Můj antikvariát

vyhledávání v českých antikvariátech

Vyzkoušejte novou verzi vyhledávače

Buřič Morten. Díl 1, Země nikoho.

Nexø, Martin Andersen
2. vyd. Nová osvěta, 1949. 400, [2] s.

Baila.net - více informací o knize, hodnocení, vlastní seznamy

 1. Buřič Morten I
  Martin Andersen Nexö - 1949 - 402 str.
  Překlad: z dánského originálu Libuše Jacobsenová-Houbová Jazyk: česky Rok vydání: 1949 Vazba: vázaná Počet stran: 402 Stav knihy: pěkná POKUD JE POČET KUSŮ 0, ZNAMENÁ TO, ŽE ZBOŽÍ NEMÁME!(Takové zboží lze dohledat z jiných vyhledávačů, ale standardně se již v našem e-shopu nezobrazuje.)NE VŠECHNO JE V PRODEJNĚ!Pokud nechcete zboží zaslat, ale vyzvednout v prodejně - sledujte značky v čísle produktu.Podle nich poznáte, kde se kniha nachází.ZR (např. an-123-ZR66K) Zboží je v prodejně na žďárském nádraží - Chelčického 1.CE (např. an-321-CE25)Zboží je v prodejně v DM centru (Náměstí republiky).Ostatní značky (extern, SK, BY) znamenají, že zboží není v prodejně. Je nutno ho objednat!OBJEDNÁVKA NA OSOBNÍ ODBĚR JE NEZÁVAZNÁ A FUNGUJE JAKO REZERVACE. NENECHTE SI ZBOŽÍ VYFOUKNOUT NĚKÝM JINÝM. :)Další informace o zboží rádi poskytneme e-mailem info@mlha.gr nebo telefonicky: +420 776 484 404.For additional information on any of our products, please contact us at: info@mlha.gr
  Antikvariát Mlha (Žďár nad Sázavou) - 29 Kč
 2. Buřič Morten od Martin Andersen Nexö
  - 1949
  Buřič Morten od Martin Andersen Nexö. Morten jde za svým snem nového, spravedlivého uspořádání světa, strádá a nikdy nemá klidu. Bojuje jako žurnalista, básník, spisovatel, cestuje Evropou a poznává chabost dělnického zápasu, názorovou rozervanost vůdců a zmatenost v cílech. Je předvečer první světové války, velká doba přerodu dozrává: a Mortena nenajde nepřipravena, ten ... Vydáno 1949. Stran 400. Dobrý stav.
  Antikvariát AANET (Borotice u Znojma) - 89 Kč
 3. Buřič Morten. Díl 1, Země nikoho
  Nexø, Martin Andersen - 1949 - 400 s. str.
  Nová osvěta, Praha 1949, 2. vyd.
  Vazba: Tvrdá,bez obálky
  Stav: pěkný
  Morten jde za svým snem nového, spravedlivého uspořádání světa, strádá a nikdy nemá klidu. Bojuje jako žurnalista, básník, spisovatel, cestuje Evropou a poznává chabost dělnického zápasu, názorovou rozervanost vůdců a zmatenost v cílech. Je předvečer první světové války, velká doba přerodu dozrává: a Mortena nenajde nepřipravena, ten ví, kde je jeho místo. I soukromý život je pln trpkých zkušeností. To vše však jen přispívá k Mortenovu zocelení. Morten se stává uznávaným vůdcem mladých opozičníků a shromažďuje síly k mohutnému politickému nástupu.
  Antikvariát u stromu (Pacov) - 30 Kč
 4. Buřič Morten I (Oppl, 402 s., bez ob.)
  Nexö M. Andersen - 1949
  Nová osvěta 1949
  Antikvarium (Zlín, Brno, Praha) - 50 Kč