Můj antikvariát

vyhledávání v českých antikvariátech

Vyzkoušejte novou verzi vyhledávače

Černá barva krve.

Alten, Steve
1. vyd. v českém jazyce. BB/art, 2009. 484 s.

Baila.net - více informací o knize, hodnocení, vlastní seznamy

 1. Alten, Steve: ČERNÁ BARVA KRVE
  - 486 str.
  Kniha Černá barva krve se zabývá aktuálními otázkami nynějšího ohrožení světa a odpovídajícími postoji politiků; jde hlavně o podezření ohledně událostí 11. září, íránskou hrozbu a islámský fundamentalismus vůbec, o možný jaderný útok na Spojené státy, o tenčící se zásoby fosilních paliv, hlavně ropy, a jejich náhradu alternativními zdroji. Toto vše ovlivňují prezidentské volby v USA v roce 2008. Jednání politiků a postavení demokracie jsou přirovnávány ke hře skořápky, kterou politici hrají s voliči a kdy se kulička podvodně ocitne zcela jinde, než by podle všech předpokladů měla být. Děj knihy se soustředí hlavně na nutnost objevit nová ropná pole. Hrdina příběhu, odehrávajícího se v letech 2011 a 2012, je při vyhodnocování stávajících zásob ropy vystaven řadě nebezpečných situací vyplývajících z nečistého jednání politiků v souvislosti se všemi zmíněnými problémy. Je zajat poté, co instaloval počítačového červa, který má z účtů saúdskoarabské královské rodiny a rovněž z účtů ropných a drogových magnátů odčerpat špinavé peníze a peníze nenasytně získávané z provizí při obchodování s palivy, a musí přetrpět mučení v saúdskoarabském vězení. Jako červená nit se příběhem prolíná výroba dvou kufříkových jaderných bomb, z nichž jedna skutečně v roce 2012 zničí Los Angeles. Román napínavě líčí události, do nichž se dostává hrdina příběhu, bývalý hráč amerického fotbalu, ropný geolog a manžel bývalé agentky CIA, která měla možnost nahlédnout do nečistého jednání politiků a napsala o tom knihu, v níž prorocky líčí katastrofy, které svět čekají, pokud se vůdčí politikové nevzpamatují a nezmění jeho běh. AUTOR: Steve Alten ORIGINÁL: The Shell Game PŘEKLAD: Jiří Špalek VAZBA: pevná - hardback - váz - s přebalem POČET STRAN: 486 PŮVODNÍ CENA: Kč 299,-
  Scifík.cz (Praha 5) - 98 Kč
 2. Černá barva krve ant.
  Alten Steve
  Stav: Vynikající
  Kniha Černá barva krve se zabývá aktuálními otázkami nynějšího ohrožení světa a odpovídajícími postoji politiků; jde hlavně o podezření ohledně událostí 11. září, íránskou hrozbu a islámský fundamentalismus vůbec, o možný jaderný útok na Spojené státy, o tenčící se zásoby fosilních paliv, hlavně ropy, a jejich náhradu alternativními zdroji. Toto vše ovlivňují prezidentské volby v USA v roce 2008. Jednání politiků a postavení demokracie jsou přirovnávány ke hře skořápky, kterou politici hrají s voliči a kdy se kulička podvodně ocitne zcela jinde, než by podle všech předpokladů měla být. Děj knihy se soustředí hlavně na nutnost objevit nová ropná pole. Hrdina příběhu, odehrávajícího se v letech 2011 a 2012, je při vyhodnocování stávajících zásob ropy vystaven řadě nebezpečných situací vyplývajících z nečistého jednání politiků v souvislosti se všemi zmíněnými problémy. Je zajat poté, co instaloval počítačového červa, který má z účtů saúdskoarabské královské rodiny a rovněž z účtů ropných a drogových magnátů odčerpat špinavé peníze a peníze nenasytně získávané z provizí při obchodování s palivy, a musí přetrpět mučení v saúdskoarabském vězení. Jako červená nit se příběhem prolíná výroba dvou kufříkových jaderných bomb, z nichž jedna skutečně v roce 2012 zničí Los Angeles. Děj je zpestřen napínavým líčením událostí, do nichž se dostává hrdina příběhu, bývalý hráč amerického fotbalu, ropný geolog a manžel bývalé agentky CIA, která měla možnost nahlédnout do nečistého jednání politiků a napsala o tom knihu, v níž prorocky líčí katastrofy, které svět čekají, pokud se vůdčí politikové nevzpamatují a nezmění jeho běh.
  Antikvariát Wales (Praha 4) - 100 Kč
 3. Černá barva krve
  Alten Steve
  Román napínavě líčí události, do nichž se dostává hrdina příběhu, bývalý hráč amerického fotbalu, ropný geolog a manžel bývalé agentky CIA, která měla možnost nahlédnout do nečistého jednání politiků a napsala o tom knihu, v níž prorocky líčí katastrofy, které svět čekají, pokud se vůdčí politikové nevzpamatují a nezmění jeho běh.
  Antikvariát Wales (Praha 4) - 269 Kč
 4. Černá barva krve
  Alten, Steve - 2009 - 484 s. str.
  BB/art, Praha 2009, 1. vyd.
  Vazba: původní s obálkou
  Stav: Pěkný stav
  Antikvariát Fryč (Liberec) - 100 Kč
 5. Černá barva krve (Ropa, světa se jí začíná nedostávat)
  Steve Alten - 2009 - 484 str.
  BB/art, Praha, velmi dobrý stav, přebal pomačkaný a poškrábaný, desky naražené hrany, zkosený hřbet, orig. vazba s přebalem, 1. vydání, 484 stran.
  Antikvariáty.cz (Praha 1, 2) - 150 Kč
 6. Černá barva krve - Steve Alten
  - 2009 - 484 str.
  Černá barva krve - Steve Alten Ropa - světu se jí začíná nedostávat... nakl. BB art 2009 pěkný stav ...
  Aukro (satandart, Teplice) - 70 Kč (aukce)
 7. Černá barva krve
  Alten Steve - 2009 - 756 str.
  Ropa - světu se jí začíná nedostávat..., nakl. BB art, 2009, 1. vydání, vázaná, s obálkou, 756 stran, velmi pěkný stav
  Antikvariát u kostela (Teplice) - 75 Kč
 8. STEVE ALTEN - ČERNÁ BARVA KRVE

