Můj antikvariát

vyhledávání v českých antikvariátech

Cíl Írán : pravda o plánech Bílého domu na změnu íránského režimu.

Ritter, Scott
1. vyd. Mladá fronta, 2008. 237 s.

Baila.net - více informací o knize, hodnocení, vlastní seznamy

 1. Cíl Írán / Scott Ritter, 2008
  - 2008
  Cíl Írán / Scott Ritter, 2008 - vazba: tvrdá, stav: nová, původní obálka, stran 240 V době, kdy média přinášela další a další zprávy o amerických plánech vojenského útoku na Írán, došlo k odhalení ještě výbušnější aféry. Ukázalo se, že Spojené státy prodaly Izraeli na 500 "prorážečů bunkrů" neboli obřích leteckých pum a tisíce kusů další munice, kterou by Izrael mohl využít k útoku na Írán. Íránská reakce byla rychlá a očekávaná. Teherán znovu zdůraznil, že by v případě jakéhokoli vojenského útoku na své území provedl ostrá odvetná opatření, a navíc naznačil, že by v takovém případě uvažoval i o preemptivním útoku. Íránský ministr obrany Alí Šamchání varovně prohlásil: "Nebudeme sedět a čekat, co nám ostatní udělají". Jakoby na důkaz, že tato slova nejsou prázdnou hrozbou, předvedl Írán na každoroční vojenské přehlídce v říjnu 2004 nové balistické střely dlouhého doletu popsané protiamerickými protiizraelskými hesly.
  Gramodesky.shop (Liberec) - 139 Kč
 2. Cíl Írán
  Scott Ritter - 2008
  Pravda o plánech Bílého domu na změnu íránského režimu. Mladá fronta, 2008. Původní vazba s přebalem, 8°, 237 stran. Pěkný stav (viz foto)!
  Antikvariát Valentinská (Praha 1) - 130 Kč
 3. Cíl Írán
  Scott Ritter - 2008 - 326 str.
  Mladá fronta, Praha, velmi dobrý stav, naražené hrany, lehce ušpiněná obálka, pevná kartonová vazba s přebalem, 326 stran.
  Antikvariáty.cz (Praha 1, 2) - 120 Kč