Můj antikvariát

vyhledávání v českých antikvariátech

Vyzkoušejte novou verzi vyhledávače

Bůh chodí po světě vždycky inkognito.

Gounelle, Laurent
Vyd. 1. Rybka, 2010. 316 s.

Baila.net - více informací o knize, hodnocení, vlastní seznamy

 1. Bůh chodí po světě vždycky inkognito od Laurent Gounelle
  - 2010
  Bůh chodí po světě vždycky inkognito od Laurent Gounelle. Nová kniha autora mezinárodního bestselleru Muž, který chtěl být šťastný je poutavým a inspirativním příběhem, který otevírá cestu k nejhlubším úvahám o nás samotných: Jak překonat své zábrany, strach a naučené chování a vybočit z nalinkované cesty svého života, když nám nepřináší uspokojení? Jak se vymanit ze stereotypů, které omezují náš život? Jak poznat sebe sama? Představte si, že jste úplně na dně, chcete skoncovat se životem, a v posledním okamžiku se objeví neznámý muž, který vám zachrání život. Vy se mu na oplátku zavážete, že uděláte všechno, co vám řekne, a splníte veškeré příkazy a úkoly, které vám uloží. Nemáte na výběr, na dohodu přistoupíte a ocitnete se v neuvěřitelné situaci, nad kterou nemáte žádnou kontrolu. Ze dne na den přestanete být pánem svého života. Váš život je ale najednou mnohem zajímavější než dřív. Začínáte si klást otázky, které jste si dosud nekladli. Prostřednictvím zkoušek, které podstupujete, začínáte objevovat sebe sama. Postupně se vás však zmocní pochyby. Co má ten muž, který se vám připletl do života, vlastně v úmyslu? Kým doopravdy je? A kdo jsou ty záhadné postavy z jeho okolí? Na povrch vyplouvá čím dál víc podezřelých okolností a váš neklid se stupňuje. Vydáno 2010. Stran 316. Nová. Nečtená kniha.
  Antikvariát AANET (Borotice u Znojma) - 198 Kč
 2. Bůh chodí po světě vždycky inkognito
  Gounelle
  Nová kniha autora mezinárodního bestselleru Muž, který chtěl být šťastný je poutavým a inspirativním příběhem, který otevírá cestu k nejhlubším úvahám o nás samotných: Jak překonat své zábrany, strach a naučené chování a vybočit z nalinkované cesty svého života, když nám nepřináší uspokojení? Jak se vymanit ze stereotypů, které omezují náš život? Jak poznat sebe sama? Představte si, že jste úplně na dně, chcete skoncovat se životem, a v posledním okamžiku se objeví neznámý muž, který vám zachrání život. Vy se mu na oplátku zavážete, že uděláte všechno, co vám řekne, a splníte veškeré příkazy a úkoly, které vám uloží. Nemáte na výběr, na dohodu přistoupíte a ocitnete se v neuvěřitelné situaci, nad kterou nemáte žádnou kontrolu. Ze dne na den přestanete být pánem svého života. Váš život je ale najednou mnohem zajímavější než dřív. Začínáte si klást otázky, které jste si dosud nekladli. Prostřednictvím zkoušek, které podstupujete, začínáte objevovat sebe sama. Postupně se vás však zmocní pochyby. Co má ten muž, který se vám připletl do života, vlastně v úmyslu? Kým doopravdy je? A kdo jsou ty záhadné postavy z jeho okolí? Na povrch vyplouvá čím dál víc podezřelých okolností a váš neklid se stupňuje
  Antikvariát Olomouc Holice (Olomouc) - 120 Kč
 3. BŮH CHODÍ PO SVĚTĚ VŽDYCKY INKOGNITO
  Laurent Gounelle
  Laurent Gounelle BŮH CHODÍ PO SVĚTĚ VŽDYCKY INKOGNITO  Jak překonat své zábrany, strach a naučené chování a vybočit z nalinkované cesty svého života, když nám nepřináší uspokojení?  Rybka Publishers, Praha, 2010.  316 stran, původní vazba, střední formát.  1. vydání.  Stav : obálka chybí, jinak velmi dobrý stav.  
  Antikvariát Oplt [internet] - 100 Kč
 4. Bůh chodí po světě vždycky inkognito
  Laurent Gounelle - 2010 - 320 str.
  Nakladatelská vazba,214x142, mírně nažloutlá ořízka, jinak pěkná
  Antikvariát Levné knihy (Praha 4) - 110 Kč
 5. Bůh chodí po světě vždycky inkognito
  Laurent Gounelle - 320 str.
  Nakladatelská vazba,214x142, pěkná
  Antikvariát Levné knihy (Praha 4) - 120 Kč