Můj antikvariát

vyhledávání v českých antikvariátech

Vyzkoušejte novou verzi vyhledávače

Čarovný kámen Brisingamenu.

Garner, Alan
1. vyd. Albatros, 2008. 235 s.

Baila.net - více informací o knize, hodnocení, vlastní seznamy

 1. Čarovný kámen BRISINGAMENU
  Garner Alan
  První kniha dilogie Alderley.
  Klasika anglické fantasy se konečně dostává do rukou i českým čtenářům. Se Susan a Colinem se dostanete do příběhu, který zlověstně povstává ze starobylých legend a mýtů. Temné bytosti zla získávají čarovný kámen Brisingamenu a je jen otázkou času, kdy se jim podaří ovládnout tajemnou moc v něm ukrytou a zničit navěky dobro. Budou Susan a Colin ochotni bojovat za záchranu dobra, nebo raději zapomenou, že se setkali se světem trpaslíků, elfů a čarodějů?
  Čarovný kámen Brisingamenu vyšel poprvé v roce 1960 a je považován za klasiku literatury pro děti a mládež. Jeho autor Alan Garner by se ale určitě nespokojil se známkou spisovatele, jehož díla jsou určena výhradně dětem. Román obratně skládá realitu s dávnými magickými legendami keltského a artušovského původu a příběhy, které mu v dětství vyprávěl dědeček.
  Antikvariát Wales (Praha 4) - 269 Kč
 2. ČAROVNÝ KÁMEN BRISINGAMENU
  ČAROVNÝ KÁMEN BRISINGAMENU (Alan GARNER)
  2008, 1. VYDÁNÍ, 240 STRAN, PEVNÁ LAMINOVANÁ VAZBA, PERFEKTNÍ STAV PRO ODVÁŽNÉ ČTENÁŘE OD 10 LET Klasika anglické fantasy se konečně dostává do rukou i českým čtenářům. Se Susan a Colinem se dostanete do příběhu, který zlověstně povstává ze starobylých legend a mýtů. Temné bytosti zla získávají čarovný kámen Brisingamenu a je jen otázkou času, kdy se jim podaří ovládnout tajemnou moc v něm ukrytou a zničit navěky dobro. Budou Susan a Colin ochotni bojovat za záchranu dobra, nebo raději zapomenou, že se setkali se světem trpaslíků, elfů a čarodějů?
  Knihy Arcanum (Třebíč) - 179 Kč
 3. Čarovný kámen Brisingamenu
  - 2008
  A. Garner - 2008 Klasika anglické fantasy se konečně dostává do rukou i českým čtenářům. Se Susan a Colinem se dostaneme do příběhu, který zlověstně povstává ze starobylých mýtů a legend. Temné bytosti zla získávají čarovný kámen Brisigamenu a je jen otázkou času, kdy se jim podaří ovládnout čarovnou moc v něm ukrytou a zničit navěky dobro. Pro odvážné čtenáře od 10 let.
  Antikvariát 390 (Hradec Králové) - 80 Kč
 4. Čarovný kámen Brisingamenu
  - 2008 - 240 str.
  Garner A., 2008 vydal Albatros, 240 str., stav nová, vázaná, sci-fi
  Antikvariát L + P (Stará Boleslav) - 95 Kč
 5. Čarovný kámen Brisingamenu
  Alan Garner , ill. Miro Hadinec - 2008 - 240 str.
  Nakladatelská vazba,212x153,velmi dobrý stav
  Antikvariát Levné knihy (Praha 4) - 99 Kč
 6. Čarovný kámen Brisingamenu
  Garner Alan - 2008
  Albatros 2008, pv omyv
  Antikvariát Dana Kurovce (Praha 3) - 80 Kč