Můj antikvariát

vyhledávání v českých antikvariátech

Vyzkoušejte novou verzi vyhledávače

Casanova : životopis.

Schreiber, Hermann
Vyd. 1. Beta, 2008. 215 s.

Baila.net - více informací o knize, hodnocení, vlastní seznamy

 1. Casanova : životopis od Hermann Schreiber
  - 2008
  Casanova : životopis od Hermann Schreiber. Životopis Giacoma Casanovy z pera současného německého spisovatele přibližuje dramatické životní osudy tohoto italského literáta a dobrodruha i atmosféru doby, ve které žil. Pomocí příběhů z jeho života vystihuje autor atmosféru 2. poloviny 18. století. Z jednotlivých kapitol pochopíme řadu společenských a politických souvislostí. Procházíme krok za krokem jednotlivými etapami Casanovova života, stěhujeme se s ním po Evropě, seznamujeme se s jeho přáteli a poznáváme ženy, které hrály v jeho životě důležitou roli. Kniha je doplněna seznamem literatury a životopisnou chronologií. Vydáno 2008. Stran 215. Bez přebalu. Dobrý stav.
  Antikvariát AANET (Borotice u Znojma) - 89 Kč
 2. Casanova Hermann Schreiber

  Pomocí příběhů z jeho života vystihuje autor atmosféru 2. poloviny 18. století. Z jednotlivých kapitol pochopíme řadu společenských a politických souvislostí. Procházíme krok za krokem jednotlivými etapami Casanovova života, stěhujeme se s ním po Evropě, seznamujeme se s jeho přáteli a poznáváme ženy, které hrály v jeho životě důležitou roli. Kniha je doplněna seznamem literatury a životopisnou chronologií.
  Antikvariát Novem Portis (Havlíčkův Brod) - 110 Kč
 3. životopis
  Schreiber, Hermann: Casanova - 2008
  Rok: 2008, Vydavatel: Dobrovský - BETA, Velikost: 16 x 23,5 cm, Počet stran: 215, Vazba: pevná s přebalem, Poznámka: pěkný stav, 
  Antikvariát Bastion (Tábor) - 100 Kč
 4. Casanova - životopis
  Schreiber Hermann - 2008
  Beta - Dobrovský 2008
  209 stran, původní vazba s obálkou 8°, stav velmi dobrý
  Jihočeské antikvariáty (Lomnice nad Lužnicí, ČB) - 100 Kč