Můj antikvariát

vyhledávání v českých antikvariátech

Vyzkoušejte novou verzi vyhledávače

Chtěla bych ten strom.

Kolárová, Jaromíra
1. vyd. Československý spisovatel, 1984. 290 s.
Edice: Žatva

Baila.net - více informací o knize, hodnocení, vlastní seznamy

 1. Kolárová - Chtěla bych ten strom
  J. Kolárová - 1984, 1. vydání
  Hlavní postavu románu, dvacetiletou Zuzanu, poznáváme v okamžiku, kdy se přichází představit na své nové místo jako sekretářka ředitele velkého obchodního domu. Ze vzájemných sympatií mezi ní a jejím šéfem vznikne záhy obapolné citové vzplanutí; je však možné, aby mezi dvěma lidmi rozdílných generací a rozdílných životních zkušeností mohl být trvale takový vztah, který by odolal všem překážkám, jež přináší životní realita?   Externí sklad - 006
  Antikvariát Janoš (Brno) - 40 Kč
 2. Chtěla bych ten strom od Jaromíra Kolárová
  - 1984
  Chtěla bych ten strom od Jaromíra Kolárová. Hlavní postavu románu, dvacetiletou Zuzanu, poznáváme v okamžiku, kdy se přichází představit na své nové místo jako sekretářka ředitele velkého obchodního domu. Ze vzájemných sympatií mezi ní a jejím šéfem vznikne záhy obapolné citové vzplanutí; je však možné, aby mezi dvěma lidmy rozdílných generací a rozdílných životních zkuše... Vydáno 1984. Stran 290. Dobrý stav.
  Antikvariát AANET (Borotice u Znojma) - 75 Kč
 3. Chtěla bych ten strom od Jaromíra Kolárová
  - 1984
  Chtěla bych ten strom od Jaromíra Kolárová. Hlavní postavu románu, dvacetiletou Zuzanu, poznáváme v okamžiku, kdy se přichází představit na své nové místo jako sekretářka ředitele velkého obchodního domu. Ze vzájemných sympatií mezi ní a jejím šéfem vznikne záhy obapolné citové vzplanutí; je však možné, aby mezi dvěma lidmi rozdílných generací a rozdílných životních z... Vydáno 1984. Stran 290. Dobrý stav.
  Antikvariát AANET (Borotice u Znojma) - 75 Kč
 4. Chtěla bych ten strom
  Kolárová, Jaromíra - 1984 - 290 s. str.
  Československý spisovatel, Praha 1984, 1. vyd.
  Vazba: Tvrdá
  Stav: pěkný,lehce zešikmená vazba
  Hlavní postavu románu, dvacetiletou Zuzanu, poznáváme v okamžiku, kdy se přichází představit na své nové místo jako sekretářka ředitele velkého obchodního domu. Ze vzájemných sympatií mezi ní a jejím šéfem vznikne záhy obapolné citové vzplanutí; je však možné, aby mezi dvěma lidmi rozdílných generací a rozdílných životních zkušeností mohl být trvale takový vztah, který by odolal všem překážkám, jež přináší životní realita?
  Antikvariát u stromu (Pacov) - 50 Kč
 5. Chtěla bych ten strom
  Kolárová, Jaromíra - 1984 - 290 s. str.
  Československý spisovatel, Praha 1984, 1. vyd.
  Vazba: Tvrdá bez obálky
  Stav: Dobrý
  Antikvariát Ing. Pavel Vacek (Havlíčkův Brod) - 50 Kč