Můj antikvariát

vyhledávání v českých antikvariátech

Vyzkoušejte novou verzi vyhledávače

Bacha na lásku : dívčí román.

Herzová, Eva
Vyd. 1. Petra, 1997. 117 s.

Baila.net - více informací o knize, hodnocení, vlastní seznamy

 1. Bacha na lásku - Eva Herzová

  Hlavní hrdinkou je Klára, která chodí do prvního ročníku přírodovědného gymnázia. Má moc ráda přírodu - na rozdíl od svých kamarádek Radky, Petry a Martiny, které se učí na kosmetičky. Klářina sestra Šárka je rozený génius a také hraje ve skupině. Klára, Petra, Radka a Martina chodily do klubu každou sobotu večer. Klub patřil otci Kláry. Maminka mu pomáhala a Šárka občas vypomohla u baru. Příběh vypráví o Klářině lásce Rygovi, do něhož se beznadějně zamiluje. Poznala
  ho v otcově klubu. Byl na ni moc milý, ale po první noci, kterou spolu strávili, se naprosto změnil. Byl na Kláru hrubý a protivný. Ona se kvůli tomu moc trápila. Když ale zjistila, že ji Rygo podvedl s její kamarádkou Martinou, bylo toho už dost. Zjistila, že Rygo je podvodník, vydíral i jejího otce kvůli klubu. Našla si nového chlapce, jenž byl ze Šárčiny skupiny a jmenoval se Šimon. Konečně našla svou opravdovou lásku.
  Antikvariát Levné knihkupectví [internet] - 50 Kč
 2. Bacha na lásku
  Eva Herzová - 1997 - 117 str.
  Hlavní hrdinkou je Klára, která chodí do prvního ročníku přírodovědného gymnázia. Má moc ráda přírodu - na rozdíl od svých kamarádek Radky, Petry a Martiny, které se učí na kosmetičky. Klářina sestra Šárka je rozený génius a také hraje ve skupině. Klára, Petra, Radka a Martina chodily do klubu každou sobotu večer. Klub patřil otci Kláry. Maminka mu pomáhala a Šárka občas vypomohla u baru. Příběh vypráví o Klářině lásce Rygovi, do něhož se beznadějně zamiluje. Poznala ho v otcově klubu. Byl na ni moc milý, ale po první noci, kterou spolu strávili, se naprosto změnil. Byl na Kláru hrubý a protivný. Ona se kvůli tomu moc trápila. Když ale zjistila, že ji Rygo podvedl s její kamarádkou Martinou, bylo toho už dost. Zjistila, že Rygo je podvodník, vydíral i jejího otce kvůli klubu. Našla si nového chlapce, jenž byl ze Šárčiny skupiny a jmenoval se Šimon. Konečně našla svou opravdovou lásku.
  Galaxie knih.cz (Praha 10) - 50 Kč
 3. Bacha na lásku
  Herzová, Eva - 1997 - 117 s. str.
  Petra, Praha 1997, 1. vyd.
  Vazba: původní, pevná
  Stav: Dobrý.
  Antikvariát Fryč (Liberec) - 40 Kč
 4. Bacha na lásku. Dívčí román jako nová
  Eva Herzová - 1997 - 120 str.
  Petra 1997, 1.. vyd.
  Antikvariát59.cz (Praha 10) - 50 Kč
 5. Bacha na lásku
  HERZOVÁ Eva - 1997
  Petra 1997
  Antikvariát Čejka (Praha 5) - 90 Kč