  Vazba pevná s obálkou - výborný stav. ROPA, SVĚTU SE JÍ ZAČÍNÁ NEDOSTÁVAT...
  Antikvariát u Brouků (Otrokovice) - 99 Kč
 9. Steve Berry - Rukopis Karla Velikého
  - 2009
  Domino - Ostrava 2009 - 1. vydání - 504 stran - Vázané. Vynikající stav.
  Antikvariát Luboš Růžička (Most) - 199 Kč
 10. Černá barva krve
  Alten, Steve - 2009 - 484 str.
  OPap., přel. Jiří Špalek
  Knížky.com (Praha 1) - 60 Kč
 11. Černá barva krve
  Steve Alten - 2009 - 484 str.
  BB art 2009
  Antikvariát Smíchov (Praha 5) - 65 Kč
 12. Černá barva krve
  Steve Alten - 2009 - 484 str.
  BB art 2009
  Antikvariát Smíchov (Praha 5) - 85 Kč
 13. Černá barva krve
  Steve Alten - 2009 - 484 str.
  BB art, Praha, 2009, pevná vazba, lamino přebal, výborný stav, 484 stran
  Antikvariát Sušice (Sušice) - 128 Kč
 14. Černá barva krve
  Alten Steve - 2009
  BB art 2009, 487 s., váz.
  Antik (České Budějovice) - 240 Kč
 15. Černá barva krve
  Alten S. - 2009
  BB art 2009
  Antikvariát Jiří Hrách (Praha 7) - 100 Kč