Můj antikvariát

vyhledávání v českých antikvariátech

Vyzkoušejte novou verzi vyhledávače

Čas pro hvězdy.

Heinlein, Robert A
Banshies, 2000. 206 s.
Edice: Science fiction

Baila.net - více informací o knize, hodnocení, vlastní seznamy

 1. stejná vydání

  Čas pro hvězdy


  (Time For The Stars)
  Čas pro hvězdy
  Heinlein A. Robert
  Tom a Pat byla jednovaječná telepatická dvojčata - a ačkoliv jeden měl zestárnout a druhý ne, oba museli být udržováni při životě za jakoukoliv cenu.
  Dálková nadace potřebovala způsob, jak komunikovat s vesmírnými loděmi, které cestovaly vesmírem dlouhé světelné roky. Nebyl čas na běžnou komunikaci, které by trvalo roky než zpráva dosáhne na Zemi. Projekt prozkoumání vzdálených hvězdných systémů musel být reálný. Odpověď spočívala v mentální telepatii - oddělených, avšak stejně životaschopných dvojčatech.
  Když celý projekt začínal, Tom a Pat měli před sebou celý život. Tomovi osud předurčil mládí v nejdivočejších koutech dalekého vesmíru, zatímco jeho bratra čekalo stáří na Zemi.
  Tom i zbytek posádky Elsie si všechno uvědomovali již v okamžiku nalodění. Šance na to, že znovu spatří Zemi, jsou velmi malé, avšak jak on, tak nikdo jiný na Elsie si to k srdci příliš nebere. Neuvěřitelná budoucnost, o které nemohou mít ani tušení je daleko před nimi!
  Antikvariát Wales (Praha 4) - 130 Kč
 2. Čas pro hvězdy
  Heinlein, Robert A - 2000 - 206 s. str.
  Banshies, Praha 2000, 206 s.
  Vazba: brožovaná
  Stav: velmi dobrý
  Antikvariát Poděbrady (Poděbrady) - 150 Kč
 3. Robert A. Heinlein: Čas pro hvězdy

  Čas pro hvězdy Robert A. Heinlein Tom a Pat byla jednovaječná telepatická dvojčata a ačkoliv jeden měl zestárnout a druhý ne, oba museli být udržováni při životě za jakoukoliv cenu. To, k čemu tady došlo, bychom mohli nazvat problémem v komunikaci. Dálková nadace potřebovala způsob, jak komunikovat s vesmírnými loděmi, které cestovaly vesmírem dlouhé světelné roky. Nebyl čas na běžnou komunikaci, které by trvalo roky než zpráva dosáhne na Zemi. Projekt prozkoumání vzdálených hvězdných systémů musel být reálný. Odpověď spočívala ... [více]
  Aukro (Ondra_CH, Praha 10) - 110 Kč (KUP TEĎ)
 4. Čas pro hvězdy
  Robert A. Heinlein - 2000
  brožovaná, zkosený hřbet, jinak dobrý stav
  Dva antikváři (Praha 10) - 120 Kč
 5. Čas pro hvězdy
  Robert A. Heinlein - 2000 - 210 str.
  Banshies 2000
  Antikvariát Brdy [internet] - 125 Kč