Můj antikvariát

vyhledávání v českých antikvariátech

Vyzkoušejte novou verzi vyhledávače

Byli jsme při tom : čeští novináři a publicisté vzpomínají na události let 1968-1969, doby, kterou celý svět znal jako Pražské jaro.

Vyd. 1. Klub novinářů Pražského jara '68, 1993. 127 s.
 1. Čtyřlístek: 10 Zlaté příběhy Čtyřlístku
  Štíplová/Němeček Ljuba/Jaroslav
  Říkává se, že není všechno zlato, co se třpytí. V našem případě to ale neplatí. Jak jinak nazvat již 10. díl souborných vydání příběhů Čtyřlístku než jako zlatý. Je to přece jubileum. A dobrodružství Čtyřlístku se při něm třpytí opravdu jako zlato. Určitě se i vám budou jeho nevšední příběhy líbit.
  Těmito deseti díly jste se Čtyřlístkem překlenuli dlouhé roky. Od roku 1969 do roku 1993, vlastně už čtvrtstoletí. Čtyřlístek nestárne, je stejně hravý a dravý, jako v roce 1969. Stárnou jen jeho čtenáři. Z dětí, které začínaly čtyřlístkovské příběhy číst, jsou už dospělí, často mámy a tátové od rodin.
  Zastavte aspoň na chvíli ubíhající čas, ponořte se do dalších příběhů a spolu se svými dětmi se vraťte do vlastního dětství. Možná, že si při tom vzpomenete, jak tenkrát nebyl Čtyřlístek k mání a vy jste u trafikantů prosili a žadonili o nové číslo. To už je naštěstí minulost.
  Tak si hezky také vy, dospělí, čtete.
  A ještě něco. Těšte se na další příběhy.
  Antikvariát Wales (Praha 4) - 531 Kč