Můj antikvariát

vyhledávání v českých antikvariátech

Český jazyk a literatura : literatura, český jazyk, čtenářský deník, cvičení z českého jazyka : [ucelená, přehledná, osvědčená příprava k maturitě a k přijímacím zkouškám na střední a vysoké školy].

Sochrová, Marie
1. vyd. Fragment], 2007. 88, 104, 140, 126 s.

Baila.net - více informací o knize, hodnocení, vlastní seznamy

 1. 3ds Max 8 - Průvodce modelováním a animací
  - 2007
  3ds Max 8 - Průvodce modelováním a animací Autor: Kulagin Boris Rok vydání: 2007 Počet stránek: 392 Jazyk: Čeština Připadají vám referenční příručky nezáživné, nechcete studovat množství teorie, protože máte chuť pustit se ihned do práce v programu 3ds Max? V prakticky zaměřených výukových lekcích, které vycházejí ze zkušeností autora s tvorbou počítačových her a ze seminářů o 3D grafice a programu 3ds Max, se vždy naučíte základy potřebné pro okamžitou práci na grafickém projektu. Kniha pokrývá celý proces tvorby ve 3D, od návrhu scénáře, přes modelování, animaci až po rendering. Na základě dvou rozsáhlých cvičení se čtenáři naučí modelovat organické objekty, aplikovat textury, definovat materiály a osvětlení, animovat postavu, nastavit renderování, používat speciální efekty a mnoho dalšího. Kniha je určena začátečníkům a mírně pokročilým uživatelům, látka je doplněna množstvím poznámek a tipů. Z témat probíraných na projektech: * nástroje a jejich použití * modelujeme základní tvary * použití křivek při tvorbě složitějších objektů * tipy pro zjednodušené modelování organických tvarů * vytváříme realistické povrchy * světla, stíny a kamery * realistická animace pohybu svalů * finalizujeme návrh Doprovodné CD obsahuje všechny textury a scény pro vypracování projektů, které jsou v knize popisovány.
  Antikvariát AANET (Borotice u Znojma) - 296 Kč
 2. Vladimír Franz: Rozhovory
  Petr Kurka - 2004 - 235 str.
  Kniha mapuje prostřednictvím rozsáhlého rozhovoru, členěného tematicky na kapitoly o hudbě, výtvarném umění a divadle, tvorbu a názory předního a výjimečného českého hudebního skladatele a malíře Vladimíra Franze, profesora pražské DAMU. Součástí publikace je i rozsáhlá barevná příloha Franzova malířského díla. Přílohy: soupis hudebního a výtvarného díla Vladimíra Franze, 32 stránková barevná příloha, rejstřík. Jazyk: česky Rok vydání: 2004Vazba: vázanáPočet stran: 235Stav knihy: Nová kniha (NEJEDNÁ SE O POUŽITÉ ZBOŽÍ)
  Antikvariát Mlha (Žďár nad Sázavou) - 145 Kč
 3. Archeologická ročenka 2007 - Olomouc

  Např. Šňůrový hrob z Olomouce - Nemilan atd
  Antik-Variat.cz [Karlovice] - 100 Kč
 4. Český jazyk a literatura
  Marie Sochrová - 2007
  Vydáno: 2007 Stav: brožovaná, výborný
  Antikvariát u pošty (Ostrava) - 190 Kč
 5. Lexika slovenskej onymie Zborník materiálov
  Viac autorov - 2007 - 441 str.
  Veda 2007
  Antikvariát Čierne na Bielom (SR) (Trenčín) - 4.90 € / 132 Kč
 6. Testami k maturite Slovenský jazyk a literatúra
  Lukačková Renáta - 2007 - 96 str.
  Didaktis 2007
  Antikvariát Čierne na Bielom (SR) (Trenčín) - 1.40 € / 38 Kč