Můj antikvariát

vyhledávání v českých antikvariátech

Čas, země, -a lidé : kniha o jižní Moravě, o jejích přírodních krásách a náladách, prehistorii a historii, architektonických památkách a lidové kultuře.

Oliva, Petr
Oliva, 1999. [286] s.

Baila.net - více informací o knize, hodnocení, vlastní seznamy

 1. stejná vydání

  Bílá kněžka


  (Priestess of the White)
  Bílá kněžka
  Canavan Trudi
  Když je Auraya vybrána, aby se stala kněžkou, rozhodně by ji nenapadlo, že o pouhých deset let později bude jednou z Bílých, nejmocnějších služebníků bohů.
  Naneštěstí nemá moc času seznámit se s výjimečnými silami, které jí bohové propůjčí. V zemi se objevují tajemní černě odění čarodějové z jihu a proslýchá se, že budují velkou armádu. Auraya a její společníci se neúnavně snaží o vytvoření spojenectví mezi zeměmi severního kontinentu, ale čas se rychle krátí.
  Do zemí Bílých přichází válka a pokud Auraya neovládne své nově získané schopnosti, ani přízeň bohů by nemusela stačit k jejich záchraně…
  Bílá kněžka je prvním dílem trilogie Věk pěti z pera známé australské autorky Trudi Canavan, a pokračuje dílem nazvaným Poslední z divokých.
  Trudi Canavan, autorku bestselerů, kterou znají čtenáři v UK, Austrálii a USA, získala v roce 1999 cenu Aurealis za nejlepší fantasy příběh. První díl trilogie Věk pěti - Bílá kněžka (Priestess of the White) byl nominován na cenu Aurealis 2005 v kategorii Fantasy.
  Antikvariát Wales (Praha 4) - 332 Kč
 2. Čas, země, ...a lidé Jižní Morava (1999)
  Oliva - 1999
  Trochu zvlněná - odlepená fólie na deskách z přední strany dole - zřejmě malá výrobní vada
  Antikvariát Olomouc Holice (Olomouc) - 220 Kč