Můj antikvariát

vyhledávání v českých antikvariátech

Vyzkoušejte novou verzi vyhledávače

Čína : zpráva o zrodu velmoci.

Bosák, Jaromír; Hrubý, Dan
XYZ, 2008. 209 s., [24] s. barev. obr. příl

Baila.net - více informací o knize, hodnocení, vlastní seznamy

 1. Čína * Zpráva o zrodu velmoci
  J. Bosák * D. Hrubý - 2008 - 209 str.
  Čína. Nic ji nesymbolizuje lépe než enormní finanční i lidské nasazení, s nímž zdejší vláda uspořádala olympiádu, a neuvěřitelný vzestup čínského sportu, ať již byl dosažen jakýmikoliv, třeba nekalými prostředky. Věnují-li se autoři v této knize sportu a olympiádě, píší zároveň o podstatě a principech změn, s nimiž jsme v globálním měřítku konfrontováni. Píší o zrodu velmoci – sportovní, ekonomické, vědecké i vojenské – protože tak jako Čína vycvičila olympijské vítěze v těch nejbizarnějších olympijských disciplínách, našla i astronauty vystupující do voleného kosmu (aby zamávali světu rudým praporkem), vědce, zkoumající lidský genom, programátory, manažery nebo piloty stíhaček. Zrodila se velmoc. Dan Hrubý a Jaromír Bosák o tom podávají aspoň částečné svědectví. Knihu doprovází mnoho fotografií Jana Šibíka a Michala Růžičky. Vydalo nakladatelství XYZ. Praha 2008. Stran 209. Původní pevná vazba s přebalem, stav dobrý, lehce odřený a polepený přebal (viz obr.). Rozměry: 15 x 22 cm.
  Antikvariát Valentinská (Praha 1) - 260 Kč
 2. Čína. Zpráva o zrodu velmoci
  Jaromír Bosák * Dan Hrubý - 2008
  Čína. Nic ji nesymbolizuje lépe než enormní finanční i lidské nasazení, s nímž zdejší vláda uspořádala olympiádu, a neuvěřitelný vzestup čínského sportu, ať již byl dosažen jakýmikoliv, třeba nekalými prostředky. Věnují-li se autoři v této knize sportu a olympiádě, píší zároveň o podstatě a principech změn, s nimiž jsme v globálním měřítku konfrontováni. Píší o zrodu velmoci – sportovní, ekonomické, vědecké i vojenské – protože tak jako Čína vycvičila olympijské vítěze v těch nejbizarnějších olympijských disciplínách, našla i astronauty vystupující do voleného kosmu (aby zamávali světu rudým praporkem), vědce, zkoumající lidský genom, programátory, manažery nebo piloty stíhaček. Zrodila se velmoc. Dan Hrubý a Jaromír Bosák o tom podávají aspoň částečné svědectví. Knihu doprovází mnoho fotografií Jana Šibíka a Michala Růžičky Nakl. XYZ, Praha 2008. Původní pevná vazba s přebalem, 209 stran, rozměr: 15 x 21 cm. Velmi dobrý stav ( viz obr.).
  Antikvariát Valentinská (Praha 1) - 90 Kč
 3. Čína - Zpráva o zrodu velmoci
  Jaromír Bosák, Dan Hrubý - 2008 - 212 str.
   Věnují-li se autoři v této knize sportu a olympiádě, píší zároveň o podstatě a principech změn, s nimiž jsme v globálním měřítku konfrontováni. Píší o zrodu velmoci – sportovní, ekonomické, vědecké i vojenské – protože tak jako Čína vycvičila olympijské vítěze v těch nejbizarnějších olympijských disciplínách, našla i astronauty vystupující do voleného kosmu (aby zamávali světu rudým praporkem), vědce, zkoumající lidský genom, programátory, manažery nebo piloty stíhaček. Zrodila se velmoc. Dan Hrubý a Jaromír Bosák o tom podávají aspoň částečné svědectví. Knihu doprovází mnoho fotografií Jana Šibíka a Michala Růžičky.
  Krmítko pro duši (Jihlava) - 100 Kč
 4. Čína- Zpráva o zrodu velmoci
  Jaromír Bosák,*Dan Hrubý - 2008 - 210 str.
  Nakladatelství XYZ, Praha 2008.Tak jako Čína vycvičila olympijské vítěze v nejbizarnějších sportovních disciplínách, našla astronauty vystupující do volného kosmu, vědce zkoumající lidský genom, programátory, manažery nebo piloty stíhaček. Zrodila se velmoc. Stran 210. Původní pevná vazba s přebalem, stav velmi pěkný( viz obr.). Rozměr 14x21 cm.
  Antikvariát Valentinská (Praha 1) - 80 Kč
 5. Čína - zpráva o zrodu velmoci
  J. Bosák, D. Hrubý , ill. foto: Jan Šibík, M. Růžička - 2008 - 212 str.
  212 str., vázaná, bez přebalu, desky odřené v rozích, uvnitř velmi dobrý stav, POLOŽKA SE NACHÁZÍ V EXT. SKLADU - K DISPOZICI NÁSLEDUJÍCÍ DEN
  Dva antikváři (Praha 10) - 70 Kč
 6. Čína zpráva o zrodu velmoci
  Jaromír Bosák, Jan Hrubý - 2008 - 209 str.
  XYZ 2008, Velmi dobrý
  Antikvariát Kačur (Praha 7) - 150 Kč
 7. Čína, Zpráva o zrodu velmoci
  Bosák J., Hrubý D. - 2008 - 209 str.
  nakl. XYZ, 2008, vázaná s obálkou, 209 stran, výborný stav obsahuje přílohy barevných fotografií
  Antikvariát u kostela (Teplice) - 65 Kč
 8. Čína - Zpráva o zrodu velmoci
  Jaromír Bosák, Dan Hrubý - 2008 - 212 str.
  Nakladatelská vazba, 210x147, pěkná
  Antikvariát Levné knihy (Praha 4) - 80 Kč