Můj antikvariát

vyhledávání v českých antikvariátech

Vyzkoušejte novou verzi vyhledávače

Cestou na Camelot : [napříč časem, prostorem a alternativními světy-].

Wurts, Janny
1. vyd. Návrat, 2003. 515 s.

Baila.net - více informací o knize, hodnocení, vlastní seznamy

 1. Wurts, Janny: CESTOU NA CAMELOT
  - 488 str.
  Vydejte se k Mostu ze snů, kde právě došlo ke krutému útoku na poslední Strom, který ještě spojuje náš svět s kouzelným světem víl. Tento odsouzeníhodný čin bude mít vážné následky! Sledujte osudy, radosti i strasti Michaela Christophera Jensena, jr., a hlavně jeho opakovaná setkání s kosmickým pirátem MacKenziem Jamesem – kdo z těch dvou je však skutečně zločinec? V citlivě a dojemně napsané nosné povídce překládá čtenáři nádhernou a strhující možnost úniku od bolesti a utrpení, které s sebou přináší smrtelná nemoc. V povídkové sbírce Cestou na Camelot se Janny Wurtsová představuje v plné šíři svého spisovatelského talentu jako citlivá, vtipná, nápaditá a naprosto podmanivá. Sbírka kterou právě držíte v rukou, je třída sama pro sebe. POVÍDKY: Hledač cest Protivník Příběh o sněžném netvorovi Havárie Pád Poklad ze Stříbrodolu Dvojnásob slepý Léčka Příběh Snovače snů Trojitý kříž Most ze snů Konec písně Trhači Bez milosti Cestou na Camelot AUTOR: Janny Wurts ORIGINÁL: That Way Lies Camelot PŘEKLAD: Tomáš Suchomel VAZBA: měkká - paperback - brož POČET STRAN: 488 PŮVODNÍ CENA: Kč 269,-
  Scifík.cz (Praha 5) - 128 Kč
 2. stejná vydání

  Cestou na Camelot


  (That Way Lies Camelot)
  Cestou na Camelot
  Wurts Janny
  Vydejte se k Mostu ze snů, kde právě došlo ke krutému útoku na poslední Strom, který ještě spojuje náš svět s kouzelným světem víl. Tento odsouzeníhodný čin bude mít vážné následky!
  Sledujte osudy, radosti i strasti Michaela Christophera Jensena, jr., a hlavně jeho opakovaná setkání s kosmickým pirátem MacKenziem Jamesem - kdo z těch dvou je však skutečně zločinec?
  V citlivě a dojemně napsané nosné povídce překládá čtenáři nádhernou a strhující možnost úniku od bolesti a utrpení, které s sebou přináší smrtelná nemoc.
  V povídkové sbírce Cestou na Camelot se Janny Wurtsová představuje v plné šíři svého spisovatelského talentu jako citlivá, vtipná, nápaditá a naprosto podmanivá. Sbírka kterou právě držíte v rukou, je třída sama pro sebe.
  Antikvariát Wales (Praha 4) - 242 Kč
 3. stejná vydání

  Cestou na Camelot


  napříč časem, prostorem a alternativními světy-
  Cestou na Camelot
  Wurts, Janny - 2003 - 515 s. str.
  Návrat, Brno 2003, 1. vyd.
  Vazba: brožovaná
  Stav: Výborná brož
  Antikvariát Morava (Brno) - 55 Kč
 4. Cestou na Camelot
  Janny Wurts - 2003 - 516 str.
  Návrat, Brno, velmi dobrý stav, orig. brož. vazba, ta je slabě odřená, naražené rohy, lehce nažloutlé listy, překlad Tomáš Suchomel, 1. vydání, 516 stran.
  Antikvariáty.cz (Praha 1, 2) - 100 Kč
 5. Cestou na Camelot
  Wurts, Janny - 2003
  Návrat 2003
  Antikvarium (Zlín, Brno, Praha) - 50 Kč