milují se, vyčítají si, odpouštějí To je život v Gavaldině podání: velká hra, skládanka, kterou lze skládat a zase rozkládat, vyměňovat díly za jiné a znovu se vracet k těm původním. Sedmačtyřicetiletý pařížský architekt Charles Balanda stojí v čele úspěšného studia, vydělává slušné peníze, žije s krásnou ženou a její dospívající dcerou a zdánlivě mu nic nechybí ke štěstí. Jednoho dne se dozví, že zemřela Anouk, žena, která ho v mládí nejvíce ovlivnila, matka jeho nejlepšího kamaráda. Těch pár slov v něm najednou vyvolá vlnu vzpomínek. Mimoděk si uvědomí, co všechno mu za život uteklo mezi prsty, co zanedbal, vynechal, nedotáhl, zaplaví ho smutek, deprese, cítí se starý, unavený, vyčerpaný, bez chuti žít. Něco ho táhne do minulosti, ale nestačí mu vracet se do ní v myšlenkách, musí se vyrovnat s nedořešenými věcmi svého mládí do důsledku. Rozjede se na jih Francie, do zapadlého kouta, kde žije jeho bývalý kamarád a Anoučin syn. Objeví tam nejen úplně jiný svět, který dosud neznal, ale znovu si uvědomí život a jeho sílu. Gavalda si pohrává se stylem, zkratkovitost střídá s rozvláčností, nešetří odkazy na literaturu a historii, nevyhýbá se ironii ani patosu. Další z jejích bestselerů, který uchvátí a připomene, že lidská existence se skládá z mnoha kapitol a štěstí z drobných kousíčků.
  Antikvariát u stromu (Pacov) - 120 Kč
 3. Člověk není nikdy úplně šťastný
  Gavalda, Anna - 2009
  Rok: 2009; Vydavatel: Mladá fronta; Obálka: Michal Chodanič; Grafická úprava: Michal Chodanič; Velikost: 14 x 21 cm; Počet stran: 536; Vazba: pevná s přebalem; Poznámka: pěkný stav;
  Antikvariát Bastion (Tábor) - 130 Kč
 4. Gavalda Anna - Člověk není nikdy úplně šťastný

  75 8/15 jako nová, Při ...
  Aukro (antikvariatbs, Praha 11) - 100 Kč (KUP TEĎ)
 5. Člověk není nikdy úplně šťastný
  Anna Gavalda - 2009 - 514 str.
  Mladá fronta 2009
  Antikvariát Brdy [internet] - 135 Kč
 6. Člověk není nikdy úplně šťastný
  Anna Gavalda - 2009 - 530 str.
  Mladá fronta 2009
  Antikvariát Smíchov (Praha 5) - 95 Kč
 7. Člověk není nikdy úplně šťastný
  Gavalda, Anna - 2009
  Mladá fronta 2009
  Antikvarium (Zlín, Brno, Praha) - 115 Kč
 8. Člověk není nikdy úplně šťastný
  Gavalda Anna - 2009
  Mladá fronta 2009
  Antikvariát Dana Kurovce (Praha 3) - 160 Kč
 9. Člověk není nikdy úplně šťastný
  GAVALDA Anna - 2009
  váz., bez přeb.
  Antikvariát Čejka (Praha 5) - 300 Kč