Můj antikvariát

vyhledávání v českých antikvariátech

Anabis : [dobrodružství Vesmírného ohaře.

Van Vogt, A. E; il. Rotrekl, Teodor
Klub Julese Vernea, 1995. 256 s.
Edice: Poutník ; č. 9
 1. Anabis ant. - Antologie
  sbírka povídek
  V knize najdete dlouho očekávané dokončení cyklu A. E. van Vogta Dobrodružství Vesmírného ohaře, tentokrát o masožravé bytosti velikosti galaxie s názvem Anabis, povídku R. E. Howarda Delcardina kočka, vítěznou povídku soutěže Klubu J. Vernea O nejlepší fantasy z roku 1992 Zpověď válečníka a další české i zahraniční povídky.
  Uspořádal Egon Čierny
  Povídky:
  * Alfred E. van Vogt: Anabis
  * Miroslav Žamboch: Zpověď válečníka
  * John Vance: Divotvůrci
  * Jan Středa: Hospoda Portoriko
  * Robert Ervin Howard: Delcardina kočka
  * Robert Ervin Howard: Pamatuj na smrt!
  * Robert Ervin Howard: Hyena
  Stav: velmi dobrý
  Antikvariát Wales (Praha 4) - 50 Kč
 2. Anabis
  dobrodružství Vesmírného ohaře - magazín Poutník č. 9 - Vogt van A.E., Žamboch Miroslav, Vance John, Středa Jan, Howard R.E., - 1995 - 256 str.
  Rok vydání: 1995Počet stran: 256Stav: dobrýVazba: brožovanáŽánr: sci-fi / fantasyTOTO ZBOŽÍ NENÍ V PRODEJNĚ! JEDNÁ SE O TITUL OD EXTERNÍHO DODAVATELE!Pokud nechcete zboží zaslat, ale vyzvednout, je nutné udělat objednávku na osobní odběr.Další informace o zboží rádi poskytneme e-mailem info@mlha.gr nebo telefonicky: +420 776 484 404.For additional information on any of our products, please contact us at: info@mlha.grPOKUD JE POČET KUSŮ 0, ZNAMENÁ TO, ŽE ZBOŽÍ NEMÁME!(Takové zboží lze dohledat z jiných vyhledávačů, ale standardně se již v našem e-shopu nezobrazuje.)
  Antikvariát Mlha (Žďár nad Sázavou) - 90 Kč
 3. stejná vydání

  Anabis


  dobrodružství Vesmírného ohaře
  Anabis
  Van Vogt, A. E , ill. Rotrekl, Teodor - 1995 - 256 s. str.
  Klub Julese Vernea, Praha 1995, il.: Rotrekl, Teodor
  Vazba: měkká
  Stav: Dobrý,běžné opotřebení,kniha vyřazena z knihovny,razítka
  V této knize najdete dlouho očekávané dokončení cyklu A. E. van Vogta Dobrodružství Vesmírného ohaře, tentokrát o masožravé bytosti velikosti galaxie s názvem Anabis, povídku R. E. Howarda Delcardina kočka, vítěznou povídku soutěže Klubu J. Vernea O nejlepší fantasy z roku 1992 Zpověď válečníka a další české i zahraniční povídky.
  Antikvariát u stromu (Pacov) - 40 Kč
 4. Magazín Poutník č. 9 - Anabis
  - 1995 - 250 str.
  Nakl. Klub J. Vernea, 1995, 250 stran, paperback, 9 0% stav V této knize najdete dlouho očekávané dokončení cyklu A. E. van Vogta Dobrodružství Vesmírného ohaře , tentokrát o masožravé bytosti velikosti galaxie s názvem Anabis , povídku R. E. Howarda Delcardina kočka , vítěznou povídku soutěže Klubu J. Vernea O ...
  Aukro (vulvul, Šitborice) - 70 Kč (KUP TEĎ)
 5. Anabis
  - 1995 - 256 str.
  Klub Julese Vernea, Praha, velmi dobrý stav, orig. brož. vazba, ta je lehce odřená, mírně naražené rohy, ilustrace T. Rotrekl, 256 stran.
  Antikvariáty.cz (Praha 1, 2) - 80 Kč