Můj antikvariát

vyhledávání v českých antikvariátech

Český Meran : legendy, báje, příběhy, záhady, magie a otazníky : Sedlec-Prčice, Nadějkov, Vlksice, Zvěřinec, Vysoký Chlumec, Křepenice, Obděnice a okolí.

Toufar, Pavel
1. vyd. Start, 2001. 255 s.
Edice: Tajemnou českou krajinou

Baila.net - více informací o knize, hodnocení, vlastní seznamy

 1. Český Meran - tajemnou českou krajinou
  Pavel Toufar - 2001
  Legendy, báje, příběhy, záhady, magie a otazníky aneb Sedlec-Prčice, Nadějkov, Vlksice, Zvěřinec, Myslkov, Obděnice, Vysoký Chlumec, Křepenice a okolí. Tajemství, záhadné otazníky i polozapomenuté podivuhodné příběhy z českých dějin, ale také historická fakta a nápady na putování nejzajímavějšími místy jsou námětem knihy s podtitulem "legendy, báje, příběhy, záhady, magie a otazníky aneb Sedlec-Prčice, Nadějkov, Vlksice, Zvěřinec, Myslkov, Obděnice, Vysoký Chlumec, Křepenice a okolí." Nahlédneme do tajemství Krčínovy tvrze v Křepenicích, ale také do osudu muže, který byl patrně nejúspěšnějším hospodářem své doby, zjistíme, že neexistuje věrohodné potvrzení, kde spočívají ostatky tohoto pozoruhodného muže a že na celé záhadě má nejspíš vinu lakota jedné z jeho dcer. Stejně jako na dalších místech popisované krajiny, budeme se rovněž v Krčínově případu setkávat se zjevením čertů, kteří nám pomohou vypravit se na exkurzi do podzemí naší rodné planety. Vydal Jindřich Brožek, nakl. Start, Benešov 2001. Původní pevná vazba s přebalem, 255 stran, rozměry: 15 x 22 cm, vydání první. Velmi dobrý stav, lehce odřený přebal (viz foto)! EAN: 9788086231198.
  Antikvariát Valentinská (Praha 1) - 130 Kč
 2. Český Meran - tajemnou českou krajinou
  Pavel Toufar - 2001
  Legendy, báje, příběhy, záhady, magie a otazníky aneb Sedlec-Prčice, Nadějkov, Vlksice, Zvěřinec, Myslkov, Obděnice, Vysoký Chlumec, Křepenice a okolí. Tajemství, záhadné otazníky i polozapomenuté podivuhodné příběhy z českých dějin, ale také historická fakta a nápady na putování nejzajímavějšími místy jsou námětem knihy s podtitulem "legendy, báje, příběhy, záhady, magie a otazníky aneb Sedlec-Prčice, Nadějkov, Vlksice, Zvěřinec, Myslkov, Obděnice, Vysoký Chlumec, Křepenice a okolí." Nahlédneme do tajemství Krčínovy tvrze v Křepenicích, ale také do osudu muže, který byl patrně nejúspěšnějším hospodářem své doby, zjistíme, že neexistuje věrohodné potvrzení, kde spočívají ostatky tohoto pozoruhodného muže a že na celé záhadě má nejspíš vinu lakota jedné z jeho dcer. Stejně jako na dalších místech popisované krajiny, budeme se rovněž v Krčínově případu setkávat se zjevením čertů, kteří nám pomohou vypravit se na exkurzi do podzemí naší rodné planety. Vydal Jindřich Brožek, nakl. Start, Benešov 2001. Původní pevná vazba s přebalem, 255 stran, rozměry: 15 x 22 cm, vydání první. Velmi dobrý stav, lehce odřený přebal (viz foto)!
  Antikvariát Valentinská (Praha 1) - 190 Kč
 3. Český meran - tajemnou českou krajinou
  Pavel Toufar - 2001
  Tajemství, záhadné otazníky i polozapomenuté podivuhodné příběhy z českých dějin, ale také historická fakta a nápady na putování nejzajímavějšími místy jsou námětem knihy s podtitulem "legendy, báje, příběhy, záhady, magie a otazníky aneb Sedlec-Prčice, Nadějkov, Vlksice, Zvěřinec, Myslkov, Obděnice, Vysoký Chlumec, Křepenice a okolí." Nahlédneme do tajemství Krčínovy tvrze v Křepenicích, ale také do osudu muže, který byl patrně nejúspěšnějším hospodářem své doby, zjistíme, že neexistuje věrohodné potvrzení, kde spočívají ostatky tohoto pozoruhodného muže a že na celé záhadě má nejspíš vinu lakota jedné z jeho dcer. Stejně jako na dalších místech popisované krajiny, budeme se rovněž v Krčínově případu setkávat se zjevením čertů, kteří nám pomohou vypravit se na exkurzi do podzemí naší rodné planety. Nakl. Start, Benešov, 2001. Původní vazba s obálkou, 255 stran, rozměr: 14,5 × 21 cm. Velmi pěkný stav (viz foto)!
  Antikvariát Valentinská (Praha 1) - 150 Kč
 4. stejná vydání

  Český Meran


  legendy, báje, příběhy, záhady, magie a otazníky - Sedlec-Prčice, Nadějkov, Vlksice, Zvěřinec, Vysoký Chlumec, Křepenice, Obděnice a okolí
  Český Meran
  Toufar, Pavel - 2001 - 255 s. str.
  Start, Benešov 2001, 1. vyd.
  Vazba: Vazaná
  Stav: Pěkná
  Kniha má obálku.
  Antikvariát S (Humpolec) - 100 Kč
 5. Český meran-Tajemnou českou krajinou
  - 2001 - 256 str.
  Toufar P., 2001 vydal Start, 256 str., foto,nákresy,mapky, stav jako nová, vázaná, legendy,báje,příběhyx,záhady,magie a otazníky:Sedlec-Prčice,Nadějkov,Vlksice, Zvěřinec,Vysoký Chlumec,Křepenice,Obděnice a okolí, Toufar P.
  Antikvariát L + P (Stará Boleslav) - 90 Kč
 6. Český Meran - tajemnou českou krajinou
  Pavel Toufar - 2001 - 255 str.
  Start 2001
  velmi dobrý stav, 255 str., vázaná
  Dva antikváři (Praha 10) - 130 Kč
 7. Český Meran (Tajemnou čes. krajinou)
  Toufar Pavel - 2001
  Start, Stav:1
  antikvariat-ant.com (Praha 5) - 120 Kč
 8. Český Meran, tajemnou čerskou krajinou
  TOUFAR Pavel - 2001
  váz. Stav:1
  Antikvariát Čejka (Praha 5) - 160 Kč